Debate të ashpra mes Anës së parë dhe Fajtonit, a u përça ky çift? - Përputhen 6 Nëntor 2020

Publicerades den 6 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • 😘❤️🥰

 • Po

 • Ana e pare shkon shume me fationin💝

 • Ana o Arjon o Arjon e thyren Fationin...bisedon me Fationin mendjen ke Arjoni...😂

 • Arjoni bora prit te degjoj pergjigjen e fationit tu i marr vesh gjitha

 • Ana ne siklet arjoni e shikon pa ndal 😀😀😀

 • Aktore e fort ana ktu tregohet e moralshme e jasht programit me arjonin ne lidhje shum gjest i ult ket rast edhe fatjoni u ra vimtim e anes ana me vjen keq per familjen tende allahu te udhzoft jeta esht e shkurt bukurija nje dit zhduket veprat e kqija mbesin ter jeten 😩

 • O ishalla e shofin kte koment gjith ato meshkujt aty O ju nuk jeni burra ju jeni bureca te mos jeni te zot te kapni nje femer sic duhett dhe shkoni dilni para ekranit si pidha per te zere femen turp ju qoft jau shkerdhefsha burerin juve se skeni pik burerrie

 • Kuku Ana po e perdor ket qajin qe pe reklamoni a. Po a jeni normal more. Po qika osht e holl o ka don mu kput. Po ju a po doni me myt qiken krejt a.

 • EKISHA.LUT.RTV.TOP.QANALL.SHIPFIJA.EDH.UNE.DUA.TA.BOJ.NI.VAJZ.TE.LUMTUR.JAM.NGA.KOSVA.JAM.BEQAR.KAM.NEVOJ.PER.NI.VAJZ.QE.TUM.BAN.TELUMTUR.LUS.TELEVIZIJONI.EJUV.AMUNI.MEMBASJKU.ME.NAJVAJZ.QE.TE.BAHMI.TE.UMTUR.JA.EDH.NUMI.ITELEFONIT.TIM.+383.44488178..KOSOVA

 • po kjo qenka mekeq se SHipja

 • Bravo fatjon

 • Sa e sakt esht kjo bora more do varur dy tope ne gryk prr sy

 • Tea me e mira ❤🥰🥰🥰

 • PER ARJONIN JU LUTEM SILLENI NJE PERKTHYES SE NUK E KUPTOJM FARE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN.. AJO ESHT SILLUR NEPER EMISIONE TELEVIZIVE, POR PA FAT.. KJO VAJZA SESHT E RE NE TV.. KA NGJYROSUR FLOKET QE MOS E NJOHIN TE TJERET.. SHIKONI PAK TE ARIAN CANI 🤔🤔🤔🤔😉😉😉😉😉

 • ANA E VJETER E HENGRI SAPUNIN.. TEA 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️VIKTIMA QE SDI CKA ESHT VIKTIME.. ANA E RE KATASTROFE.. SINDI 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️PA FIJE KULTURE.. MELISA ESHT NE EMISIONIN E GABUAR.. MELISA ESHT PER NE SHTEPI PUBLIKE.. ANDI TE LUMTE QE JA BERE, SHAH MAT

 • p

 • Un mesa besoj me ate timen 🤔 fatjoni me anen esht me i vemendshem ....dhe sa behet fjal per fatjonin e per anen....e shikoj qe ka shum shikime midis tyre ne kanalin tuaj 😊 dhe shkojn shum te dy por nuk esht i duhuri per anen se kan te njejtat karakter 🙃

 • Ky Fatjoni është i papjekur fare. Kujton se është i dërguar nga Zoti në tokë. Pse nuk bien në ujdi vajzat dhe ta eleminojnë. Mos ta zgjedhin më

 • Hahaha vertet per te ardhur keq eshte per shqiprin me keta vajza she djem ose dhe me keta qe e drejtojn emisjonin lidhuni rrini nja 2 muaj edhe ktheuni prap per lidhje tjeter haha better turn this emission to porn cos every single words I have listened,,you all scum bags

 • Ky Psychologin e ka te drejt shka te thot 👌👌

 • O maris shporru prej aty se ma qave koken

 • Sa e shemtuar kjo Ana bobooo

 • O loko ti je i madh pz kjo erdh direkt tu dhon men 😝😝

 • Perse nuk e kuptoni fotjonin o rob koti ca tipash jeni kshu 🤦‍♂️

 • Fenomeni "Shqipe" vazhdon akoma jep efekt te plote dhe pas largimit. E vecante paska qene. 😂😂😂

 • Ketij Fajtonit babai i tij duht nje nuse me mësit me ja gjet. Edhe masnej mund ta mbyll ne shtepi Ateher ai ka vetem per veten.

 • Mendojeni sikur kte vallzim me byth jasht ta kishte ber Tea hahaha o zot sdo kish ngel kush ne studio

 • Melisa antipatike qe me fillim

 • Ana plake jo ana e pare.

