Emocionuese, me një vals e llokume Tea dhe Andi çifti i parë që përputhen - Përputhen Prime

Publicerades den 24 jan 2021
Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Kommentarer

 • O ju dhefsha programin

 • O zot qfar goje kjo ana

 • O kjo ana mashtruse osht

 • Ju lumtë!❤️❤️

 • Tea humbi shum pesh ne kohen e saj ne perputhen

 • Emerin ndroheni, vejeni “Trillimet e Olses “

 • O aktore e keqe

 • Shikone si e mshttoj andin 😡😡😡kur**** e pa ftyra e ka tradhtuuu 😏😏😏

 • U Pèrputhen: Lesh.

 • ANDI TEA PLEHRAT.

 • andi dhe tea 🥰🥰🥰🥰🥰🥰💏

 • Shum selak je o Atdhe nuk din me u shpreh me fol 🤮🤮🤮🤮

 • Hiqne nga studio kte idijote Anen se ajo per fam aty ka ardhur per reklam kuder

 • Ana ti je e shpifur slen askend me fol moj idijote femer

 • Kush eshte ktu pas fotove te Beartit me Tean

 • senewss.info/slow/o7GupMJ2psekhZU/video

 • 😂😂😂😂😂😂na vjen dhe per te qeshur sa bukur e luanin rolin.Te pa arritshem.Aktor per cmim Oscar.

 • Historia e tyre do ngeli ne memorie per gjullurdin se sollen.

 • Jam tu e shiku prap andin dhe tean un jam i sigurt 100% andi dhe tea kan pas diqka skan bo loj po tea ka qen me andin edhe beartin me te dy

 • Ja qit nonen vetem tu fol italisht o bora ti bashk me arjanin shum qesharak kur flisni hahahahaha

 • Program kurvash

 • Ishalla i kane pa naj regjizor turk kto te dy .Ti marin te bojne nje telonovel turke 🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥

 • Ca I mani aty ato dy plerat. Skan byth as me gjet gru dalin aty pulat e tregut. Kputi kokat dhe nuk cicorojn mo. Apo kakarrisin si gjela. Kuc jasht hahahahahahahah si legena dolen

 • Ordinera,mashtrusa ,te pafytyr ,tamam aktor ,por dihet qe ne TV pothuajse cdo gje eshte fake !

 • bravoo ju koft ktynev femrav shum sinqerta kta djemt as pak te sigurt ne vete shum me vjen keq ama foiranta

 • Ua ca aktrimi o zot dhe cmimi oskar shkon per Andin dhe Tean pa fjale 👏

 • Skenari juaj deshtoi,per mendimin tim keni mashtru dhe jeni tallur me nje publik te madh, mos e shtoni me urretjen ndaj publikut sepse jeni shum te pa moralshem

 • Lereni te shkojne se tean nuk po e ban vendi te shkoje te kosovari

 • Mbi 5k komente ne kaq pak dit Dhe video ku u sulmua kombetarja shqiptare serbi nk mori kaq komente Turp ca brezi dhjer po rritemi fallciteti on top👏👏

 • Arian😚yll bote. Opinionisti me i mir. I doli surrati ksaj teas. of of ku ka shku ky popull🙄🙄

 • O zot tani qe e shikoj me vjen mos ta them i mban doren tea o tea pse pse pse fama sesht azgje o vajz cfar thot gjyshi esht krenar o zot o zot

 • Krejt Loj ish kan kjo Tea me Andin Aktor te Pa par Turp i Madh me Mashtru nje publik 😡😡😡😡😡😡

 • stop ahengu nusja doli e shpume ,,, i futi rakun bearti 😝

 • Do ishte fitore zbythja e Melises nga emisioni, BRRAVO Elvisi.

 • 👏👏 çifti pare i ropqimave......

 • Flet TEA ne nje tjeter vidio studio.senewss.info/my/ykTrE6cWiW1g4-VrhNplsw.html

  • Tea meriton çmimin oskar per aktrim. E ka luajtur shume bukur rolin, te shikosh gjestet, buzeqeshjet dhe shikimet qe i jepte Andit dukej sikur kishte pelqim te vërtetë.

 • Qfar rrene....!!! Po qysh moj Bora nuk pot vjen marre me rrejt? A mos vall edhe ty te pagun Olsa.....

 • Veq qe spaskan guxu me tregu Tea e Andi. Krejt paskan tregu. Veq kush don mos me kuptu e me gjyku Tean dhe Andin shikojeni dhe degjojeni te verteta sa mir i kan than veq me kan pa vesh njeri !

