Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen

Publicerades den 3 maj 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • I doli pronari Sindit mo?!

 • O sindi o baxhell e vogel

 • Ola dhe juli si binjaket e mevlanit🤣

 • 2:58 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ senewss.info/slow/aZvRrddmqZ6Xmbo/video 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620481792

 • Ohhh femer larask je Sindi nje e djallezuar pse bije viktim ti Muratin e ki përdor ke menduar se je ndoj princesh sa te lozesh me ndjenjat e nje mashkulli te sinçert...Kur e shikove se sta var kush me edhe Murati i hapi syt atehere u viktimizove kot je ne emisjon vetem për fam ohhh larask e ndyr...

 • Ti, tuat, tënde, ti, Ti, Kjo flet pa Rrespekt, n vetën e parë para Arjanit. Ku ka fytyr kjo edhe t dalë e pafajshme pastaj

  • Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Hahahahaha sa mir taberi Arian Konomi ngele si i dhjer 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Bravo Sindi je yll kurr mos u dorezo e drejta del mos heret von Ariani u sjell shum keq me ty edhe vazhdon me sjelljen keq ndaj teje ai nuk duhet te jet aty me ato qe ben nuk di jam pa fjal turp turp per Arianin sheh si thot qe kur ke ardhur ke ardh me mendjemadhsi aiiiii smundem me te nigjoi ket njeri kot shum turp per ty Arian

 • Me pak fjalee o Arjan e ke dhiii me Sindin 🤷🏻‍♀️

 • Arjani : kur ndodhi ky afermitet i juaji sara? Sara : e ka fajin noizy arjan

 • sindi nje cop injorante qe nuk merr vesht .. 🤮🤮🤮

 • Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

 • Kjo sara sa e shemtuar oh Zot shum e shpifur si sara edhe ola dyjat per te vjellur 🤮🤮🤮

  • Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

 • Po qa takimi 4-minutesh do bej sindi me arjanin qa sqarimi aman...sikur po bejne njohje per tu perputhur 🤣🤣🤣

 • Bravo Arjan bravo Arjan Arjan ja bere mir sindi eshte shum e keq

 • Ik o sindi se na i shpife

 • Po si nuk han byk fare kjo Sindi mor zot I madh 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • P

 • 23 Minuta Arjani dhe sindi katastrof shum gjat sikur me qen keto konkurrent ball per ball

 • Po kjo sindi borxh e paska mar kte kostumin si gogol bostani🤣🤣

 • Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • 1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

 • 39:24 ua cfare mashtruese budallacka!!!!! Kjo me verte sheh aze qe do dhe jeton ne realitetin e saj!!! Qe ajo per cdo gje ska faj apo nuk eshte ashtu sic ja thojne te tjerët!! Kush e ka pare, qe Sindi iu afrua gilianit per te puthur dhe jo giliani laraskes

 • qfare kerkon Mevlani prape ketu

 • Ti je ketu sepse pe nje vidjo ne tik tok😂

 • Oh sindi ule pak zerin 'kam qene shum e qet' oh kqyre pak veten sindi... po ti a ki pak respekt e ner moj sindi flet me 1 moshatar si mun te jet babai yt dhe nuk e len te flet dhe te mbaroj ariani fjalen mendsi. Ku je tash dhe qka ke arritur e ki bere me veten tende me ket charakteri sjelljet e tua e fjalet e tua mos shko tu munu ti lan faj njerzit te tjer e lej kto sjelljet e fjalt tua te tilla se ste kuke per emission po qka u ktheve..ariani eshte opinionist edhe nuk offendon njerz aty ppr e jep 1 mendim te vetin se e ka at dityr sindi po vet te tha ariani mos i merr personalisht po prap spo kuptojshe...kqyr iher veten tende dhe pastaj fol per gabimet e tjerve dhe 1x me paragjiku skina drejt as 1 sepse veq zoti e ka at drejt..

 • Sindi paska vesh kostumin e Arianit Pss o Sindi ti je ajo qe bullizon e ofendon tjeret i poshtron e ulta mu ihet te ul tjeret je shum e pa sinqert

 • Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

 • Sindi e TROPPO SCEMA, deve bere ancora latte

 • Sindi ktu ka te drejt. Arjani eshte shume objektiv po shpeshhere i kalon pak limitet.

 • Arjani esht super opinionist

 • Arjani esht njeshi shum i mencur

 • Sa e paedukuar dhe me fal e trashe eshte kjo , mungese e theksuar inteligjence 🤮🤮🤮

 • Sindi si bur me pallto buri ke vesh moj goc

 • Moj sara moj bacell

 • Moj sindi po si bure je veshmoj goc si arjani dukesh

 • Shyqyr si nuk qenkam un pjes e ati emisioni 🙄

 • Sindi ka nje crregullim mendor qe quhet paranoid schizophrenia. njerezit e tille kan manine e persekutimit nga te gjithe. fatkeqsisht shum njerez ne shqiperi jane te demtuar menderisht... Ne kemi nevoj per psikolloge ne kete vend...

