Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio - Përputhen, 2 Mars 2021

Publicerades den 2 mar 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • 🤣

 • Andi si milaim zeka 😂😂

 • hahahhahaha llapiten deka tu kesh e hajt

 • Qekjo asht shum negative pse nuk i lajn njerzit me e zhgjedh jani tjetrin qo ishtijn hunt mw byth te gjithkuj ather jan problemet ma te mdha te meshkujt per menimin tem

 • Pudhje

 • Ai djali mbarapa andit isht gjith kohes me mikrofon ne dor edhe sja dhan iher mundesin 😂

 • Te gjith cunat jan tbukur cdo njeri ka bukurin e vet mpelqejn

 • O Arjan je për tu admiruar me të vërtetë...😂😊👏🏻

 • kjo italionia paska nje qen shume ekonomik me dy qofte e shtyka mujin 😂😂😂

 • Erlind na rrufsh topat qetash. Nuk te pelqej qe u desh e tjer e tjer. Po edhe ti a bone te njejten ne takimin tend. Edhe ty te deshi ne gjys trupi po moa fol palidhje o Erlind kastraveci

 • Elvisi te largohet nga perputhja

 • SnbabmAjbaabsajnJbaibsisbjjajs

 • JASMIN TI SHUME E DON ANDIN TE TREGOJN SYT SI TIGSER UNE TE KISHA THAN ME ANDIN ME QU JETEN TENDE EDHE MOS MI JEP TJERVE TAKIME VETEM ANDIT POR GJITHASHTU EDHE ANDI MOS MI JEP TJERAVE TAKIME VETEM TY JASMINA TE KEMI GJITHCKA POR NA BOHET QEFI EDHE MIJUV PA QE JENI MARTU BASHK SEPSE SHKONI SHUME ME NJANIN TJETRIN UNE TE KISHA THAN MOS JEP AS TI JASMIN E AS TI ANDI TAKIME TJEREVE VETEM JU DY

 • Ky paska qene toy boy kesaj spogliareles

 • O erlind shaum folish mshe pakës gojën

 • Andi, je King! Erlind, ish shko ruaj dhite!

 • U bo turini i Jasminit, dava qelbësin e klubeve të nytës, që pale sa e ka shit zogun për me hyp në makina lluksoze,me përdor Erlindin me bo xheloz Andin, sepse e ka mendjen te Amerika, se nuk është Andi më i bukur se Erlindi.Po dhe kto fare budallenj me çin meren.

 • E qavi italishten ariani 😨

 • Seç ka nje kimi mes Andit dhe Titanikit e keni vene re😂😂😂... 👇

 • Omg melisa dhe fatjon jan kthyer ahahahahaha ❤❤🥰🥰

 • Edhe rusja desh me tregu mbas kaq kohesh , qe une jam ketu duke folur me superlativa. Ajo e beri punen e saj. Trokiti tek R. THENIA E arjanit per Eliz. TEJLOR GODITI BUKUR.

 • Sara me shkathet se Atdheu !!!! Cfar behet keshtu.Do nderroni partneret e njeri tjetrit.Cfar emri ti veme emisionit. Mbaruan gocat jafht ???!!!!

 • O super djali na cudite sot Sara me e shkathet se ty apo ti me i shkathet se asara. Na e spjego pak !!!!!!Nuk i dhe nj puthe pelqimit tend por prisje nga ajo ???!!!. Falem.per mirkuptimin. Bravo.

 • Andi osht bo si Mevlani

 • Arlindi dul si 💩

 • Qka budalli si je o erlind🤦‍♂️

 • 🤨

 • Jasmina femer pa nivel🤮🤮🤮

 • 👏👏👏👏❤️🇦🇱❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇷🇺❤️🇷🇺❤️🇦🇱🇷🇺

 • Άστα τώρα ξεχασετο ζωή μου εσύ λάθος κάναμε πού δεν τού είπαμε για την ορα πού φεύγαμε

 • O Bora,jepja fjalen atij mbrapa Andit ka gjithe episodin i shkreti matet per te folur dhe e ul mikrofonin,

 • jam i sigurt qe do ju pelqeje senewss.info/slow/gqPXo7dklc7PiMw/video

 • Andi ❤️

 • Ky djali permas andit nervoz me mikrofonin shum agresiv djali

 • O bora o idjote po djali ri ka 4 or krk te flasi ca dreqin prezantuese je nenvleresim për atë djal.

 • Aman mori vajza me mire vishuni ne kostume banje.