 • Ore keta te dy ja kalojn edhe ish ciftit brad pit me anxhelina jolie per zotin se ata duke lujt film u dashurun po keta paska qen me te fort

 • Min 54 , ka Te Bej me gjuhen e Trupit

 • Sa shum antipati km marr per kte tean Sa gjynaf ky andi Cmim oskar per aktrim Telenovel shqiptare Sa bukur e ka then arjani Thengjill i mbuluar

 • 🤣🤣🤣

 • Fatjoni shum i zgjut aj e ka dit qe andi dhe melisa jon bashk dhe tea me beartin. Andi prandaj 1 vjav nuk erdh perputhem se ka pas frik se fatjoni ju tregon te gjithve qe melisa dhe andi ka fjetur bashk hotel. plot persona i kan pa tu puthur. perputhem is fake falco njerz. njerz shum te keq

 • So that was a fucking lie

 • Nqs programi do ishte real duhej qe keta qe kane lidhje jashte skene te gjobiteshin 5000Euro....Sepse c kuptim ka ky program tani qe shumica e atyre qe dalin rezultojne"te lidhur"...Fjoralba,Arjoni,Ana,Tea ,Beart....Dmth program fals

 • Shit! Nuk ka disiplin 0!!!!

 • 1:21:22 as 2-3dite nuk zgjati..😂

 • Mevlan e percolle Vlajn Mos traft nafaka si Andit se do pendohesh deri ne vdekje .gjunah per tardhur keq ky peogram. Koti 😷🤮

 • U dhame 1.5 m shikime ketyre mashtruesave,sa e piste e gjithe kjo ,kjo Tea llufa flinite me Beartin dhe vinte ne studio si engjell,Andi ka mesuar skenarin e Olses permendsh ,sa e flliqur ,si tha Andi pika jone me e forte eshte sinqeriteti ,sa te ndyre, qe nga Olsa ,Bora ,dhe keta aktore te flliqur, pjesa e llokumeve me vjen per te vjelle

 • Me shum se 2 -3 muaj tha zoti arjan ata nuk e mbyllen jave bashke pas programmit🙄

 • Tea meriton çmimin oskar per aktrim. E ka luajtur shume bukur rolin, te shikosh gjestet, buzeqeshjet dhe shikimet qe i jepte Andit dukej sikur kishte pelqim te vërtetë.

 • Jeni shume te bukur edhe pse sjeni bashke dukeni shume te vertete dhe dukeni sh te dashuruar😢😢😢😢

 • Haram ju kofshin kto 1.5M klikime more tposhterr

 • E gjeti arjan konomi thjielli mbuluar tea

 • min 1.52 ia la ngref bora Arjanit😂😂😂

 • Bobobo cifti haha cfare shtirje, si keta jargavelet dhe analistet, turp, te trashegohen andi, tea dhe berti

 • Ketu andi dhe tea heke krejte

 • Kush ktu pasi ka degjuar per beart dhe tea dhe po shikon emisionin 🤣😒

 • Po fshijeni fare tani keto pradhat e juja eshte turp te boni emisjone ku sjan te verteta sa me mar klikime merni ju fusni nai lek ne xhep dhe ato te tj fitojn nai followersa fitojn lek reklmash ca bohet keshtu me lla ju dhjefsha emisjoni qe rreni

 • Kush hini ketu per ta par qfar tha arjani per beartin 😂

 • O televizion i degjeneruar

 • pas asaj qe ndodhi me tean nuk besoj se duhet shikuar me ky emision pasi jan falsoo!!!!!

 • 1:20:20 "Por mungonte ne ate klip Bearti". Perfundimisht Arjani eshte opinionisti me i zgjuar ne Shqiperi. Tea djallushja na e shiti te gjitheve sapunin per djathe, po vec Arjanit jo

 • Sindi po vdes per Atdheun. Atdheu i vjen keq per Sindin ose i pelqen virgjerimi. 😂

 • Vallaj per kete Andin e dinim qe ishte aktor por Tea ia merr ne kthes. Se nese Andi ka pas qindra raste qe e ka treguar fytyren e vertete, kjo Tea ka qene gjithmone ne rol. Nuk ka dal nje sekonde te vetme nga roli. Vetem qeshte dhe bente si e dashuruara e dheut me Andin. Hallall vallaj👏👏as aktoret e Holliwood nuk aktrojne kaq perfekt

  • Hahahah ate Po shikoja edhe une , Me teper i Kane detyruar por edhe e kane luajtur shume bukur

 • Mevlan dil prei kti emisjonit se vish e hup vlerat tua se skuka kurgjah ky emisjon

  • Mevlani njish fare me oriz bravo

 • Kur pe shoh ket tasht ket emisjon sa i turpshme qysh mun ni tv me lujt me djenjat e njeriut ana je e sinqert ta percjella reagimin kur dul jasht tea edhe andi

 • Arber me anan esht humbje kohe

 • Thyeja brinjt fatjon

 • 🥺🥺😂😂😂 cift i bkr shum mos e pyt mo

 • Ooo rece e madhe marred du met ardh e pa bes

 • Bravo Tea Bearti yllë hajde hajde nuse në Kosovë në fillim të kam urryer ama më ket veprim ke tregu që vertet je e mençur ja le te koka Andit një 💩 😂😂😂