 • Kush nga ju pelqen andin ti bejne like comentit

 • A nuk ka ndonje produkt tjeter per te prezantuar Bora?

 • Kjo balerina me duket se ja ka ven syrin Fatjonit qe jasht programit prandaj sa hyri ja hodhi fundin atij.Por fatkeqsisht i doli huq sepse Fatjoni esht i pronotuar.

 • Arjoni:I duam dhe kta lloj kercimesh. Tea:Foli ky! Arjani:Per ty e kan sjelle. Une:Cfar tha Arjoni?😂😂

 • Ana e pare eshte me e mira ❤se ana e dyt dhe une sdua ta ndaj me askend ate goc se me pelqen shume dhe sdua tja di per vajzat e tjera dhe ajo jam e sigurt qe do perfundoj me fatjonin me mir ktheni shwipen dhe fjorelen dhe na oh hiqni keto 3 vajzat👿

 • FALIMINDERIT SHUME QE ME PERKRAHENI JU DUA SHUME KY ESHTE KANALI I'M PERSONAL NE YOTUBE GJITH TE TJERET JANE FAKE NE KANALIN TIM DO KENI VIDEO NGA PERDITSHMERIA IME ME BENI NGA NJE SUBSCRIBE JU DUA

 • FALIMINDERIT SHUME QE ME PERKRAHENI JU DUA SHUME KY ESHTE KANALI I'M PERSONAL NE YOTUBE GJITH TE TJERET JANE FAKE NE KANALIN TIM DO KENI VIDEO NGA PERDITSHMERIA IME ME BENI NGA NJE SUBSCRIBE JU DUA

 • Ana është pak lajkatare dhe që përkëdhelet nga të gjithë, po ajo kshtu e ka tipin "provokuese "përderisa është e lirë ,ajo ka lirinë të flirtojë me të gjithë. Pastaj nëse edhe pas lidhjes bën kshtu, këtu ndryshon gjëja ka ndryshim ajo nuk falet. Edhe Fationi nëse ti paske të drejtë me flirtu me të tjera pse femra jote jo???

 • Fatjon te lumte pushka🤣

 • ana dhe fatjoni luajn shum bukur per vemendje publiku e tha arjani po sja veri menjen kush esht muzik e njohur per kto te 2

 • Ooo simpa te flliqt

 • senewss.info/slow/fK7eiNKkq8_agdg/video🥶

 • Ahhahahha si rri jemini kok ulur

 • O mjere shoqeria jone shqiptare, njera vajze me keq se tjetra ! Ku i gjeni keto te mjeruara produksioni, i merrni me qera 🤦‍♂️🤦‍♂️?? Çfare lloj edukate dhe kulture transmetoni ju me keto femra te degjeneruara, pa piken e edukates e komunikimit 😡🤬, sikur sapo kane dale nga b.... e pules 🤦‍♂️🤦‍♂️!! Perveç Teas, asnje tjeter nga ato aty nk vlen, perfundimisht 😝😝🤨🤨🤨 !

 • ariani e psikologjis Fatjonin. Arjani eshte i madh.

 • Bearti nuk shikon fare vajzat pervec Teas shikon vetem lart posht😂😂 Mua me pelqejn shum si cift Tea&Bearti 💞

 • Ana e par mos ndrysho se ske be asgje te gabuar Fatjoni a te tepru edhe pse pshurravet per ty 😉😉😉😉

 • Se di pse kam karakter super po super te ngjashem me fatjonin 😂😂😂

 • Super meme vetem tek @perthithen ne Instagram.

 • Si esht kjo ana 2 thua se ka hup e nuk e di nga te ike syt si dac 😂😂😂

 • Oj Sibora mir Emisionin e njekiim dita dites Po 1 gjo boj cudi Ke 4 muj qe e Jep Acai One Dhe e lecon Cdo mbremje te blloku qe man ne dor e kam fixu un qe tnxjek pernot jo ti qe e lexon 300 her ne dit

 • Kjo Ana 2 si ata personat qe po te pane qe rrezohesh te fut shqelmin.

 • Hajde shpjegoja mbesës së Marisit që kjo teta me flokë të kuqe dhe me rrobabanjo është doktoreshë 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️.

 • Arrogante, cinike dhe pa pikë edukate duket edhe tru peshk po qe ka mësuar edhe ca fjalë të " mëdha " neper internet po nuk ia din mire kuptimin se i përdor pa lidhje. Mjere mjekësia shqiptare sa poshtë ka rënë. Edhe 1 pyetje ai komshiu Fatjonit ku është???? Ke club Strip Shqiponja kërkohen balerina me shkollë të lartë.

