Tea kam nisur të eksperimentoj, pas takimeve dhe jo aq të mira - Përputhen 5 Nëntor 2020

Publicerades den 5 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • .....

 • Tea genjeshtare

 • 8. 6g

 • Bukuroshe

 • Arjoni tru peshkk

 • Erdhi ngaa kosova ju zuri peshkun oo trapa tshqiperis haahahaha

 • Eso lion akhd hike lhhd seqeryo Sjhd gjuonasle. H jgsl chill sekho kipneig lpoihd jggx jhyk cjkosd

 • Me shum xheloz arjoni sesa andi 😂

 • Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ju falenderoj per komentet pozitive

 • E NXORRET TEA BAJGEN EDHE NJEHERE.

 • Dilni hupni te 2😂

 • 1.4 milion klikime me beratin te njejta like ka edhe me andin psee se kuptojjjjjjjjjj

 • Ai ndriçim në sytë e këtij çifti e adhuroj

 • Giveaway prandaj Jane aty te gjithe fake.

 • OOOO TEA BAGLA ME LOPEN NGA KOSOVA DUKE KULLOTUR .

 • kjo ana par esht si mishi lopes 50 vjec

 • Gjynah qe ja kane prishur ato momente te bukura dashurie. Do kishte dale emisjoni me I bukur ne fakt.

 • Tea reagon perseri duke iu pergjigjur publikut 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 senewss.info/slow/r6ycp9KWj6jYl6Y/video

 • Sa te kote per zot hhahah

 • 😂😂😂😂😂

 • 😅

 • Sa super

 • Tea si gjyshe ndaj beartit ky i fundit vetem trupin ka per ndryshe akoma femij

 • Kaaakaa sindi duket si gjyshe

 • Shum keq flet ky djal sikur mi mbet patatja nfyt😁

 • Po kjo tea qfar te mir ka bobob ftyren si pasqyre autobusi

 • Vetem ti Tea nuk ke sikles as turp, je thengjill i mbuluar....

 • tea beart super cift 🥰🥰🔐

 • Ti pres floket te le pa flok 😁😁😁😂

 • Ana par rop qire

 • Tea kot fare tradhtare e fancave te saj. Tradhtare e gjith publikut.

 • Une vertet doja qe kta te dy te ishin cift pasi andi u afrua me shume me shqipen dhe e mblodha mendjen qe tea dhe andi nuk jane me per njeri tjetrin . Nuk e di pse dreqin e larguan beartin dhe pse andi dhe tea vazhduan te bejne loje ?! Per mua produksioni ka gisht ketu se me vidjot e andit dhe teas shikueshmeria ishte ne kulm .

 • 32:58 nese e ni veten qe jom i dashyyyyruuumm 🤣🤣🤣🤣 ne kete takim e kam dit qe jeni dashyyyruuu🤣🤣🤣🤪

 • Urime me trashgime tea Beart👸🤴

 • Hahaha kush erdhi ktu sot pas 2 muajsh?

 • Na ke treguar belin tea .po.vithet dhe kofshet i ke si lop

 • Pse dhe si iku Bearti nga Perputhen se morem vesh asnjehere....

 • Kush e shikoj edhe nje her ket pontat pas fotove te poblikuara.

 • He se tea perfitoj shum se te tjeret aty vemendjen e publikut edhe vipat e njohur votuan si te preferuar, fitoj aventura dhe romanca me meshkuj te ndryshem. Dhe ne fund beri buj me Chiftin fake giveaway fam leke rreklama, dhe nga jashtvshijonte romancen me Beartin. Ca donte me kjo me gjith ate ftyre engjelli nje djall brenda qe aktronte.

 • Vertet se ja terhoqi produksioni vemendjen Teas qe takoj gracianon jasht dhe te tjeret qe te mos takohej me me askend te mos ndodhte me se do penalizohej, spaka pas frik hic shum dinak dhe e djallezuar thengji i mbuluar.

