Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Publicerades den 2 apr 2021
Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Kommentarer

 • O gjigante je tij o king

 • Ngatrroni karin me dollarin kur pe pini barin.

 • Shko o kari shko se bitin e mato lale se ky

 • TRASH AF

 • 👍nga kumanova🇦🇱

 • Ik ik ik ik don xhonit për tre dit ju ka ndi zani en e kend bote

 • Gjithmon me vllaznin a thu se jam prej shkodre I veshun me t zeza a thu u ktheva prej mortje E kom rrepin e shnetshem pa asnji lloj simtome Pse mthirrin varrosi smerrem me lloj lloj kufome Kapish o bish nivel tjeter boti I lind per ket pun shum e thjesht a kupto ti Moti nket rrep e kurr se ndrrova stilin Rrep origjinal ta masakroj ma tmirin Rim per rim e rrjesht per rresht ti ve rresht krejt Super bim e pim se e kena rrit vet Intelekt pa fakultet per ket rrep mret T fort n emision t rruni lesht n realitet E ai si duket si michelin logo Se gje dot k***n mi ra me dor kur shef porno I duket vetja t shkretit si BIG Del e fol per femra hala p*** ska q* Kaq e patet kurva boll ju durova Me knej ka londra me bo rrep ju msova Me 3PM ca esht vidjo ju tregova Me 30 vet 30 her ju parakalova Fuck them f**k them I’m screaming f**k them Nese sesht i zinit ke i imi po kapen Tu dal tu bo diss lloj lloj moter keci Me ti pre 100 her me brisk Me ti la me uj deti 1 pllam permi tok i thu vetes burr kot Se qaty ku un pshurri Ti munesh me bo not I re pishman me ne e u kape me t’prishtines Po asnji ska rrasi mor kokrra viktimes Demek ti i fort demek ti je G Demek ti bo domin demek ty sta ni Po ti bo t fortin kot sa per me ra nsy Nuk e bone dorentinen doruntina tboni ty Kto nuk jan rob kto jan instagramsa Kto jan me i shtyp jo me i shpetu ambulanca Vemendje dashsa si karadashet Vec fjal kot asnjonit sja ma tperballet Noshta je trrim po ke zemren e fuksit Shkon rrin me tjetrin se tpelqe jeta lluksit Si bon ai pse mos ta bosh dhe ti Po ca do bosh kur n sken del interesi E ti tjetri ke lek po tpelqe fama Ke qef me ra nsy me tregu se je nona Me ta var naj njona se vet sun i kapish Ju sjeni shok keni interes tperbashket Ja dhe ca rrjeshta per ket si i shkelem buken Ti ske pas me honger ne barkun ta mushem Ore ku je sa i eger habadaba n mikrofon Hajde rruma mfal Ruma se se thu dot “RR” Cjan kto muhabete gagaci lalit Vec rrena tu fol tu i ra me grushta k***t Nkoken tane me bo be hala njeri skam ngju Kush ta futi prasin nbyth si je tu fluturu Tkam than ke talent mthe t inspiroj per rrep Po ti nuk je gangster qaty e dhive krejt Pse nuk fol drejt po del si kurvat tu rrejt Kur the sjam OTR qaty sbone perpjet Do mandatin ti hajde merre e di venin Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin Sa per dijeni e kam shpin midis londre E verteta me qera jeto familja jote Skom dasht me tbo diss se tkam pas si vlla Pa tpas hak as hile dole cunat tu i sha Thjesht na tregove se je kokrra bythq***t Asiher paulo dybala sbohet legjend si maldini E ti kokrra palles si rri tu trrash zonin Hey makarena spo trrem asnjonin Dumb motherf*cka trego ku e ke hallin Hajde kur t dush si tdush ta caj ballin Sun ma ul moralin asnji nga ju o dhjaksa Anal juve ju pelqe ka mrapa Pederasta ju rraf me shapka Then I have one of my bi**hes Me ju shkel me taka Mu team so big duket si ushtri Malli bardh kalo ka mali zi Ti je drogaxhi nuk shet drog o G Ma i mir se ti un jam dor me ni Fuckin prostituta menut se u tutem Tani t gjejn bir e tfuten se e mushen kupen Jeni tmirpritun kur t doni e dini rrugen Lagja 13 Plazh Death city Durres Jeni uj posht ures Keni sjelljen e kurves Me ju kap me ju gjujt nlum Me numru gurt n fund t hurdhes Boll ja rrujtet zhurmes hajde rruni ket timin E di dordolec mas koke merito cekicin Vet u hongri bytha m qitet jasht kontrolli Tani hypni ktu shifni stambollin Pussy ke vec fjal si puna fjalorit Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj profesorit Tu bo kokrren e horrit kokrra e morrit Kshu bohet rrepi kokrra barbonit Vdiq pop smoke krejt tu vjedh stilin e diorit Po Big varrosi t varros midis oborrit Shperthej si tritoli kur i gjuj kto rreshta Fillestart e k***t dun mu shty me mjeshtra Hajde na e rruni skeni nevoj per ftesa Kush pelqe muziken tuj n vesh ju pjerdhsha Hajde thuma nftyr leje instagramin Pabuks dykilsh dukesh si grafi spitali Shum e vertet varrosi gju per peshk Po ti je ai krimi si kam me vu ngrep Veja gishtin kokes mor spillqi tetoves Rri si burr mas fjalve si i qet prej gojes Normal nuk je varrosi mor kokrra cifutit Kur ta thon mbiemrin duket sikur thon M’hongsh mutin Mos u nal beata f**k it I go acappela Se hala skam maru pun ne kto baxhella Leje ca u thot goja tregoni ca u thot zemra Pranaj sdilni perpara se ju bje zemra ke themra Si va merr menja mu shty me legjenda Apo per fam e shitni dhe bythen o legena Ska si tjeni ju kur ka Luan per Hiena Fuck it po e mylli apo ti them dhe 4 tlehta Si gjak naper vena my flow pa instrumenta Ju shti naper barrela sa her gjuj rreshta Skena kundershtar e jo ma konkurenta Ju per momentin nuk jeni per monumenta (Hahahaha u get me tani dilni boni dissa llaka llaka si ato pornstaret Kur e morin ngoj Kaq kisha un noten