 • Bravo fatjon

 • Kush je ti mo qe dashke te ndryshoj tjetra tak fak ik ore thiri mendjes, ste pelqen xhesti kujt i plasi

 • Ana mos ndrysho je super nuk je fallco nuk ja vlen me mendime kalamajsh. Respekte per vajzen qe foli shum bukur eshte me kembe ne tok vajza muzikante. Fationi eshte femi nuk ja vlen Ana je shume larte te duhet nje mashkull bureror jo kalama nga mendja puc Anen Tean dhe muzianten

 • Minuta 37:57 Fatjoni: jam një femër që dua një femër me karakter t fortë 😳😳

 • Ishte live ky emision Tea te enjten zgjati floket pse te premten ishte me flok te shkurta ne emision?😂

 • Melisa 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • 37:57 Vtm un dhe ai mbrapa e kuptoi ??😂 jam nje femer dhe dua nji femer me karakter haha

 • Pse kjo sindi e ka zerin mu si kur qan 😂

 • Fatjoni cdo 2 min:e kam thene boterisht😂😂

 • Ana dhe Fation ju ka kap syni keq se ju jeni kan shum miir 😥❤

 • O Arjan konomi prit pak saber se spi len djemt me fol nccc

 • Ik o barbon firi

 • Oj bora je nje idijote po leje net fole elvisi se ti veq fol però mos ile krejt bashk me fol ti i le veq kur te kovenon ty e kjo melisa u vdesh qe te ja shohim kombet qka jon kto qika veq te shveshura po vin veq tea bravo

 • Si ben ky fationi sikur esht me i bukuri me i kerkuari n bot ☠☠

 • ana e re me pelqen shum e urte duket nuk e di.

  • Ju lutem me beni subscribe ne kanalin timm ne SEnewss faleminderit ❤️❤️❤️ senewss.info/slow/odOag9qqmsrHsbY/video

 • Hahahaha melisa tipja e 90%e femrave edhe ana 1 po me duket me mir tani

  • Ju lutem me beni subscribe ne kanalin timm ne SEnewss faleminderit ❤️❤️❤️ senewss.info/slow/odOag9qqmsrHsbY/video

 • Haha pote me i teresoje da thoja per te vetja por nuk me interesoje

 • Fatjoni eshte vllai i Miranit te Hercai 😂😂

 • Krenarohet luanesha erdhi tek luani. Mevlani...😂😂😂😂😂😂😂 lotttttttt

 • Fatjoni ma qon mallin Shqipes LMAO ka fillu tbahet si Shqipja qr 🤣

 • Qka Po bertet kjo bora si me kon Konkurrente Atu jo moderatore 😱

 • Arjan je i papare fare🤣🤣

 • NA SILLNI SHQIPEN , NA MORI MALLI ,,

 • FATJON KAP TJETREN , KA GOCA SHUM ,

 • TI O RUMUNE MOS U FUT SHUM NE PUNEN E TJEREVE ,,

 • FATJONI KA TE DREJTE ,, JA KAN THENE SHUM HER , NUK ME PELQEJN PERKDHELJET E SHUMTA ,,

 • O ana mos i kritiko te tjeret se dukesh si gjyshe në surat o bora hiqe mi ket gjyshe ksajt i del ball vec ujku shijakut 😂😂

 • luana vjollca shiko kush luan e thot aqaj one permendsh e kjo bora gjithmone tu luxu nleter po e budalum kjo vajz o zot.

 • Prezantuese kare komplet ....qr ca Format karash

 • Mevlani o king hahahahahhahaha

 • Sa mire a bo emisjoni pa lopen shqipen edhe pa budallicen fjorelen qe i rufuzojke krejt djemt Tani esht ber super super perputhja me 5 vajza edhe a bo shum interesant qdo dit

 • A qe ta beri mir moj shurr u bere ti te ofendosh njerzit

 • Puthmi 👋👋durt puth mi👣komt puthma belin 💃4 ont hhaahhahaahh

 • Qetu perdit qe PE del ky i misjon Po vjen era p... E k... Haahuahahaauuajauhahahahauahaahuahauaauuhuahauaaja na jan na sit shpis. Hhhaaha

 • Me vjen keq te them me t'vertet kjo vajza e re Melisa paska karakterin dhe edukaten shume te ulte, qe ne momentet e pare e tregoj veten mezi paska pritur te vije te ofendoj dike.

 • Arjan Konimi Hallall te qoft ne kete emision, qe i the vajzes te vesh fundin, e vertet eshte munges respekti po behet emisioni gjdo her e me shume ofendues ndaj njeri-tjetrit.

 • Wg6

 • Pse do ta ndryshosh karakterin e anes...pse femer me karakter quhet ajo qe lepihet ktej andej

 • Co kjo gabele m

 • I erdh fryma mevlanit

 • Kjo e reja o zot ma shpifi

 • Bravo fation....

 • ky Fatjoni ka kalu shume gjona n’jetë, iher e ka honger çokokremin pa buk

 • Ana 2 hiqi ato qerpik si krahe shqiponje, frikesohem se po shkon ne ajer kah po i rrahe 😂

 • Fatjoni me anen e re shkojn shum bashk👍

 • Fatjoni asht 1 aty