A po shkon Tea drejt Elvisit, çfarë ndodhi në takimin e tretë - Përputhen, 25 Nëntor 2020

Publicerades den 25 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • tea ësht per elvisin

 • tea ësht për elvisin

 • Arjoni me duket se ka pas per keqkuptim mos gabofsha, ndersa atdheu Respekt vlacko andii edhe ti shumi mir je shoqrohuni mes njeritjetrit me atdheun me kish pelqy edhe arjoni me ju respect per te gjith Ana me pelqen dhe Tea

 • Bravo Tea esht falbo

 • Kjo do dali cift me balonin nga perputhja 😂

 • 13:45 armandi ishte ai 😹

 • Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku senewss.info/slow/jqTDaK51l5rKfKY/video

 • Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku senewss.info/slow/jqTDaK51l5rKfKY/video

 • Kjo Ana e dytë, po na bènë thinjat poshtë🙄

 • Nuk kuptoj nje gje! Pse gjith ky imitim per median Italiane! Kto jan komplet banalitet. Si Ka mundesi qe ne 2020 televizionet Shqiptare nuk arrin te bejn nje program qe mos te jet pornografi

 • Te iki sindi🤮🤮🤮🤮

 • Arian, ti je i zgjuar t´a folesh modernizimin e qytetrimin qe duhet te lulzoj edhe ne vendet tona por ke huq totalisht dicka te madhe. Ne shtetet e zhvilluara nuk i´u drejtohet askush askujt me titull te profesionit, si p sh inxhinier, drejtor, artist, prof... etj etj. Bile bile disa e shohin kete si nje ofendim sepse njeriu duhet te veqohet nga karakteri dhe njerzilleku i tij e jo nga puna qe bene apo shkollimi qe ka.

 • Mevlani do jet me ato 😂😂

 • I vetmi çift qe shkon ne kete emision per mendimin tim eshte Andi-Tea.

 • Kta jan fiks te 2 te qet Po ky e ka dhjere me kto tatto fytyr

 • Tea eshte shum vajz e mir por ska ardhur per bur aty ka ardhur per show te bej ne televizjon show ok

 • Jeni te Mrekullueshem Top Chanel me kto emisione Ju ndjeki xhdo dit Juve fansa nese ju interesojn recetat e Kuzhines SUBSCRIBE kanalin Tim KUZHINA SUELA ju Falemenderit Perzemersisht

 • Kush mendon se Andi me qellim i tha "Qenke djale me kembe ne koke" 🤣

 • Psikologji me Lokon 101

 • Fatjoni shum arrogant sidomos n menyren si i flet Anes...

 • Kush ka tik tok ktu ???

 • Femrat kosovare,nuk dun duan lidhje me shqiptar nga Shqiperia.

 • Kam 20 vjet zvicer gjermani,por dua tju them qe jeni femrat me te neveritshme te pakten ne 50 shtetet qe ka evropa. Femra pa takt, pise,halabake,lesh pa rrujt, shkerdhata e cdo gje te keqe.Ptu fare e qelbur.

 • Erlindi me Tean sikur janë moter e vëlla!! Kaqqq ngjashmëri

 • Njeri ma budalll de arjoni qe vetem ja fut kot ma kali ss arjoni aty ska

 • Nuk keni me çfar te mbushni kanalin e TV. dhe merreni me idjotesi te tilla?Bashke me kete komentusin,ARJAN KONOMI qe shpesh te duket nje gay.

 • Pa Shqipen ky Emission krejt Fake osht Emission lost.

 • Takimi 4’ i Teas me Erlindin edhe pse i shkurter ishte mjaft i pelqyeshem. Te dy personazhet besoj qe do kene nje rruge te gjate. Respekte per djalin qe e shprehu simpatine dhe respektin ne pak minuta por me nje kuptim te madh per Tean.

 • Kush flet...Arjon Analfabeti....mos tashtu mos kshu

 • Gjith njoni e pret tjetrin te perputhen ja 20 min e siper takohen papritmas apo qfar

 • Elvisi shkoj ne histori 😂😂😂😂

 • Tea eshte si thengjill i mbuluar

 • Ore shkerdhata eshte SHUME e thjeshte kushe I dha lejen me ndertu ne plashe

 • Haaaaaaaaaaaaaahahahhahahahhahahhah😂😂😂😂😂😂 Mevlani sherbeti i ktij emisioni je si qershia mbi torte o Mevliiii Ahhahaha cun 1-sh “Bravo profesor” tipike kjo 👌🤌😅😂

 • Ore a do e fton Tea Andin ne takim tsh se plasem 🤣 Spo e fton kjo t shofim ca do ndodh 😂🥰❤️

