FIFI OFFICIAL

FIFI OFFICIAL FIFI OFFICIAL

 • 10
 • 53
Kanali i vetëm zyrtar i Fifi-t i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Fifi-t, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
ONIMA:
[email protected]
© 2019 ONIMA. All Rights Reserved

Video

3:32Dj Sixtynine ft Fifi - Marova (remix)
Dj Sixtynine ft Fifi - Marova (remix)visningar 111tn4 månader sedan
2:54Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)
Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)visningar 7mn4 månader sedan
3:03Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )
2:54Fifi - Qaj
Fifi - Qajvisningar 6mn8 månader sedan
3:18Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)visningar 14mn11 månader sedan
2:35Fifi - Shqipe (prod.by : CekicBeatZ)
Fifi - Shqipe (prod.by : CekicBeatZ)visningar 683tnÅr sedan
3:05Fifi - Indiane (Official Video)
Fifi - Indiane (Official Video)visningar 1,1mnÅr sedan
3:29Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)
3:17Fifi - Akoma (prod by Apollo)
Fifi - Akoma (prod by Apollo)visningar 5mnÅr sedan

Kommentarer

 • E forte

 • Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰

 • A siki Bodyguard me veti a😂😂😂

 • Apo vjen me mu

 • Fifi ✅👌

 • Jo hiq

 • Super

 • fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍

 • FIFI ZEMER💖❤️

 • Sa e bukur kenga!!!

 • Kulla

 • Jeta jem

 • O

 • Te dua shummm fifi

 • Shum kang e bukur brravo

 • 5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹

 • 🥰🥰🥰🥰

 • Super ta qeteson shpirtin

 • senewss.info/slow/ZbzJirSDa625nqo/video Tayna - qe qe remix 2020

 • Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

 • Je shume e mire 💜💜💗💗😘😘💗😘😘💗

 • Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)

 • I love this song 🥰

 • u look like jojo,american singer!

 • Nuk kam fjale prefekt

 • O Zot ti je fantastikeee😘😘❤❤❤

 • Urime fifi je si princeshe te duam shume jemi fansa jote

 • 2.mne2

 • Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍

 • 👏👏👏👍👫🙅‍♀️🕑🕖🕛🕠🕒💔👫🏼🧍‍♀️<--🏃

 • Best Song Ever

 • 👏👏

 • Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej

 • balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Oh god ❤️❤️❤️

 • Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo

  • Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

 • Brovo ju lumt

 • Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music

 • Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌

 • Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱

 • Fifi

 • Mishi cop 😍

 • senewss.info/slow/lq6rbdB_sJKSbK4/video

 • 🌹❤

 • Hit vokal zera te bukur

 • Sa kenge e bukur

 • Fifi je ♥️💋

 • E kisha degjuar shume here por nuk e kisha pare kurr videoklipin ishte superr😍😍

 • Kush e kapi pjesen kur Fifi ja bon me kokë asaj vajzes per me reagu me aktru😉 Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

  • Fifi e ka bo me shej ket djalin per unaza kjo qika e kap ket moment edhe prishet surpriza thats it

 • Super

 • Kong ma t miré, moti skom nij, kush osht qaj budall si ka bo dislike,

 • Super keng 😍♥️♥️♥️👌👌👌

 • Super

 • Shum te mir jeni ju lumt ❤️

 • Super 👌👌🥰

 • Kanga diqka perfekt ska dal ma e mir hala. Veq Big Like per aktort ja kan hyp vleten ksaj kange.

 • super Fifi dhe Ermal

 • Sabit me fjal te huja eka shkel shpina e vet ti je familje si nuk shkoni per fjal te huja

 • Vet u mke than apo vjen

 • Ok😀

 • Fantastical 😆😆😆

 • Apo vjen

 • ZQe kxnanz

 • Mos e moho qe mdo Mos e moho se nsy e shoh Ate qe ti kurr sma ke then Ti zhytesh nshpirtin tem aman Aman...😍💘❣

 • Ju dua shummmmmm 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Dashuri si ne filma

 • Po dilem per para

 • Mosss e mohooo se mdoo mos mohoo se thyhesh. Nananana

 • Fifi👍👌👌💞💞💞💞💞

 • KOMBINIM ZËRASH PERFEKT 👌👌JENI SHUMË T.MIR TË DY.😘😘🌟🌟♥️♥️

 • Kang shum e bukur qe prek shum ❤️te dyt jeni artista

 • 🔥🔥🔥🔥

 • Ku mem qu

 • Me sabitin

 • Po apo del me fol me mu

 • Gjithcka e mjegullt nga ti eshte sot

 • Ky e paska vetem xhan 😜

 • Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

  • Kshtu menoj dhe un Ama dhe kjo asht super🔥

 • Was hat das in den deutschen yt musik trends zu suchen??

  • Ist ein schönes Lied meiner Meinung nach, auch wenn ich nichts verstehe.

 • Brutallll