 • Like kush mendos se Bearti eshte si "Beni Ecen vet te xhaxhi thomai ne maj te mushkes. 😂

 • Do isha kurjoz kur kan filluar paktin Andi Tea per te mashtruar se mbaj mend pjesen e parafundit ku ishte edhe shqipja ne emision dhe Andi ishte si i ftoht, dhe Tea u terhoq i tha qe do terhiqeshin te benin pushim per te kuptuar se ku e gjenin veten si dhe Andi ndaj Shqipes.. As nuk mendoj se ka pasur pelqim te vertet ndaj shqipes u futen komplet me nje synim tjeter fjal te aktruara mashtrim.

 • Nese nuk do ishte treguar Arjoni si bol ndaj teas do ishte lidhur jasht me te po Bearti ishte me fat qe u tregua i mire.

 • Thot se kam menduar qe e ruaj veten ama e ruajti me falcifitet duke mashtruar!

 • Mire qe e dika kjo qe kush ishte origjinale e kush fake.

 • Shkojn gjithsesi edhe pas mashtrimit une e kam then qe ne fillim qe Andi shtiret nuk ka asnje lloj pelqimi ndjenje per te.

 • Andi u be cift me Tean me pakt per te mbuluar te vetat me Melisen dhe Teas te mos ti dilnin ndonje gje Ndaj Beartit kur Shqipja po u bente presion se heret a von do i nxirte keshtu u larguan vete.

 • rri Elvis rri

 • Urime ciftit te ri tani ju takon te na jepni llokumet

 • Ky kercim i tregon te gjitha i ve vulen.

 • Cifti me i bukur Beart&Tea

 • O zot Tea dhe Beart kur ju shof tani pas fotove sa te mire 🥺 pavaresisht atyre qe ndodhen te pakten zbuluat dashurine per njeri tjetrin 🥰

 • Fatijoni As nihere as Zanin nuk ja rrit ,ANdit

 • Sindi🤣🤣🤣🤣😒si nusja nga fshati🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • SINDI SI ATO " MUSHKOJNE " QE PICKON .

 • Le ti sheh Loco tash gjerat qe perputhen mes tyre hahahahah

 • U rikthyem pas daljes se fotove.Bearti nje cun per se mbari.uroj Tea tja di vleren....

 • Like kush ka hyre per te pare takimin masi u konfirmua qe jane bashke?!!

 • U ktheva per te pare Tean dhe Beartin, po me shperqendroi Sindi me ate make-up. Korba Sind!

  • Ahhahaahha edhe mua 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Kur ta mbaroje librin Tea do ti tregoj Andit, degjojeni ne minuten 10min e 30 seconda

 • Sa drejt paske pas o Arian Konomi

 • Kjo duket se ju ngrejt zoçka per terminatorin🤣🤣

 • Pas puthjes: Arjani i madh,te gjitha fjalet e qelluara

 • Sa mir aktrojn ja qr

 • Dhe une qe po e shoh kete takim pas fotove

 • Kush eshte ketu pas lajmeve qe dolen per Tean dhe Beartin! Dhe sa mire i ka pershkruar Arjani, pastaj komenti i Anes 2 dhe Bores paskan qene te sakta!

 • Ai momenti kur thot bora dmth munde te krijohet nje cift mes jush

 • Like nese jeni pas fotove

 • A e ke mar tash vesh magar Elvisi se paskan pas kemi kosovari

 • Kjo do ishte larguar po ti afrohej po afrohet ne hotel 🤣🤣

 • Tea moj mashtruese ,sa e shtirur ,sa fallco bllehhhh🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Pleraaaaaaa njerez te pavlere

 • Te them te drejten te gjith komentet ishin se ky ishte takimi me i bukur dhe syt ju shkelqenin dyve.dhe vet isha e bindur qe do përfundojnë bashke. Edhe pasi u largu bearti kam mendu qe del dhe tea.por kjo ja bani qefin olses derisa dul si tha ajo dhe qet e bukur doli e lidhur me beartin.dhe olsa duhet te jep nje sqarim.

 • Like kush eshte kthyer per ta shikuar prap.😂🤣pas publikimit te fotove.edhe pse kjo qe atëherë shihej qe ishte dashuri.🤷‍♀️

 • “po ti paske qene e fulliqme “.

 • Kush eshte ketu pas lajmeve Tea-Beart?