 • Mevlani me Mekkkk 🥰mshto jeten 10fish saher qe flet

 • Shum po shtin me kesh fatjoni ti tiger lastoesh i qik hahahaha

 • 00

 • Elvisi super djal

 • Nderkoh kollarja e arjanit gjat emisionit : Pusho jari , Me rregullo

 • tea po mban qendrim sikur nuset n vitet 70 a

 • O arjon ma jep pak nr ku merr mall vlla

 • Shyqyr qe erdhi nje i hajrit o zot hahaha

 • Ore Arberin a e ka pa njeri apo jo

 • Tea fallco komplet

 • Elvisi eshte shume i zgjuar per te bere nje gabim te tidhe ne zgjedhjen e dhurates per Tean dhe Tea nga ana tjeter dukej qe kur erdhi se ishte bere gati per rolin e saj si e ftohet......kot fare duket shume dora qe i stis keto skenare.....asgje sesht reale aty

 • Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ senewss.info/slow/Yta7hLuCrN66a5k/video

 • Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ senewss.info/slow/Yta7hLuCrN66a5k/video

 • Flisni me rradhe I qr se smerret gje vesh !!

 • Dukesh cun me kemb n kok😂😂😂😂

 • Tea:Pse lotove ne studio. Loco:Nuk lotova ashtu tu duk. Bora:Lotove e shikova une qe ketu 😂😂

 • Bravo Andi je bur,sban si fmij bane shum mir qe e mirprite djalin e rij.. Reskun askush sen ta mer... I fort je ANDI

 • Kto kan ardhur me u bo reklama vetes tea do dali ajo goca tipike shqiptare qe sdo ka... ly loco ban sikur cdi dhe do dali qe esht super te tatoo ky mevlani kengetar tipik lagjes qe esht ba si plakat andi dhe ana 1 miss dhe misster Albania kjo virgjeresha ly fatjoni tipik zhigoolo puff kot

 • ah mor quna ah mor quna sa keq u be puna ra top Qenell me u gjet grua 😂😂😂😂😂😂😂

 • Atdheu si artist filmi.

 • Më ebukur prej vajzave ësht Tea prej djemve fatjoni dhe andi

 • Nuk e di a po e vreni edhe ju po Ana osht tuj i zgjedh personat qe po i len Tea. Se Tea e la Andin e thirri Ana , Tea e la Arjonin e thirri Ana , e la Elvisin e thirri Ana.

 • Ariani definitivisht i madh kur thot per Fatjonin luan Simba😂😂😂😂

 • Po nuk eshte I mare si ty

 • Bravoo ore 1 pyetje kam un si hecin shpiat

 • 12:40 spo din si me nejt gjunahi si per ngjynaf 😂

 • askush mevlani me cdo goc: "duket sikur po ben loj"

 • N

 • Arjani: Atdhe, eshte luan Fatjoni, po eshte luan i embel ... eshte Simba! 😂😂😂

 • Erlindi shume zotri 😍 edhe i pashem 😍 shkon shume ne shikim te pare me Teen🌸

 • Tea tea

 • Atdheu do jet djali me serioz ne perputhen i mirpresim dhe i urojm suksese 😉

 • Per mevlanin krejt loj bojn

 • Nobody : Arjoni: do tjap nje keshill mos ashtu shum mensh😂

 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💘💕💔💖💝perputhen💎💎💙💙💚💚💞💘💕

 • 💎💎💙💙💚💚💞💘💕

 • Pse mashtroni popullin

 • Kjo tea sikur i ka mbaruar xhirimi kasetes e spo e permban me shtirjen .... aman hiqeni ate arjonin ashtu.... ca ashtu mo. Se nuk.di dy llafe me lidh 🤣🧐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Mevlan mja se na cave koken ti nuk di te flasesh pervete

 • Tea pse avendo po' y shtyn Duke takuar mete rinjte ska lezete ne thame se do vendosje the ate te kuqin Jo kaq te ndezur

 • Atdheu:-Ana ka krijuar nje kopsht zologjik...Arjani me vete pervec Andit qe kemi "aktor"

 • Sa kare kjo sindi 😂😂😂

 • Kush e kapi komentin e Andit "dukesh çun me kembe ne kok" 🤣🤣🤣 8:16

 • E bani edhe ni shok të Kosoves Andi

 • As I urrej kto 4 minutshat ! Me fusin në nje siklet te tmerrshem

 • TEA PER BUKURI NUK MUND TE THEMI ASGJE , SEPSE E KE ! TE VETMET GJERA QE MUND TE THEM PER JANE , PRODUKSIONI TE VURI BALLONIN ,JOQE SHQIPEN SE E KISHE KONKURENTE TE FORTE DHE AS1 PUNTATE E JOTJA NUK ME TERHEQ ,SHET VETEM IM SORRY TO SAY THAT "PORDHE "