 • Iiii

 • Bravooo big varrosi

 • hallall

 • Babooo me don xhonin e ke dhier muabetin

 • 💣💣💣💣💣💣💣

 • Gjigondi Burrelit🙏❤☠☠💪💥

 • 🥇.

 • 😂😂😂😂 te qiu ne byth don xhoni...per 3 dit mori me shum se ti ter jeten

 • pac did it once now my men da king varrosi for the second time 😈👊

 • BIG VARROSI SMASHED ITTTTTTT!!🔥🔥🔥🔥

 • Un nuk degjoj asnje keng Shqip por ti.. ti i ke qi motren me kete super track.. nuk e di dmth e ke qa ket keng.. super VARROSI

 • Durrsi dibra otr me zemer.....

 • O bish nama adr e tij ne lond se pa ha kput fytin se le...

 • Vllaznit e Shkodres bravo mbret 👑

 • Si gjak neper vena my flow pa intrumenta ju shtrina per barrela sa her qe gjuj rreshta skena kundershtar ajo mo konkurenta ju jeni per momentin nuk jeni per monumenta🌌🌌🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Sa here ta nigjosh ke deshire me ngju prap ..skan ma goje me ba disa kto moter keca,... I ke derdh kto klysha habadaba do mandatin ti hajde e din venin 😂😂😂 🔥🔥🔥🔥

 • Ppp0

 • DeAtH CiTy dUrrEs😎

 • Varrosi once got shot Don’t worry the bullet it’s gettin better

 • Do mandatin ti Hajde merre e di venin Hajde merrma ngoj Se mandat ja kom vu emrin😂

 • I kuriti krejt

 • Tani qe ka dal Vinzi Nga Burgu Do boje 1 kong t're se keni ngrit shum koken ju te OTR

 • 2:03 M A T O K A R I

 • Hate Don Xhoni 👇🏻

 • listen to Unikkatil Diss Hyseni after you hear this edhe keni me e dallu ndryshimin !