 • Tham se shpetuam nga sorra por kjo rrikthehet si macja e zeze. kur do zhduket kjo se na e shpifi komplet?? vetem budallenjt dalin me kete se tani e njohen te gjithe...

 • Sindi mos e kerko fajin tek Arjani por tek vetvetja,dhe leni mrapa disa ngritje zanit edhe t padrejta.

 • Sindi je vetem nje gerdhenje molle asgje tjeter. Kot femer

 • Sara edhe Giliani qaq falqo po doken asht ma mir me lan krejt pff e heca videon prej takimit per mos ta par shum falqo

 • Ledjana a ka alergi ne buset a pse ju kan bër kaq te shumtuar

 • Sindi e ka me te drejt Arjan Konomi e ka largua Muratin prej Sindi, vet Arjan Konomi i tha Muratit ishalla te hapen syt e di qka ben

 • Po mire more Arjan kaq poshte re ,po kjo eshte fendurrine fare ,ajo s ka as moshen as kulturen dhe as horizontin e duhur per te biseduar me ty ,

 • Ik mos sindi Larask se mi solle zorret ne fyt,mjer ajo shpija jote cer goce po rrit

 • Kur them qe meshkujt shkojne pas ordineres e kam fjalen pikerisht per kto tipet si Sara...

 • 26:00 u be laraska te shtyj karrigen ashtu, femer injorante qe behet viktime kot me kot... Te jem une si Arjani se perfill fare kete larasken... Hic fare mos ta komentoj

 • Sindi kontrollohet nga familja saj . Kjo nuk ka tru ne koke vete !

 • Ore ka qe ne fillim qe ju them !! Ore nxirreni jashte kte Sindin !! Nxirreni se paska fluturu !! 20 vjec kritikon opinionistin !! Imagjino !! Sa ne siklet jan cunat kur dalin ne takim !!

 • Haahhhahaha arijan ktheja disin

 • Uuuuu sindi dis arijanit

 • qiftiiii me fallcooo qe kam paar nojheeeerr

 • Bravo Sindi👏🏽👏🏽

 • Sara eshte deklaruar vetem per te bere ndonje bashkpunim me nojzin sepse per gelijanin jo ajo e ka vetem per te bere diqka me nojzin🙄😔🤣

 • uhh cfare njeri i lodhshem Sara..

 • qka vjen shpejt shpejt shkonnnnnn!!!

 • Nese fallso do ishte njeri do ishte sara

 • Ky asht dashuru i shkreti. Me kry ne qaf te saj,si ndahet. Ajo as se rrun hiq,se skenar e ka

 • Sindi show

 • Sindi eshte bullizuese

 • PO BABA SINDIT ESHTE PRONAR I PROGRAMIT

 • Arian kur ste kuptojne mos fol,kur ste NDIGJOJNE mos fol...

 • MJERE AI QE DO TE JETOJ ME KETE

 • RARE ESHTE MAFJOZE DO TE TE LERE NE KREVAT DHE DO VERE ME TE TJERE

 • Sendi nuk gen dot bure dhe kruet me arjanin

 • Arjani pse u Ule me ete debile

 • Aktore,por Sindi eshte duke,marre experience, sepse ne shtepi, nuk, E ka.. Njerzit mendojne se familje kane experience te te mesojne. Sindi duhet te jete sportive, ofenduse,bullizuese,poshtruese, Sindi nuk pranon fajin e VETE

  • Sindi sditi ti pergjigjej Arjanit, ajo ishte si ato kasetat e regjistruara, qe eshte regjistruar ne shtepi, dhe ketu gjeti momentin dhe u shtyp butoni ae Arjanit nuk i pergjigj. Mbase e ben javes tjerët

 • Sindi 👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Edhe pse nuk me ka plq kurr e nuk em plq kurr per arrogancet qe ka olti curri por kta idjoter do kishin dasht oltin mej vur en fre jo arjanit qe esht teper i “uret “ per kta ,,,, sinqerisht esht vert8 humbje kohe ti shohesh kta mostra ,, kta Jan kap njerin rrahe per tjetrin,,,,, pa pike vlere mun te them e shesin shpirtin djallit shum lire sa te uritur per fame ,,, dhe pa mend en koke qe Jan ,,,, zot na fal qe akoma vashdoj ti shof por Kur ske cfar te shohesh dhe thjesht kalim kohe ,,,, por nuk percjellin as nje vler per edukim apo asgje thjesht tregojn nje dhoj dhumi qe shoqeria shqiptare Po perjeton,,,,, nje brez vert8 i zymt,,,,, e tmerrshme dhe fatkeqsi e kombit!!!