 • Me ikjen e sares nga emisjoni u kuptua mir e bukur qe pas olses rolin kryesor ne kte emisjon falls e ka atdheu sepse jo me kot te gjith e din qe mes olses dhe atdheut luhet nje loj e pist qoft ajo e te qenurit te dashur apo thjesh managjer te ktyre kafsheve qe gjenden ktu ne kte studjo

 • Perthithen e jo perputhen

 • po jepjani fjalen atij te shkretit mbrapa se plasi

 • Erlind 🥲🥲

 • Atij djalit pas Andit iu mpi dora ne mikrofon se nuk e la kush me fol. Mbaroi emisioni: Djali-Po un ? Bora-Jo per ty skemi koh.Na japin me shume klikime Jasmini me Andin sesa ti.Kismet neser deri javen tjeter

 • Erlindi i ka te gjitha teori

 • qpo ndodh me. atdheun

 • Ehh mor erlind sorkallja eh gamor ee gamor

 • Ai djali i ri qe eshte pas Andit ka tere kohen qe do te flase po sja jep kush fjalen😅🤣

 • Eee per zotin jasemina sikur esht burri aty

 • Defenitivisht nuk mundem me kuptu Andin per Jaseminen qe as nuk e meriton me jap kete deklartat...!! Erlindit thuni dikush qe ja nguli edhe Jasemina ;)

 • Gjithmone kur kaloj nje dite stresuese ne pune, shikoj komentet ketu dhe humori im alteron në mënyrë drastike 🤣🤣 o zot lot 🤣🤣

 • o cfar femre mjer kush do e fus ne shpi

 • #jasmina%andi

 • Ha

 • Andi i ke humbur gjithe respektet qe kemi pasur, nje rrugaçe te ofendon publikisht, sillet me ty si te jesh mashkull qe ajo luan per te treguar se eshte garipe, rrugaçe e rrugeve. Ne fund ajo do te lere te injoruar para miliona njerezish qe ju ndjekur

 • Ne perputhen i gjithe lezeti eshte Arjan Konomi,ju te tjeret beni vec zhurme

 • Opo si nuk e la njeri te fliste ate cunin mbrapa te shkretin . Sa u mundua ai me t veten . O bora o boraa . .po halli o olsa para o djal 🤣🤣🤣🤣😂

 • Jasmina luan me te dy, Andin dhe Erlindin.

 • kta pse nuk qihen bashk

 • kto vajzat nuk jan te vendosura si te thot jasmini qe asht per andin se dihet me dal jasht ajo don ala te rri ne emisjon nuk don me u perputh me asnje don me marr rrog ala aty

 • E Cuditshme qe doli kjo rusia ish e fejuara e Rinianit, duke bere komplimente per Rinianin masi refuzoi kerkesen e Anes per te dale jashte.

 • Mua. Erlindi me duket si gey 😹

 • Mos llapitni🤣

 • Aman kur do iki ky erlindi nga perputhen

 • Takimi me i bukur deri tani.

 • Pyeteni njer kte erlindin ku e blen mallin se shum dru po m duket 😂😂

 • 27 8

 • Dhe me ne fund arjani u perputh pas kaq shum muajsh kishte kimi me italianen 😅

 • Takim ma t keq nuk kum pa kurr ,ekan ba flliqt ,nuk kshyret ma ksi takimi ,ma edhe Aq largg si ,Jasmina me Andin

 • Jasmina e puth e puth e puth dhe pastaj thot trhiqe fjalen mbraba se kuptoj ktu ka cifet kur dalin cifit kur shvishen po kta puthin njri tjetrin jan ber dashnore me njeri tjetrin..ooo

 • Bravo ❤shum t mir bashk❤

 • 💋JASMINA♥️ANDI💪🏻🇦🇱💋FLAAAK FAREEE🔥💋🔥💋🔥💋

 • p6eITFJZGJHNM WN QN QBEB3B3JQ13³ BIGPJLC BN

 • Hakerri.i.zem.deshtoi.me.jasemin.

  • Nuk ka deshtu, por thjesht luan rolen e regjis

 • senewss.info/slow/qtCUabyYndrGobI/video

 • Obobo fiks si bur duket Lediana sot🤦🏻‍♀️

 • Antonela parzotin leni rehat syt oj goc se dukesh Se je ne siklet nga dhimbja e kokes prej tërheqjes🤦🏻‍♀️

 • iiiiiiii me tbo pordh jasemini

 • Po kjo Lediana ca ka qe spo I mbyllet goja. Ngeli tu fol . Ndoshta do te krijoi shoqeri te ngusht me Jasminen.

