E papritur, Ledjana largohet nuk do të shoh takimin, Mevlani e ndjek dhe lë pas Antonelën-Përputhen

Publicerades den 5 mar 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • English pliiz

 • Se di pse eshte bere Mevlani si skenderbeu 🤔🤔🤔

 • Ajo femer nuk meritonte agje nga ty se ishte fallco

 • Ik mi feme4 e ndyr

 • Futi nne pellce atij bythqirit

 • Shko futi nje te byshtyr atij dhe ik

 • Sa mir ta boni lediana

 • Okar

 • Po ti me con i perputhe

 • O Mevlan je moj miri nat misjon mos u mer me ato gocat se nuk je per ato ti je super Djal

 • Kjo madama sygjeryesja i sygjeron Erin ledjanes edhe Blerimin Ledjanes epo pse moj apo te ta jape Mevlanin te bee gati ?

 • Cesht ky Skandal Moderatorja bon Reklame Produktesh.

 • Mevlanin gjithni

 • 5 minuta t'a kisha pas djalë timin edhe ish lut pse ka lindur

 • Programi më i pisët që kam parë turp për ata çuna që i thonë vetes meshkuj Dhe turp për ato nëna që i kanë lindur këta fëmijë kta smeritojnë bekim po japin një mesazh të fëlliqur për brezin e ri Estagfirullahi we teobe ilejhi 🤲

 • Iljazi

 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

 • Gjithqka skenar eshte ska asgje reale jeni fallco

 • Ma fallco se ti nuk eshte asnjeri aty ne studio moj Antonela je shum e shpifur apo noshta dhe edhte skenar nuk di ca te them vetem se ti kur flet kuptoesh se je fallcoooooooooooooooooo

 • Antonela je 👑 Quenn

 • 😘🥰❤️

 • Po Po pse nuk thua qe je inat ledjana dhe mos thuaj kot q ndien vertet je shum falso

 • Antonela ik zemer nuk e meriton ate karige qe keshtu ik 😠🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚 Ledjana mo's ik ashtu se ti je mbreteresh ok 😍😍🥰😍😍🥰😍😘🥰😍

 • Lediana e lumtur per mevlanin

 • Mevlani kete here ke gabuar ketu nuk Te jap Te drejte

 • Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

 • Moj lediana pse ben si trape e do apo jo po juju vajtet per famm me saren me jasrminen antonel te gjitha kot jeni kush u mer juve per gra moj ju jeni si ato djit e rromsit te terbuara per e kuptoni ju kjo lediana na cau me nderen oh re mevlan mos u mer me ibiotet ato edin se bubliku se kuptojne se cbejn gasme si te lenduara shum lene mo atp i kan dashoret jasht te2 gjith pa perjashtim ajo sara na e cpifi me ate te qeshuren sa per julin ti vini anes se ai loz rolin po esht me i zguar nga te gjith

 • mevlani lediana antonela😀

 • Nuk e di si rri Lediana (zemra) afer asaj Atoneles (asaj merumes) tisha un do e kisha kap me grushta e kisha marr zvarr neper Tiran

 • Hfistyj2ycjwrtjsyftiwhyywky

 • Ydkwtfjwygiey

 • Mollat e sherrit Jan grupet antonela lejdiana dhe sind I juli dhe loko dhe arjan konomi jann bashk nderk kto puntata te perputhen gocat me te shpifura Jan antonela dhe sindi shipja 👿👻😾👈🧠☝️

 • O Ledjana o person fallco se kuptoj se si e besojne njerezit ate,ashtu me dy pika loti..ca po them edhe un ajo snxorri lot fare per ate pune qajme te gjithe ashtu.Edhe po e pati votuar "shpetuar" Ledjana Mevlanin me ate vote e ka bere vetem per show se Mevlani ska vetem Ledjanen aty po ka edhe goca te tjera ai eshte i lire te beje cfare te doje. Antonela bravo te qofte cdo gje qe ke thene per Ledjanen ka qene e vertete...jo se ti je me e mire po jo fallco si Ledjana.

 • Antuela Si Rrush🥰

 • Halli kti plakushit mevlani tallet edhe me antonelen dhe Ledianen por ku i pat mend Lediani si ja dhuroj puthjen korona virusit turp per Ledianen Halli ni malsori ka fut dy vajza ne loj.

 • Lediana je shum e mire dhe te dua shume

 • 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

 • Goca . . Mos I jepni aq shume rendesi Melanie se atij I rritet mendia . . .

 • Ky Melanie do nje dru qe ta mbaje mend . . Ai duhet te mbaje nje qendrim serioz . . Ai nuk eshte ali pasha qe do harem . .luan me ndienjat e dy vajzave .!!!!

