Emocione të forta, dedikimi romantik I Mevlanit bën për të qarë Antonelën - Përputhen 5 Mars 2021

Publicerades den 5 mar 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Aaaa antonela po psemoj hoqe dor nga mevlani moj vajz kjo lediana e mbyti djalin

 • ce bela sorpresa bravo

 • Ledijana eshte e duhura per ty 😍😍

 • Antonel je super femer♥️♥️

 • A i nigjoni fjalet e Antoneles sa njerezore janë more Zot..? Me dhimbset ledjana thot edhe pse ledjana do ti marr djalin qe Antonela do. Kjo Antonela eshte taman shpirt njeriut per mendimin tim per Zotin. Ledjana eshte 100% fallco

 • Hccubfyfofejehdirb😍😍🤩🤩 di

 • Bravo

 • Gaga begs Kirk hhhhgr bbhhji hajj hhff hhhhgr hhhggds hhhgt HD hhh hgsd hour hgesgg hdd hhgf hge hgss bbjjjj hfsdty hgff hhhggmn BBC gdx hhfd hhhhgr hfedgy hggrdqaq ahhhh hhgf bhfd bhhhggs hr but hhh hts😘😘😉😉😉😉😁😁😁😘😘😊😄😆😘

 • Wow quqhq qjwjwjwjww wjwjwjw wjwjw ejeqiqiqiq qiwjwjwjw wiwwu wiwwjw wiwjejeje eiejejeje ejeje ehe eue ejejee ejeeje eheheheb ejeje ehe eheh ejejej ejejeje ejejeje ejeje ehe eje ejejeje ejejeje ejejeje ejeje ehe ejejeje ejejeje ejejeje ejeje ejeje ehe eheheb qiqiqiwi qjwjwwj wiwjwj wjwj wjwjw wjwjwjwj wjwjwj wjwhwh whwhw whwhwh whwhw ejeje ejej qiqi ajajaja wkwjwjw wjwjw wjwj wjwjw wjwjwjwhww wjwjwjw ejejeje ejeje ejejeje ejejeje ejejeje ejejej ehe ehehe ejeeheeh eheheh ehehehehehehe ehehebeb ejej ejejeje ejejeje eheheeheh ejejej ejejeje ejejejeheh eheheeh when eheheh eheheheh ejejej ehehe eheh ejeje 😘😘😘😊😊😄😄😆😆

 • Sa te ulta te dyja a thua se cfare eshte Mevlani me te vertete nuk ja vlen te luftoni per te qofte dhe per shou

 • Emocione dhe lot te verteta prej Antoneles.Mua me pelqen kjo treshja.Vtm se mevlani duhet te vendose

 • Hshshehdhdueueueueuruedueurududududududueudydududddddududududududududududududududrrururudurududurudurudududyddydudududududyddudydrydydydrrdddddddddddrrrddd😘😘😘😘😘😘😘😁😁😋😋😊😊

 • Quwhw

 • Kur esht ber takimi mevlan antonela?

 • LEDINA MU KAN SI TI KURR MEVLANIT SI KISHA FOL KA EDHE TJR QUNQ NJERES I BAN DHURATA TJETRES JO

 • ANTONEL VETEM LOJ E KA MSHIKU DIHET

 • Orjfbwonforueb kwkr or oqbofvfowhri ownpdbf kwkdjd kebowb oejfgo kwnf on kablz xb akx kkan skam kwbfjvwuffienlsnl ksbdksbskdb kwnkabk sosnkss ksblsbslsboanslbs kskskaj gf ishakjaklajsksjsjsk ksjsksmsnlandbjsb

 • Edhe Bora qëi thot.lexoje .hap probleme kotmë kot

 • Antonela esht shum e drejt

 • Trego ledijana se je e dashurume,me Mevlaninmos ban Probleme

 • Bravo mevlan 👏👏👏🤩🤩😍😍😍

 • Fallco je ti Antonela , besoj se e di shume mire 😆😆😆😆😆😆😆😆

 • JENI MA TMIRT

 • bravo mevlan

 • Shum provokuese Antonela te isha ne vend te Ledjanes i kisha fut box 🥊

 • O Mevlan,sa i pa vendosur je,ndaje mendjen o njeri,zgjidh Ledjanen,se nuk ja vlen Antonela,.

 • Ky mevlani na zhgënjeu ngeli me filma

 • 3

 • O Mevlan boll me dy hiq dore nga Ledjana ,eshte shume histerike mos shkaterro veten tende merr Antonelen exhte shume vaze e mire e durueshme esht yll.

