Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

Publicerades den 7 apr 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Ladjana po ben tallje kali pa patkoj!! Me mavriun😂😂😂

 • Ledlani e Mevlana hala gjall!!?? Sorry kam 1 muj e gjys pa i pa!! Wtf are they doing!! U can’t tell me that isn’t fake!

 • A ky Mevlani. Smuj pa thon sa bajat njeri osht. Sincerisht. Mfalni per fjalorin.

 • Juli esht me i miri

 • More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander

 • qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT

 • E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert

 • Ledijana asht si Tea

 • Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir

 • O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty

 • ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩

 • Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂

 • Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲

  • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

 • I ka lot krokodili Mevli

 • Duket qe e ben loj gjith kete

 • Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty

  • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

 • Na u gerdite edhe ti

 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

 • Jeta ime lediana

 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

 • My song

 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

 • Kjo ngjan si mom

 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

 • Kjo lediana një dhelpër

 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

 • Humbje kohe ky emision koti

 • Qan ju kujtua dashnori

 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

 • Lot krokodili

 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

 • Antonela si loqk aa

 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

 • kur perputhen bohet big brother

 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

 • Bravo blerim

 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki