Edicioni Informativ, 04 Mars 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 4 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

  • Jam mrekulluar me pikturat e femijeve. Vertet kemi femije te mrekullueshem

  • Albin Kurti esht Zemer 💗

  • Po si ka mundesi se 600 jane te shtruar dhe 700 sherohen ne nje dite nga spitali,, mane noj profesor matematike se sikur na mungojne 100..

    • Je ti me t meta. S t ka faj kush. Kokqyp

    • Kudo keshtu ndodh. Ka njeres qe e kalojne shume lehte.

    • Jo te gjithe shtrohen ne spital, pjesa me e madhe jane ne shtepi ose asimptomatik!