 • Mevlan ti do dalesh vetem se ke filluar te shesesh por ,po ti nje cop injorant je pse je emigrant dhe ca pastaj ik o fshatar kavaje i rritur ne balten e kavajes.po ske faj ti e ka ,Ledijana alamet vajze doktoresh merret me ty per ca te do ty dhe Antonela pse merret me ty lejen ate njeri pa pik kulturr e arsim jua bene mire , Arjani qe jua thote troc

 • senewss.info/slow/oZeam6iXitTap6o/video

 • Antonela po luan nji loj asht dipllomate asht e praktikume do zhgenjehesh ore loqe

 • Na e veshtirose o mevlan po qenka nji kokerr injoranti

 • Antonela meriton me shume mevlan se ledjana duket qe e Ben te rrije sa me gjate

 • Sa e shpifur kjo Antonela mashtruese qe nga fillimi e dinte qe Ledjana dhe Mevlanit ndjenin per njeri tjetrin .Antonela si shtrige e keqe ,eshte gati te marre dhe burrin nga krevati keto lloj femrash .

 • O Zot, lotet e krokodilit te antonelessss. O Mevlan o njeri me shum fytyra. Ke 6 muaj aty dhe me te gjitha femrat qe ke dalir keto lojra ke bere.Po mos harro Zoti vonon po nuk harron. Shummshpejte dhe tidhe antonela do ta merni ate qe meritoni.🤮🤮🤮🤮🤮

 • RUB V. IV

 • O.ledjana.thuj.moj.goce.të.dua.kur.e.do.se.ta.mori.antonela.

 • Kualitetin bre shum tdopt tdoptt bone ma tmir

 • English sub please

 • Sa bukur Antonela ka vertet emocione dhe duket se ka ndjenja per Mevlanin ,,,Ledjana nuk ka ndjenja eshte vetem show i saj ajo edhe kur e perqafon Mevlanin nuk shpreh asnje ndjenje

 • E tregove vedin mor qen kshu po😂😂💪

 • Sindi çfare vetulla ka bere 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Mos ban drmek se po perlotes je nji mashtruse dhe ju hin si.7 13

 • ah mor katunar nuk di te zgjedhesh

 • Kjo letren qe 1 jav si ka .dhe sot Ben si e prekur

 • Ledjana je kot tani edo qe oi do antonenelentani

 • Kjo Ledjana nje fshatate psikopate...

 • ❤️

 • Lediana je per turp ,si fmi

 • Mevlani do perfundoj tu I ra me dor, asnji ka kto ska per t ja dhon.

 • Mevlan♥️Antonel eshte me vepra jo me fjale ,ajo tjetra nuk eshte me vrpra po me fjaleeee ..............

 • Bravo Antonela esht grup

 • Tani erdhi rradha me hell orizin per mevlanin

 • Lediana🥺🥺😭 mos ik se je me e mira ❤

  • O Mevlan Antonela eshte rritur ne evrop i di te gjitha rruget e dashuris po te laz se nuk gjeti burre ne itali dhe erdhi ne shqiperi eshte lozonjare

 • Kjo Bora gjithmon e dramatizon situaten 😀

 • Na u prish gjiza neve se qave ti, te dua shm ledjana

 • Antonela si ai femija qe shkon ne klas te par edhe do mamin pa Mevlanin sdu ta komentoj takimin du te shkoj ta marr 😀😀

 • ledjana i ka krejt fajet

 • Te kesh turp mevlan pse ban kshtu ke than jam per ledjanen tesh je me antonelen burrat nuk jan kshtu her me njane her me tjetren vendose

 • Ledjana dashurn eri se asht pre ta ledjana asht shtrig mashtrush

 • o Mevlan ca ben se i bere vajzat te qajn per ty.Shko tek qetra qan qetra😅

 • a eshte e marre apo ban vete ( eshte fjala per vjehrren) Loja e Mevlanit dhe e vjehrres eshte kuptuar tashme nga te gjithe

 • Vjehrra ne stolin rezerve ( loja ne vazhdim) Shum arrogant dhe Pa respekt kundrejt Ledianes Pa trekendesh Mevlani nuk do kishte zgjatur me lojen e kurdisur Si kerkon me dit se ça ka Lediana 😱😱😱😱😱 Ik moj vjeherr se mjaft me teatri;n e piste

 • mevlan sapo bere nji zgjedhje te gabuar ledjana esht femer qe nuk perkulet kollaj ndaj nji mashkulli

 • mevlan sapo bere nji zgjedhje te gabuar ledjana esht femer qe nuk perkulet kollaj ndaj nji mashkulli

 • Mevlani legen mashkuull

 • Uaa kur pe shikoj Ledianen pom frikson nga aj shikim si me kan shizofrene 😂😂

 • Shume urime Blerim Ty te shkon Lediana

 • Mevlan merr Antonela eshte e bukur eshte vajz e vujtur dhe jetime e din çfar do te thot te respeketon burrin dhe femiet e saj jep edhe mi forcen e saj Antonela je si gur i çmuar.