 • Atdheu foli fjal me vend bravo Atdhe si na mencuria dhe zgjuarsia si SANDOKA 😀🙎‍♂️👌👌👌👌👌👌👌italia

 • Arjoni nuk di te flasi te lidhi dy fjale 🤪

 • Ky fatjoni eshte fallso 🤪🤪

 • Kthenje shqipen n. Emisjom ather kemi cka me pa se esht e drejt shqipja

 • Arjoni ; vlla mos t ashtu shum mend 😂 me lot pz

 • Kte atdheun flamurin ku e kan gjet se ky flet vet kupton vet un asgje si kuptova 😂 😂

  • @Jon Kosova e mir ja e bera nje pun un t bera t qeshesh .

  • @Tris Four 😂😂😂👏 vërtetë më bere me qesh Trisi që ma ktheve o ti cjapi me brir të thyer , eh o Trisi Mëmë Shqipërinë e kam pik të dobët, sikur ta dish ti se sa e dua Shqipërinë do më uroje të bëhem dhe dhëndër i Mëmes Shqipëri , gjitha të mirat për ty 😚🍻 shenjë respekti Trisi 🤗

  • @Jon Kosova o ti cjapi me bri t thyer po ta shpjegoj ta kuptosh se kush qenka budalla e kush thot . Mbase t njejten gjuh flasim por gjuha e kosoves esht me dialekt shum t theksuar dhe un si mar vesh ku esht problemi jot ktu?

  • @Tris Four O dhia e eger po çfarë gjuhe tjetër ke ti tctctctc... si nuk të vjen turp! A je duke më kuptuar se unë jam shqip duke shkruar 😂😂😂😂 mos fol më pa lidhje 😘🤗😚

  • @Jon Kosova kishe ndoi problem ti ? Nk e kuptoj t folmen e kosoves se jam shqiptare e shqipris dhe kemi gjuh tjeter nga ju .

 • Kjo Tea ska arrdh me gjet burr ktu se leshon ate karrige pa i provu gjith cunat e mundshem, pra jo vetem Tea me se shumti por shumica kan arrdh vec me u bo te njohur amo gje tjeter sjapin vec llafe grash vrkr, si emisjon eshte i deshtuar ne ide sepse asnjeher skeni par tpas nje cift aty se kur hyn aty u pelqen me shum fama.

 • Moj Tea se marr vesht ti se del me nji djal kur e din mire se ska tipin tan apo don dhurata e fam ske ca thu ndryshe boll tani se je shperputhe 😂

 • Po kur do lidheni mi goca se ngelet ty provu te gjith djemt

 • O Loco po ce ke kete llogjike o plak fiks si Arjoni llogjikon (keshtu është kur te hypen vetja ne qejf) , përveç faktit qe fjalitë i artikulon ne rregull dhe disa tatto ske asgje me shumë. Bla bla bla asgjë iteresante num thua, shife ijer ne SEnewss veten ske pse bo si filozof kot pa lidhje. Mevlano edhe Içik po ia fut Arjanit me batuta.😂

 • Po qa atdheut aman .. aty duhet Timi i Ditit .. like kush e njef timin e ditit 😂😂😂

 • Melisa goc skandalesh fiks mjer ai se dot ket lidhje me te

 • Mevlani bravo profesor

 • Sa e trash bora sa pytje pa lidhje moj e mjer si nuk hyre ne huetusi se marr vesh pyt sa ka lezet jo der ne ate pike se ashtu as burri yt E fmija ste jep llogari cdo gja ka kufi mendoi

 • O Arjon 9 vjecaren me lek e ke marr vlla?

 • Dua t'iu bej nje analize te gjithe karaktereve te personazheve porrrr pertojjjjj aq shumeeee saqeee nuk do e bej.Mos me pyesni pse se e dini vete pergjigjen...por I vetmi cift qe arrij te shohe eshte E&A apo kjo dihet boterisht😜😜 nejse ngelet per tu pare

 • Hahah mevlani sh i papar.. Ke ber arritje me kete qe the 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Atdheu pergezon Anen dhe per kopshtin zologjik qe mendon te hap Ana 😂😂 Atdhe ulu 10 shum i vemendshem deri sot !!

 • Nuk mund te njohesh dike per tre takime ....te duhet nje jete per te njohur dike ne te vertet.