 • Une i them varrosit qe ja vlen te jet OTR

 • Noizy - 1 herë e mirë 💥 Dulla - Bujrum ⚡ Varrosi - Flama 🔥 This is OTR 👑

 • Po ju na bet diss edhe neve ndigjusve jo vetem rreperave qa u mur vesh kjo ? Megjithat un i dua te gjith rreperat shqiptar suksese

 • Ti je drogaxhi nuk shet drog o g🤦‍♂️🤣

 • Super diss bope🤪🤪

 • O Varros i ke shkerdhy ne byth vlla kshu vazhdo

 • Va ke palu mir bro respect bro pilingucat e Vogel

 • Ky me pak fjal koka vari karin

 • Welcome back bishaaaa 🙏 I masakrove tgjith

 • 💥💣❣

 • E vertet diss hysenit asht super dis Por kjo qenka ma super ja ke qr 👏

 • Oooo va ke Qii ropt krejt dissave

 • Cfar disi din xhonit otr baba

 • Super

 • Ku paske qen o gjigand. Shyqyr morem vesh njeher ca do te thot diss e rap.

 • Beautiful

 • Ec aty

 • 📸📸😂😂😂😂NICE BRO

 • 🔥🔥🔥❌

 • Po kari po

 • otr forever

 • Varrosi : o gelzo ca esht nje gje qe fluturon me pras n byth ? Noizy: se di per zotin Varrosi prap : Matolale

 • O varros shkaperdhejani ropt ati tradhtarit mamaseksit mutit

 • I ka mbyt me ket disin

 • Ja ka fut sa krahu rrejsht

 • vepra.Shume freestyle I bukur!

 • Yeah G

 • kaq kisha un , NOTEN

 • E ke myt o G RESPECT

 • Po erlli cllevio tek n durrs 🤣🖕

 • 4k comenti

 • 💚

 • 💚

 • 💙

 • 🤯

 • 🔥🔥🔥

 • 🔥🔥🔥

 • Shum lart bigvarro

 • Nalu pusho pak se pot ikin fjalit 😂😂

 • Ti je mret 👑👑👑👑👑👑 oooo boss

 • I ke masakru keta viktima 👍💪💪💪🇦🇱🇦🇱

 • O kari ky esht bit i 2 pac.. hit em up. A jeni rrepera ju apo ca

 • Respect Family

 • Uuuuuuuuuu e dogje 🔥

 • Varrosi ka qënë mbreti i rimave dhe ka me mbete

 • I madh je Varros 😉❤️

 • Po ti ja vodhe kengen 2PAC 😅😅😅😅 ikni lereni reppin se sjeni per kte pun

 • Respekt bro killer

 • Nuk osht varrosi osht don xhoni

 • E ti ja ke marr ngoj korrilit e i ki ra grusht lucit se skj sen

 • verreza tjera do hapesh

 • varrosi:se ke qi profesoreshen ja ke marr ngoj profesorit don xhoni:left the chat early today otr:qe degjenerimi o denis"varrosi"

 • Vertet dhe ty e noysit ju a ka mar n'goj

 • Nena

 • Qish tka than Don xhoni ndrenicé jz presum edhe venin na dini

 • varrosi is back bby🍻🍻

 • Qi ropt ropt o varros qi ropt tba

 • O Veq Unikkat1li Qe Ju bjen Hakesh ktyre otikarav THE BLOOOODY ALBOOOOZ T B A 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • @Doci Blendi 😂😂😂 po poo

  • TBA nuk ekziston ma 😉

 • Ta qifshin nanen Prishtinalit , Mos ta ka marr malli Edhe per naj plum bythes

 • Hallall vlla

 • Wow

 • UN NUK I NGJOJ KENGET E OTR PO ME KTE DISS KAM NGEL TU E NGJU CDO DIT RRESPEKTE

 • Ik more loser nuk I afrohesh as te kama e don gjonit

 • Ani I bon diss don gjonit

 • Se ke qi pprofesoreshen ja ke marre n'goje profesorit

 • 6 minuta diss kerkujt sja permene emrin ? Po dihet pak a shum kujna pi thu, po ti Po len ven per arsyetime ! E ki marr muziken e dissit nr 1 ne 🌏

 • Plako e ke myt ...

 • o pordhan me gjeth noizyn ja keni fut pordh ne sken🖕