 • ja ka fut bukur mevlani hallall je burre pz bravo mevlan

 • Antonela me mevlanin shkoji bashk🌍🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌍🌍🌍🌍🌍🌎🌎🌎🌎🌏🌏🌏

 • Ffgueeirkgt6uyghjkfkfhgjjgfddxmssddmrntmjthduq8

 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq q4q

 • 👏👏

 • O mevlan a je burre si shkon burri mbrapa po mjaft se u bere qesharak

 • Klcnmqejggjighmbjjhhgvjjhgijgj

 • J

 • Bkdk

 • 👏👏👏👏👏😎😎😎✌✌✌

 • Oooooooo Juli po me Uren çpate

 • Ën

 • 😍anonela@mevlani🤗

 • Hhhhhhiiiiiiiii

 • 4K

 • O mevlan a e di cke ti ajdw me mir me mer mu 😄😄..sepse me ato dy svendos dot ♥️😆😆😆😆

 • Haaaaaaa sa kam qesh ai i shkreti svendos dot se jab te dy tmira si ndan dot .meri te dy o mevlan .bwja mw rrall tw dyjave sw ske rruf tjeter 😂😂

 • Ai ka gjakun e embel more

 • Arjan ju po i bini nqaf mevlanit..ate w duan vet ato.pritni mor burr se ja hoqet trunin

 • Antonelaaaaaaaaaa e bukur si engjull jr ma e mir

 • Sa kok sallat ësht Mevlani 😂😂😂

 • Po' i kput zemrat Mevlani shuj shuj 😂😂😂

 • 😭😭😩😩

 • Me keto hyrjet e ketyre 40 apo 60 vjecareve do te thoja: Ne Shqiperi paturpesia nuk ka moshe.

 • 🤩shyqyr ik ledjana ishalla svje me😂😂😂🤣

 • Mevlani do ledjanen antonelele se do

 • O mevlan antonela i ka lot korkodili lua me ty o mavri me boje zgjohu na gjumi

 • une mendon se mevlani dhe ledjana duhet te perputhen

 • Mevlani s'eshte njeri,me karakter t'dobet,s'duhet me dashuruar me dy b......tha !?

 • po ik moj lednana o ftyre e keqe sa femij ke me mevlanin te kan ngel pa buk po ti je nje femer fallc e nje idiote

 • jerzit nuk kan nevoj per spjegime oojjj antonela po ke nevoj ti sepse sdo martohet mevlani me njerez po me ty kjo i bjen sipas teje jeni aty per njerez jo per veten

 • 😘🤗😍

 • LEDIJANA ARUSHEN CHKA TA DHURUEN DUHET ME DHAN NE EXSPERTIS SE KA ERN ANTONELS E T MEVLANIT NI NJERI E DI

 • ❤❤

 • Gzuar

 • MEVLAN SOM DEL MIR VILXHANIJ TYJ TE KRUHET SHPINA KE HI PA LIDHJE N TREKANDSH TE LUJSH ME DASHURIN MOS MOS MOS SE JENA SHQIPTAR MOS LUJ MRE GOCAT

 • Mevlan antonrla tka fut ne lojme addheun t ngatrohesh e masabdejtot mroje efot mare per viti loja dol a ende ma kech do dale ty kane LARAMAN ENE MFAL JE LESH MOS E HUP DASHURIN E LEDIJANS ZOTI ASHT I MADH.

 • O mevlan o tarallak ste vje zor qe i prish leket per ate ku...v shif ore ledjanen se antonela kushedi dhe te tjere ka puth aty qe ti se di akoma

 • O ledjana atonela eshte k......v medet per mevlanin qe e shef si y

 • Mevlan shum jam chudit me ty mendoj se je gabim me antoneln ty je djal familjar kur eshikovase si brtet antonelamu duk se ishte me vijn e bardh ktu sa puna kush i ka fajt po ta garantoj se ajo nuse zbahet mos vla se ajo jachet ment familjes ajo asht e dalme pi shinave t kam d esht shum pokur te shof me antoneln as kangt zdu ti nghoj do daln shum xhaja e do chuditesh ebde mashun ajo asht evroplane ska kajle me ka shkon chka do ban po do keseesh pon tja mash fenerin arher dot shofesh me sy se para se kishe pa .

 • Ledjana e Mevlani super cift..leri te tjerat o djal...

 • Sa veprimi keq

 • 💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕🐒🐒🐒

 • O Mevlan e budalla je kur ithu a ledianen edhe burre tme kishe sdo boj ajo te don shume ne qofte se pranon antonelen qe puth in tjere je legen

 • Jeni ba pise te gjithe ikni turp

 • فهمونا بالعربية

 • Bora: shkeputemi ne publicitet pak qe ta marim mevlanin ledianen ta vazhdojm programin ashtu siq e programuam😂Fallcoo program🤮

 • mevlan uroj mos kesh motra mik

 • The new job and a lot more to do. but, it would take to

 • 💩💩💩💩💩

  • Antonela shtrig aktore Hyre ne mes te nje cifti

 • Mevlan iki dhan shtres ledjanes se meriton prej teje gjith ket shtres.

 • Po mjaft more ytrap bie prefjaleve te putanes

 • Antonela eshte vajze e zgjuar, e bukur, e forte dhe e pavarur. Pa pasur te viktimizohet qe te terheqe vemendjen e mashkullit, por duke e bere per vete me cilesite e saj.

 • Me looking for english comments 👀

 • λεκέ μεξρ μ δ ξδ μεξρ βδηδ βδηδ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • MEVLAN ANTONELA I KA NDRUE FJALT SHUM HER ME TY E ME ADDHEUN JAM I BINDUN SE REN ANTONELA E JAM I BINDUN SE DO DALN SHUM XHAJA TJERA MOS E HUMB POPULARITETIN E KAMSDUDJU MIR LEDIJANA ASHT GOC KRISTAL POTY ZDJEDH ME ZEMR JO POPULI

 • Qelozij

 • Une mendoj mevlani don antoneten ķurse ledjana thimset se rrin tu qa sepo i bjen naj atak katdiak

 • O BLERIM FANATIKI DOTA CHOJ FENERIN TI SHOFESH MIR KUR PUTHEN SE PICAT TA KAN HUMB MENDEN