 • Bravo Tea Bearti yllë hajde hajde nuse në Kosovë në fillim të kam urryer ama më ket veprim ke tregu që vertet je e mençur ja le te koka Andit një 💩 😂😂😂

 • E re arjan konomi ta shikosh si ishte fytyra e teas kur fole per beartin dhe te imagjinosh qe ishin bashk, tallje me publikun kan ber te gjith 👎🏻👎🏻

 • ore eshte e vertete qe tea iku me ate beartin se spo m'besohettttt😭

 • Oooo mevlan te shkoi kot orizi 😂😂🤣🤣e tradhetoi tea andin😒

 • Mos e kshyrni ma ket emision fake

 • Skenari juaj deshtoi,per mendimin tim keni mashtru dhe jeni tallur me nje publik te madh, mos e shtoni me urretjen ndaj publikut sepse jeni shum te pa moralshem

 • Ju qe shani Olsen pse na servi ket gje fallco,besoj olsa nuk e dinte qe Tea ka qen e lidhme me Beartin dhe Olsa eshte mashtruar ne ket rast🤔🤯

  • O zot seriozisht e beson kete qe ke shkruar??🤦‍♀️Po Tea (dhe te gjithe ne Perputhen) eshte nje hic pa Olsen. Jane te gjithe lodra ne duart e saj. Ata nuk guxojn as fryme te marrin pa lejen e Olses. Le qe Andi e vertetoi me deklaraten qe postoi ne IG ku tha qe u detyrua nga produksioni te dilte cift me Tean prej kontratave qe kane.

 • Dasma e Sakos

 • Mevlani njish fare me oriz bravo

 • Tea:Bearti Bearti Bearti!!!!!ku eshte Bearti Andi:Mua si And m ka hyr n zemer ca t boj tani un o Bora😩😩 Bora: Po mbaje me dor o Andi ca t them une

 • Dhe oskari shkon per..... ANDI DHE TEA🍾

 • Hahahhahahah Cifti par hahahahahah

 • Tea si nuk ja leshon doren 🤢. Gjeja me e keqe eshte qe tani keta bejn sikur jan viktima jeni viktima te lekut o legena mos u tallni me

 • 1:27:30 Hahaha Shum kan Zgjat🤣🤣🤣

 • Hahahahah fis derrat tu kercy fallso

 • A I hengret llokumet e legenave lypsaret e ajo buca tall trapin me shqiptart puh ju q........ kina mizat e shpis njerz me dy ftyra

 • Arjan Konomi , këtu doli fjala juaj . *Shikojeni në minutën **1:20:25*

 • Ee more and tka kan keq 💔😂

 • stop ahengu nusja doli e shpume ,,, i futi rakun bearti 😝

 • 1:20:28 arjani e hodhi shashken

  • Kur ben gjith kete aktrim ca pret ti qe te bejn nje sqarim te sakt ta shpifin prz🤮🤮🤮

  • @Alb Alb e hajrit jo por diçka qe te ngjallte emocion batuta, por çdo gje fake me mire shikon nje telenovel tani se e di qe eshte film sesa keta pa lidhje, veç Po pres Cfare sqarimi do japin kuriozitet dhe pastaj nje ❌ te madh harxhim kohe kot

  • @EL Elda ma shpifen tv fare thash se do shtyja kohen me dicka te hajrit po vl

  • Fiks ate po degjoja edhe une , dhe nuk e kuptoj pse si lane qe te perputhej me Beartin qe ne fillim dhe te vazhdonin gjerat natyrshem dhe mos ti detyronin te benin gjith kete show dhe te sfrocohen te dy

 • Boo sa fake paskan qene

 • Kush u kthye me a pa te gjithe kte aktrim te Teas mbasi dolen fotot me Beartin? Waaaw 🧐

  • Kjo foto e famshme e tetushes dhe betritit u bo si mode

  • @Selena Aurora poooo amazing ! Ato veshtrimet me Andin, prekjet e duarve , just wawww 😅

  • Meriton çmimin osKar apo jo? 😂

 • O çi hengret kot ato llokume ... Bravo Olsa per kete gje kaq pa vler dhe fallco qe i servir publikut🖕🏼

 • 😂😂😂 cfare loje me popullin e shkret e ti Bora je ma plehera 🤮🤮🤮

 • Jam ber cunat si dele para bushtrave🤦‍♂️🤦‍♂️Mevlani paska I fije burri kta te tjeret e humbin fillin fare para ktyre buceve te vogla 🙋‍♂️ooo cuna gocat d'un kap pe fyti jo prej faqe🍾🥳🥳

 • Nuk i besoj hiq , se gjatë kjo lidhje e Teas dhe Andi , shpresoj bile nje muaj let shkon 😂😂 Po ashtu fallco , dhe skenare e Oles 😂!

 • 1:13:25 explains alll, too fake

 • U tallen me ne legenat tea ndyrsira