Varrosi OTR

Varrosi OTR Varrosi OTR

 • 24
 • 72mn
OTR

Video

5:27Varrosi - Flamma (Official Video HD)
Varrosi - Flamma (Official Video HD)visningar 1,9mn15 dagar sedan
2:26Varrosi - Cakmak (Official Video HD)
Varrosi - Cakmak (Official Video HD)visningar 613tn7 månader sedan
3:06Freestyle COVID-19
Freestyle COVID-19visningar 273tnÅr sedan
3:52Varrosi - Pa u lodh (Official Video 4K)
4:17Varrosi OTR intervista 'Thumb'
Varrosi OTR intervista 'Thumb'visningar 645tn3 år sedan
4:22Varrosi ft LiL Koli 3PM ( Paolo Maldini 3 )
3:45Varrosi - U Gjujt (Prod. by A-Boom)
Varrosi - U Gjujt (Prod. by A-Boom)visningar 437tn7 år sedan
3:27Varrosi - Keni Vdek [OFFICIAL LYRIC VIDEO]
4:23Varrosi - Freestyle (official video 2012 )

Kommentarer

 • Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm

 • E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel

 • Wtf ca super disi Ky I madh fare varros

 • 👍

 • Disi me i fuqishem King OTR

 • e ka pik ket kang

 • Noice

 • Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat

 • Varroso je super rreper

 • Kul J

 • Mamin po nk bane like

 • Rep Copy past

 • alamet kinge😍😍🥰

 • Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮 😂😂😂💪🔥🔥🔥👏

 • 💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis

 • Je i forte bro 👏

 • B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1618745575

 • Pkp ahahahaha po kur te tha noizy ban 5 pompa per me hy ne shpi ska rrejt gja Matolale qe ske shpi dhe jeton ne shpi me qera hik he kar je borgj deri ne fyt 🤭🤭🤭 pse sfol drejt o varros 😏😏

 • 😂😂😂😂😂 ropt je i madh

 • Veq marini bon rap ma mir se kejt njerzt qe jon notr :p no hate just facts

  • @Rap Vibez & Drill noizy osht shum i vjeter mu shty me kta , kta kan uri edhe jon gati me pelcit secilin mikrofon qka i del perpara ...

  • Shko te kanga 1 her e mir e noizyt merr vaksinen tani e merr dozen e dyt kur ta qet noizy kangen e dyt

 • Po ik more ani u maru bita pe boj accapells aaahahahahhaa

 • Super duket si rap i viteve 90

 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥disi me i mir ne bote

 • wow me rob shpie sa super

 • Jeni aq vari karsa sa per 2 shikime bani dissa 😂😂 keni met n97 prap 🖕🏻

 • Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin🌹per ju #mutators qe do vini ktu

 • Tkan dediku keng o jiet🤣🤣🤣#bigvarrosi

 • NOIZY DHE VARROSI JA KAN MBYLLUR GOJEN TE GJITHE ATYRE QE I KAN BERE DISA . SUKSE "OTR LIND NUK BOHESH MO VLLA" 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • sdi pse na ban si gangster ti Varros mete tu sha e u bone Famos a thu ju kam sha dhe une per fam a jeni ju qe na shani q'do kang keni lan nam tu permend TBA-n but can't f**k with the bronx you can't f**k with the Don un dredhi bojlil ti pin kamomil shqipe ske stil me at ftyr si debil gangsterat e londres love Unikatil tash tkam stresu,ma mir dredh naj fitil ti je shum fallco,ti sje rreal je komercial zanin skandal kam zanin brutal n'instrumental

  • @advv xdigital lott🤣🤣 big 🆙

  • Fol per veti thuj atij qe e ke zonin si gomari im kur qohet ne mengjesssss

 • E makarena spo trem asnjonin 😂😂😂🤫😜😎👌

 • King

 • P9 shkurt e shqip

 • 2022???

 • 😂😂😂 Pa fjal 👍

 • I ka myt

 • rroft Dibra me krahina

 • Auu fuck meritoni fuck don xhoni fuck escobars,merruni me kta bishat tani leje fare skeni shans

 • Varrosi just shut it down again

 • Bravo shqipe💪🏻🇦🇱 love this shit bro💪🏻

 • This is fire

 • Gelsi hapi restorant varrosi per me pre shiritin 🥶

 • Super fare Ska shons te Boi nai kush tjeter ket lloi recitimi

 • Bobobo bravo. Super. Deri. Tani. M bo. Dis varrosi numer 1

 • Kjo duhet me dal konga vitit

 • big one

 • E ke dhi

 • 2021 listening

 • Legjendaaaa 💪🙏

 • Super diss💯❤

 • paolo dybala smundet kurr me u bo Legjend si #Maldini 🔥🔥🔥

 • Like kush e degjon edhe ne 2021😍🤩

 • Shum e kopjuar kjo muzika :hit em up

  • E dim vlla mos u mundoni me na bo leksione beati i 2 pac eshte por teksti i shkruar nga ai vet .

 • Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj Profesorit. KAKAAAAA I KA MYT 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Varrosi King je !!!!!!

 • E ka krenuar 2pac me kete diss me beatin e 2pac🙌

 • Nuk jam fans e dissave po that’s dope man🔥🔥

 • Diss don xhonit

 • 131

 • 2pac junior

 • Copy Tupac

 • Rrespekt une 24 ore e degjoje se qija motre diss t qifsha dissin e matos kjo po eshte diss i forte zoti ju rujte 👌🏻👌🏻🤲🏻🤲🏻👌🏻👊🏻👊🏻👊🏻👌🏻👌🏻👊🏻🤲🏻👑❤❤🌹🌹🌹

 • mu sme pelqen muzika rrap as sja kam iden se jam komplet e kunderta se degjoj ktu e 30 vjet muzike elektronike.por ky e paska qa kte

 • Hahahahahah

 • Ahaha wooooow number 1.

 • Qyre ti varros bo edhe ni herë diss don xhonit ka me ti qi robt

 • bravo 👏 det qija ropt atyre byth mutve qe sikur ca kan kap gjoja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • E ke myt e shok! E ke fut ne grope! Hajde rap hajfe shok!

 • Hera pare qe ngjoj rrep je i pa pare varros cdo fjal me vend burrelsa 👌💪💪

 • Se ke qi profesoreshen ja ke mar ngoj profesorit :don xhoni left the chat🤣🤣🤣🤣👌

 • kush o ki Amater?

 • Disi me i bukur

 • Mbret

 • 👑👑

 • 🔥🔥🔥

 • Un e di qe ti je Burrelas. Pse pe rren veten qe je Shkodrann.!

 • 2021

 • Ovrrosi

 • I papam je plako. I ke qi ropt me ket tekst brravo