 • I bej thirrje Te gjithe shikuesve mos ta shohin me fare Perputhen jane tallur me ne gjate gjithe kohes! Olsa Muhameti fallco vet fallco ben dhe emisionin

 • andi ta ka lexu librin tea😉😂

 • Beart is a gorgeous man, Tea is beautiful and feminine, they look good together.

 • Sa keq qe nuk arritem te shohim takime te tjera mes Beartit dhe Teas. Do kishte dale nje çift i bukur dhe i vertet nga perputhen por me sa duket produksjoni nuk ua lejoj. Diçka qe nuk shkonte u pa qe me largimin e Beartit dhe injorimi tatal i largimit te tij. Tea vertet ka qen "viktim " kontrates...

  • @From Lorie with Love Bearti u largua sepse nuk duronte dot skenaret e Olses tha edhe vendosi ta priste Tean jashte (keshtu u shpreh n story). Olsa e hodhi ne gjyq per shpifje dhe prishje t imazhit t emisionit.

  • Pse u largua Bearti? Anyone?

  • Pikrishte sepse beartin olsa dhe ne gjygj e ka hedhur dhe tea ka vazhduar lojen e saj derisa dul dhe ne fund ja beri olses 8 me 0.menjeher u publikun fotot edhe tea e ka qit ne Story per ta vertetu.gjithsesi tea ishte dhe eshte me e mira.

 • Like kush ka ardhur ta shikoj perseri kete episod pas lajmit se ato Tea dhe Bearti jane bashk👇🏼

 • 😭😭😭😭 andi dhe tea

 • 😊🤬😡😡😡

 • Kush esht ktu pas gjith drames qe ka ndodh?

 • 29:46 kur em kqyr a e din mdridh nuk e di me sinqerte skishte ku te shkonte u duk qe ne kte takim kto 2 kane shume kimi ju uroj shume shume fat te dyve 🙏🏻🙏🏻 . Btw jam ktu pas fotove te teas me beartin😃 dhe nje gje hera e pare ne jete te vet qe loco eshte gabim😞!

  • @jeta H skish pse ta vazhdonte lojen kaq shume ...

  • Shihej qart.qe kishin dashuri por si duket olsa ju ndaloi te dilnin më sepse donte andin dhe tean qe ishin te preferuarit e publikut.tea thjesht ishte viktim e olses.

 • Loko per her t par ke gabuar n perceptim.vlla , pas kishin shum t perbashkta ktaa

 • Ka mundsi q keta tipat kan qen m par t lidhur ska filluar nga ky takim , ka ca detaje qe te bejn t dyshosh shum tani q e mendon

 • Sigurisht q dhe un erdha nga keto shperthimet e fundit q kan ndodh per ta ripar dhe njher takimin e ktyre. Perpos gjith ktyre , kjo reklama e acaione po m duket luks krahasur me cfar reklamash pafund kemi kto kohet e fundit n perputhen

 • Kush eshte kthyer tek kjo puntat si une 😅 Arjani I pari qe e ka kuptuar kimin e tyre me pare....

 • Like nese hyre per ta pa takimin e teas me bearti pas ati gjith aksidentit qe ndodhi para 7 orë😂😂😂👉👉

  • @Artemis. skandalit me mire

  • Aksidentit? Kush vdiq mi? Incidentit*

 • Like kush erdhi pas publikimit t fotove

 • Like nese e vure re se sa afer qendronin gjate kercimit 😂 uaaa sa budallenj jemi, na e hodhen te gjitheve.

 • Kush eshte ketu pasi u konfirmua lidhja Teas me Beartin?❤❤ Qe ne fillim me jane dukur qe shkonin shume me njeri tjetrin😍😍

 • Edhe u rikthyem prape 😂

 • Like nese erdhet ketu pas fotov te teas me beartin

 • Ktu pasi morem vesh qe kta jane cift e jo tea me andin 😪

 • Like nqs erdhe pas publikimit te fotove Tea - Beart 😒

 • A jam e vetmja ktu pas publikimit te fotove te Teas me Beartin? 😜

  • Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ju falenderoj per komentet pozitive

  • Jo shum ma shum pom pelqejn kto dy se me andin

  • Sa te mire te dy Tea *Beart

  • Noo 🤣

  • noo😁

 • Bravo Beart

 • kush esht ktu mbas fotove te publikuara? 😅