Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

Publicerades den 9 okt 2020
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
fatjonmiftari
Mixey on Ig:
mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Kommentarer

 • 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

 • 👐🏼

 • 💝💝💝💝💝

 • L 0

 • Schein of me

 • Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏

 • Shumeeee kenge e bukur, po pr Zotin qa po ndodhe me keto dy ne video.. pse u ndan..

 • Shume bukur e kendon

  • Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!

 • Love this song

 • Ky Tipi koka Artist i fort per Hollywood 👏🏻👏🏻 Der Typ sieht so gut aus, wie eine Schauspieler von Hollywood 👏🏻👏🏻

 • Super keng bravo te dy ne vecanti zeri muaj I vecant bravo ⭐⭐⭐🔥🔥👏👏

 • Ti ta plas shpirtin me keto tex.na mbyte ne lot ... Ai zeri yt I bukur I qan baladat👌 Supet bashkepunim me Ermalin, suksese!!😃

 • i dont uderstand but i love this song too much ,from kurdistan respect ❤💛💚

 • Nje super keng 😢like te gjith ata qe gjejn veten

 • Super Musik und natürlich wo Emral auftaucht dann ist alles 💯💯💯

 • Nv. A

 • Good morning 📉📐✏📐📈 mos e moho .................. mos e moho .................. .................................................... nuk e mohoj që të kam xhan nuk e mohoj por ta them nuk ma mban po për ty zemra qan jam zhytur në shpirtin tënd amaaan📉📐✏📐📈

 • Asht shum kange e mir bravo ju dua shumm

 • senewss.info/slow/Zc7JbJh6p5XDnKo/video listen to this ! NEW DESPINA VANDI

 • senewss.info/slow/Zc7JbJh6p5XDnKo/video listen to this ! NEW DESPINA VANDI

 • Bukur shum

 • Shum bukur ✌🏻✌🏻✌🏻

 • Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!

 • Sa like shkojn per kit kang ku jini shqiptar 👍🏻

 • hajde ropt neper pith

 • Like nqs t kish munguar Ermali i “Per nje dashuri” nga Top Fest 2005...Me kete keng eshte kthyer ne rrymen e muzikes qe i shkon me se shumti...👍💙👌

 • 👏👏👏 Suuuper

 • 0:41 me dasht a don me shti ? Për at moment un vdes 😂

  • Kush i beri like pa u degjuar⭐❤❤

 • LATiMi

 • Vertet te dua shum fifi❤💋

 • nice

 • Vertet jeni te Mrekullueshem dy nga zerat me te bukur ne Shqiptari Respekt

 • Bravo per kangen loqk😍🥰

 • Fantastike 👏👏

 • Fifi ishalla nuk e she komentet se met vertet kam ba pak se shum hajgare me ty viq masmu idhno😊

 • aq like sa tbehen aq her do e shkruj fifi the best fillojme 1 fifi the best

 • Shum bukur.👍❤👍

 • O zot 😭🍓

 • Qetesim shpirti shum bukur 😘

 • Super bravi 👏👏👏👏👏

 • ^^I tretur asgje pa ty nuk eshte njesoj ^^ kenga super e bukur💞💞👌👌

 • A ka ze me te bukur dhe melodioz se keta te dy?! In love with this heartfelt song 🥰

 • Kush i beri like pa u degjuar⭐❤❤

 • Kur bashkepunojne 2 artist bejne kryeveper

 • Bashkpunim i mrekullushem

  • 👏👏👏👏👏👏👏

 • Super kenge

 • Superrr keng ❤❤

 • Nuk e mohoj ♥️♥️♥️🇦🇱

 • Super kenge.E degjoj cdo pasdite!Super tekst,interpretimi.....SUPEEEEER🌷🌷👏👏👏👏

 • Bravo 👏 Fifi 👏Ermal .Nje kenge shume e bukur 😍superrrr🌟🌟👏👏👏👏

 • e dobet je

 • SA KOT

 • Ti fifi e ke dhje zanin me kete far kastraveci zdi me knu ky

 • Shpresoj te ket duete tjera mes juve jushkon

 • 🥰

 • ,,Ja ma i miri Ermal

 • 😍😍

 • Super kenge 👏👏

 • Ta shikojn ato kengetare qe nxjerrin gjoksin perjasht qe suksesi nuk esht gjoksi por zeri

 • 👏👏👏👏👏👏👏

 • Rech

 • Bashkpunim dhe zera me te kombinuar skishin pas shans te gjenin😍😍😍

 • super kengggg bravoooo

 • 😍

 • Kenga e re e ronit eshte super shperndajeni sa me shum linkun ja ku e keni senewss.info/slow/ppnUkMhmgtyUrpU/video

 • Kush mendon qe keta te dy jan 2 nder kengetaret me te mir te vendit ton bravooooo😍😍😍

 • Ju dy nuk jeni normal Melankoli pa fund ❤️❤️💫

 • Bravo per te 2t per 1 jav gati 6mi ejjj genial Fifi Tdua shumm😇❤💋

 • Thjesht paster bukur.. Super keng e mrekullueshme.. 😊 ❤️💕

 • Super këngë 👏👏

 • Oo zot 😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • ❤❤

 • Duet pa mas i qellun !! Gjdo gja perfekte po dhe klipin fantazi !!

 • Perl na knaqet shpirtin me ket keng ,teksti super e zera te mrekullueshem💖💖💖💖👍

 • Ermal je🎖

 • Suprice 😍😎😏😎 senewss.info/slow/htHFq9xhe9_JcNg/video

 • PER TE GJITHE ATA QE DUAN TA DEGJOJNE REMIX DEGJOJENI KETU : senewss.info/slow/q9O3rsyYncezj7Y/video

 • Super Muzike.

 • Nice , Bravo Fifi dhe Ermal

 • Wauuuuuu Bravo dyt te Mrekullushem 🌟🌟

 • Xxxfilm

 • Xxxsel

 • Sa e talenduar kjo fifi...bravo,esht bere yll fare tani qe ka humb ca kile bravo.👏👏👏

 • si shpirt jeni 😍😍

 • Super

 • Yje jeni a ❤️❤️❤️❤️💕💕

 • Fifi je super kangtare te dua shum

 • Dy zera te perkryer, kombinim shume I bukur. Bravi 👏👏👏

 • 👍👍👍👍

 • Mos e moho qe me do mos e moho se ne sy e shoh 🥰❤❤

 • ERMALI nganjehere po humbet me zhanrin e muzikes, ka nje ze te pa pershkruar, nje kombinim me FIFI me ze te embel ne kengen PERJETSI, nje kenge nje moment i pa harruar...FLM qe na keni bere per nje qast qe ti harrojm te gjitha

 • Kjo eshte rryma e muzikes qe na beri te biem ne dashuri me Ermalin si kengetar. Faleminderit qe u riktheve Ermal. Ne fillim madje mendova qe ishte kenge e vjeter e tij kur e degjova rastesisht

 • Super chanson 🖤🖤

 • Hvvgggg

 • Super

 • Po qfar kënge vetëm dy rreshta refren për muziken mos të flasim tingëllon turke Fifi ka këngë shum të bukura por kjo aspak nuk më pëlqeu.

 • Jeni me te miret

 • Kosovo is Serbia, braco Srbi pozdrav od Muslimana

 • Ah u kall qipi zemres te lumt ermali je legend e muzikes😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

 • fifi❤️