 • O ti femer e smut je po ik nga program ma mir e mos nderhy ne mes Antoneles dhe Mevlanit

 • Qfar femre lop

 • Po' ju tjeret si thoni jeni nje mendim me mua Lediana vazhdoj te Thot se ndihet keq dhe si jepi asnje shpres mevlanit mevlani la te drejt

 • Lediana ktu te dhemb dhe ktu te djeg nese edon Met vertet thuaje dhe dil nga programi po' te interesoj mevlani mevlani duket qe te don

 • Antonela lun me mewlanin Kurse ledjana ka ndjenja per mewlanin kaloni mir 🤪ledjana 💖

 • Kot kam thën Lediana është më e mir se Antonela Ledjana është fare kot.Si cift ngjajn me shum Antonela dhe Mevlani se sa Ledjana Mevlani. Antonela dhe Mevlani jan shum gazmor prandaj ngjajn si cift💜💜💜💜💕💕💕💕

 • Un gjithmon kam qen me mevlani Lediana poro Lediana ka kaprici shum Lediana duhet ta afroj mevlani nuk duhet te Dalì me cunat etjer per te ber xheloz mevlani Lediana po' Gabon mevlani u lendu me shum per Erin se vazhdoj te qaj se ebera Erin te ndihet ishte faji im ti ebere me vet dije se duket se po' Luan me te gjith nese edon me te vertet mevlani lutto per te jo nga tjeret

 • Ik o Mevlan mos u mer me Ledjanen Nuk je kategoria e ledjanes

 • A e keni vene re se Antonela eshte me e gjate se Mevlani Hahahaha

 • O ledjana ca do mbas atij, deri dje i thonte nuse te gjithave , sot do dy gra , ai eshte ofendim per ju te dyja, hapni syt urgjent se lat nam mbas atij, e ben per fam per show qe te thon uuaaauuu mevlani me dy femra, ha arriti qellimit tani e beri show kaq desh fitoi mevlani ne kurriz dy budallaqeve bobobo

 • Lediana na lodhe,sot ke tregu vlen vetem per nje rol psikopateje.

 • Ik o Mevlan o legen si nuk te vjen zor qe ri aty zhduku

 • Me mir me blerimin se sa me pederastin

 • Antonela je femra me e ulet qe hyre midis Ledjanes dhe Mevlani ..mir ja bere koke pa larit mere në itali Mevlanin vishi minifund te punoj prostitut

 • Mevlan mos gabo mu largua nga Antonela asht sie yll shkoni shum cift 👑👑⭐️⭐️🍀💙💖🤗🤗🤗🤗🥂

 • Me te vertete me pelqen Antonela e meriton respekt Mevlani shume gabim qe shkoi mbas asaj isterikes kur po jepej takimi me Antonelen u tregu i papjekur, ajo te ikte si injorante sikur e kishte burre dhe ja mori tjetra

 • Bravo Mevlan vazhdo me Antonelen mos merr Ledjanen gomarin mashkull te puth Nena te kam te kam xhan 💋❤️♥️

 • O bobo sa u prek kojo goce Milanos

 • Ledjana me filmat e Ana 1, late nam vajza

 • Ba si ben kjo gjoja u emocionova po ik moj se ke ba qef me emocione e te gjitha ne itali e na vjen ktu e shtiresh si e bukura e dheut ti ke arh per fame se sa burra ke kalu ti te njoh shume mire se kush je

 • Antonela ka ndru skenarin ka fillu at ben viktimen qe te mar simpati te publikut. Ledjana eshte femra mw budalle qe nuk u fokusua tek Blerimi, djal fisnik me shkoll e klas. Merret me kte injorant Mevlanin qe bie grack e te Nje femre si Antonela. Ledjana pati shanc tja linte Mevlanin në dore Antoneles por kerkoi takim sqarus nderkoh qe Antonela del me Blerimin. Antonela lodhet kot se Blerimi eshte I zgjuar dhe I njeh mire shushkat si Antonela.

 • mevlani nuk me duket shumë seriozë po luan me letra

 • Kjo sindi sikur me ha buken jqj

 • Mevlan të ka ardhur koha ti japësh fund përputhesh si pas këti takimi duhet të mbledhësh mëndjen përfundimisht Antonela është zjedhja e duhur për ju kurse me Ledjanën mbylli gjërat shiko rugën qëke nisurme Antonelën tani vendos dhe largou nga emisioni me burëri dhe ndershmëri

  • Or Melan me rata nuk shikoj diallin dhe enrolling Tasha

 • Mevlan mbae forte Antonelen

 • Aman kjo jasemin po kesh si nje lope aman lezoj komentet oj lope e mos kesh se shum njerz po folin per tyve 🐂

 • Ajde dallkaut ajde po lere te iki o mevlan dukesh qe ti respekton shum femrat, por nuk mbaen dy shalqina me nje sqetull o mevlan djali

 • Mevlan te lutem lexoje kete .mer antonelen se ledjana ka problem me cervello,dhe personalitetin

 • Hahahahah maskenball 🤣🤣

 • E dhj.u Mevlani ne fund qe vrapoj pas Ledianes , me kete tregon se ske burreri te mjaftueshme ...