 • Vetem mua ma shpif kjo sara apo ka dhe te tjer🙈

 • E vetmja gje e vertet ne kete show eshte debati shum i nxehte Sindi dhe Arjan 👍👍🤣🤣

 • Duke qe vtm ndjenj ska aty ne taking 😏😒

 • Gelian budallliiiii preja e radhes 😒

 • Sindi ja fut kot ,, ik rri ne shtepi

 • Rrespekt per te madhin e shqiptaris Arjan Konomi 🙌🌟🙌

 • Rrespekt per Arjan Konomin !🙌🌟🙌

 • Haha Sindi kafsh shtepiake,,, e le fajtor Arjanin pse nuk di te jav lyp djemve

 • Ne cdo moment qe ka folur sindi sonte ka shume te drejt ne aspekt me Arjanin! (Ps kam shume respekt per Arjanin, por sjam aspak dakord me komentet qe ben per sindin). Kurse nje gje qe sme pelqen te Sindi eshte menyra se si e ruante si gome rezerv muratin kur kishte locon ne studio sepse ne realitet sindi pelqente vetem Locon. Kur iku loco u zhyt te murati po shume vone

 • Boooo po mjaft moj sindi se na hape zorret e barkut me gjith veshiken.Po kush eshte ai rob perendie qe te duron ??? Ke nevoje per psikolog moj vajze se ke probleme shume te renda s'ta ka as Arjani as cunat .

 • Sindi e ka kuptuar qe po nuk foli do fitoj zemren e publikut, tani po mundohet me I nxjerr te gjithe keq duke u viktimizuar

 • Sara sa fake je o zot 🙈

 • Sara e do Noizyn

 • Sindi na ke peshtiros fjalen "ofendim". Aman mos e permend me! Je bere e bajatshme!

 • Boll keq folke Arjoni su merrke vesh ama qyky geljani spo merret vesh hiqq shka po thot ma zi se Arjoni 🤦‍♂️

 • Sipas kesaj qe kam pare un ne kte emision deri tani dua te rradhis personat me negativ dhe me mashtrus qe askush sdo donte ti kishte ne shtepi apo ne shoqeri: Ana1, Melisa, Andi, Tea, Atdheu, Sara, Antonela. Te pakten per mua keto jane me te spikaturit deri tani. Sidomos Melisa Andi Tea jane kampionet. Njerez fallco komplet!

 • A jan zën Antonela dhe Sara apo me duket mua?!

 • Arjani thote: un jam me i madh, edhe dhe po te godita ma prano. Se per "edukim" e kam "drurin".

 • Bravo Sindi bravo 👏👏👏

 • Sa pa ndjenja kjo Sara akull e ftoft. As hasmin mos e pafsha pa ndjenja si kjo se boll fatkeqsi duhet me kon

 • Bora te hyptë vetja në qejf thone shkodranet

 • Sindi ti duhet te ikesh. Ma shpif! Hipokrite dhe injoranca jote shume e rrezikshme .

 • Dojn me qel klluq mevli e lediana, sdojn me livrit vendit 😂

 • Ti je nje moderatore shume e pasjellshme

 • Kur ka fain gomari cben ropi I bi e perplas samarin sepse ketu sindi zdi cfar te boj se humbi muratin edhe ne vend ta reegulloj punen me muratin del e fajson arjanin te ka ik treni moj goc nuk e kap dot mo po gris bileten dhe prit trenin e radhes😏

 • Shume femer e ndyre kjo Sara 🤮🤮

 • Sara: sundo dhe përçai Çezari nderkoh duke u perpelitur te varri

 • Ariani e ka me kte kuptim qe sindi hap syt shiko mos u lidh me djemt e gabuar se sindi e ka mendjen ne djemt e gabuar nuk ja thot dot troc sindit bravo arian po te meson si prind moj qoreeeee ok ai kur ti se kupton ai nga nervat te ofendon 🤦‍♀️🤔😡

 • 👍

 • Sindi meqe qenke ofenduar kaq shume me kritikat e Arjanit (fjale te drejta) se ke harruar ofendimet e renda qe ke bere ti...meqe je ofenduar shume here atehere pse nuk e braktis emisionin ?...po te isha une ne vendin tend do e kisha bere...apo je nje femer shume e pafytyre dhe pa karakter saqe pranon akoma te qendrosh aty dhe na ben si vajze me seder....une per vete kam lemeri kur te shoh.