2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

Publicerades den 27 mar 2021
Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Kommentarer

 • 💎❣️E&S❣️💎

 • 👌👍

 • senewss.info/slow/mMS2pJxid9O7bao/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • Sluskeo

 • Meda

 • senewss.info/my/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Kenga e bukur

  • senewss.info/my/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  • senewss.info/my/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • kush e digjon ne 2021

 • 👍❤❤🇺🇦

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Smyr

 • Si gjithmon hit

 • kenga ime prill 2021

 • 😍😍😍😍😍

 • 😍😍😍😍

 • Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Bravo ....

 • 🔥🌹🔥

 • Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 • Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 • Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • 🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 • Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 • 0

 • 😍

 • My song

 • senewss.info/slow/qsy8gsaqftnXrrI/video

 • 0 y qqll

 • Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Sa mir musica 🥰🥰🥰

 • Wow🦋💙💜

 • Super kng

 • 🇦🇫 Likes your songs🤙

  • Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

  • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 • Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 • best ever

 • hallo

 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 • Je shum i mire

 • 👏👏👏

 • Kenga me e bukur

 • Te lumt keng e mrekullueshme

 • ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

 • Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

 • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

 • I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

 • Oooo 2ton

 • ❤❤❤🥰🥰🥰

 • Wow sgum mir bravo

 • Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

 • Ky esht njish o lal

 • Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

 • 👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

 • almir6000000goet

 • Nje artist I merituar

 • Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • ♥♥♥♥♥♥love music

 • Fejzbuku

 • ❤❤❤😃😃😘❤

 • Respekt per ty je kegtari ma imiri

 • Sbon nona mo si ky

 • 2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

 • Alina💕7

 • Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Love muzika super

 • Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏

 • I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷

 • Ta qifsha nanen

 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 • suksese te me metejshme 2 ton 👌🇦🇱

 • 🥰🥰🥰😍😍😍

 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • @Eleonora Miljković

  • He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte

 • ❤😉✌

 • êvv

 • 👍👍

 • Kush thote se eshte bos te boj like

 • O

 • Albania are in zest

 • Q Yfx

 • “Vila e Zogut” Shiroke Shkoder😍 Super kng👍😍

 • Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 • Bravo 👏

 • Metvertet ky kendon bukur bravo 2 Ton .

 • 😉😉😉😉🌟🌟👏😍

 • 2 ton unic as always

  • ❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