Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

Publicerades den 22 feb 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Hajdeni mora hajde moj Antonela leri genjeshtrat nuk e han njeri Besoma o njerez

 • Sa lot vkkk lot kurvash bo bo sa duan marin follower nga Shqiperia nga bota o zot 😪🤔🤧👥👤🗣

 • O Atdhe dukesh shum i lodhur vellacko hahahahaha

 • Lot krokodil 🐊 aty brenda aman 🤔😪🧐

 • woooooow emocional 😢😢😢😢

 • shalla Antunel shum mki ba me qajt shall ruhen familja shef shall i rua

 • Hhjhj bh in uh b ok in in in Jj in in j in in in j in in j j j j ii. J n. J

 • Histori rrenqethese e Antoneles e kuptoj shum shum drejt Sepse te njeten gjendje e perjetoj qe 27vjet Respekt per ty dhe nenen tende

 • Antonela eshte me e mir se lediana

 • Më vjen shum keq për Antonelen

 • Sa gjynah me vjen per antonelen. Ky takimi i jasmines dhe i erlindit mu duk si nje takim shoqeror. Jasmina shkon me andin çift💌💌🌸🌸🌍

 • Sa histori e dhimbshme e Antoneles por nje femer e fort e ka perballuar ato fatkeqsi që kishte familja

 • Ah moj Antonel me ke prek ne zemer Me ke shperthu ne lot edhe mua

 • Respektin me te madh ke prej mejet personalisht. Lotet e tuja jane dhimja dhe mundimet si keni kalu ne kyt jete. Respekt Respekt Respekt.

 • Hhclglblvogovogovovovovovlvvllvvockcmckclcckclkcokkllllllllll

 • Ggh

 • 🥺😢😭😭😭Antonela

 • Me wondering what’s been said??? But looks like she’s in a pain of love maybe?🤔

 • Qysh nuk keni palloma ne studio. Aty qan vajza lot deti. Dhe kerkush nuk vjen me nje pallom qe ti fshin lotet

 • Shiko atdheu 😂😂😂😂😂😂

 • 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😛🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Po me vine gjyna per antonelen gushellime antonela

 • vuatjet e shqiptareve kur nuk zhduken pos qendro e fort

 • Forca Antonela me bere te qaj moter

 • Sa prekese historie antoneles kjo eshte nje histori e forte grate shqiptare jane shume te forta 😭😢🥺me beri per te qar

 • Mi

 • Sa mu dhimse moj Antonele, me bere me qa ......

 • Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️

 • Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!

 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊

  • Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

 • και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝

 • atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot

 • ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha

 • καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη

 • Jasmina femre koti

 • Moden e leshit

 • Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku

 • 😭😭😭😭😭

 • E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.

 • CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT

  • fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

 • Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet

 • Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet

 • A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭

 • Se pe ndjej

 • Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

 • Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣

 • edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment

 • 42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po

 • Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!

 • U preka shume

 • Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣

 • Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏

 • Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇

 • Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️

 • Bravo mevlani

 • Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

 • Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk

 • Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍

 • ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER

 • JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..

 • 😂😂😂😂😂😂

 • 😰😰😰😰😰😰😰

 • Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme

 • Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini

 • Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.

 • Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision

 • كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي

 • U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15

 • Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫

 • Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa

 • Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.

 • Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire

 • Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani

 • Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓

  • nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

 • Si te bohesh titulli i vidjos part 405730

  • Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

 • te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂

 • OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN

 • Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster

 • 39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • 34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi

 • Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.

 • 14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime

 • tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve

 • Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr

 • Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future

 • Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅

 • Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭

 • Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜

 • Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

 • O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

 • O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht

 • STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!

 • Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤

 • Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..

 • Ajo ishte e cudicme

 • Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.

 • Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.

 • Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮

 • O Erlin nenen nvrim😂