 • Me cte drejt merrni nje person tjeter ne tel , me cre drejt hyni ne nje ceshtje qe nuk ju takon? Njerez te flliqur, pyesni dhe tjert per pislleqet e tjerve qe i din mir por dojn me ba demek si te ndershem dona me dit se si eshte puna

 • Andi: Me zhveshe e tash? Jasemina: Tash tja fusim nje turr😝

 • Me keto Dibranet duhet pajtur kuhjdes, se edhe Nexhmia Dibrane ishte...

 • Po arjani ka lyer floket🤣

 • E mi bora shyqyr Zotit njeher u veshe si duhet.. Se krejt me te zeza... Shum bukur dukesh keshtu vazhdo ngjyren e zez eliminoje krejt se nuk je plake ok 👍

 • Jasmina eshte lule qe varet deg me deg Jo te lidhen per 1 huri Andi do tja ndej aromen Por nuk edi qe gith kafshet e pyllit I kan ber gati hunjet per jasminen te varet

 • 5:11 hahaha groza me kill mesage

 • Quando sei bella bora bellissima 🌹❤

 • senewss.info/slow/h9qnaLVof9W1gdA/video&lc=UgyUUAlf9uhyu5Ch_214AaABAg

 • E qeshura E Jasminës🤔 Si Kiara goca Simbës 😂 kiakiakia

 • Per mendimin tim digjenerim komplet qoft per femre qoft per mashkullin te vjen per te vjelle kur i shikon dy te rrinj njihen njere nuk kalojn direkt ne puthje .qe te japesh ate puthje eshte e shenjt .po keto jane bere si ato ro...t.puth 7.a 8.dhe gjejne ndonje mashkull lolo dhe martohen me pas

  • fatkeqsisht ki te drejt, por menyra e keti formati teliviziv keta dy po lujn shum mir rolin, dhe per Lek nuk pytet morali e kultura shqiptare

 • Sa respekt ka Marsela ne te folur,e degjon tjetrin kur flet deri ne fund,nuk ja nderpret fjalen dhe qetesisht i kthen pergjigje

 • Mendoj qe Jasemini per derisa puthet me Andin ka nje ndjenj mes tyre dhe Andi ku specifikoj qe eshte vetem per Jaseminin si mundet te shkoj me te tjeret?

 • O flliqesira se lat namin 🤮🤮🤮

 • Djemt e mir po rrin ne stol

 • Italjane goce ri jep llogari ktu je ne perleshen dum te dim qe nga koha qe je lidh me Rinjanin e deri kur ke hum kontaktet me te ,mer vesht ti apo jo?????

 • Me vje keq moj ledijana po tremb njerz me at surrat full silikon fake femer

 • Mevlani ish je

 • Pse kaq shumë bicha n'Shipni?

  • @Fatmir Az po qfar dashurie po fol ej,pos shtazt qe jan qkarravit ,e tash njerzimi jan bo edhe ma tzi,fara ju hupt . Show per kurvni? Per me i marr n'qaf rinin ? Pom dhimen qikat e reja prej Kosove se kto t'shipnis me ka 12 vjet jan bo gra

  • @kosovë po dashuria eshte gjëja me e bukur, por gjithsesi ne kohen e vendin e duhur, keta dy ma së miri po aktërojn, pasi e gjitha kjo një show është.

  • @Fatmir Az fatkeqsisht mir eki se edhe t'Kosovs pp dojn me u ba qishtu njerz pa marre e pa marifet. Pse a shumë mire pot doket Ty a

  • Mos ban dallime mor, se shqipar andej kufirit e kendej kufirit jem

 • Kjo Jasmina qenka perveluar per burre e shkreta arrin sa ju heq rrobat e trupit djemeve forca jasmina te perputhesh se je perveluar shume p🤮🤮😉😉

 • Sara Atdheu jon perputh jasht emisioni‘t 😅😅😅

 • Cfar ironie o zot sikur riniani nuk dinte gje per kte lidhje ne Skype...poooo stafi ku e gjeti kontaktin me kte vajze🤔🤔🤔

 • A nuk e keni kuptu qe kta bejn skena atu vetem e vetem per te ndejtur sa me gjat. per ket nuk dojn qe dy veta te perputhen se ju duhet te dalin nga atu.sa kalojn shum mir bashk s din q te thojn dua ta shof me tjerat ,ku ka njer qe don ta shof at qe e don me tjerat at qe e pelqen.pastaj po bejm takim sqarues, pastaj duam te bejm nje pauz.kjrejt kjo jon kot sa per te qendru sa me gjat atu.

 • Te lumte Elvis ,vajzat kane drejte shume e juve ju mohojne te drejtat !!!