Edicioni Informativ, 05 Mars 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 5 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

 • O zot cfar disinformacioni q percjellin me cdo edicion informativ. Duket qartë trushplarja që ju bëni ne cdo edicion. Informacionet Jan me pikatore ndersa trushplarja harrin kulmin. Zoti na ndihmoftë që të zgjohemi sa me shpejt ne te ardhmen. Tju vij turp cdo kujt që kontribuojnë per propaganda fallco ndaj njerëzimit dhe vëllezërve tane shqiptar.

 • Bravo Topi mbetet tv elitar ndersa klani rural. Me pelqen shume hapja e nje emisioni te ri si Artkand

 • Avionat do perplasen ne ajer me gjith kto airoporte Rinas, vlora, kuksi ,saranda,dhe korca as zvicra nuk i ka!!! Shajeni ramen shajeni tani vetem luga floririt na mungon!!!

  • Ti do te mbulosh injorancen tende duke u hedhur ne sulm. Ku di ti ku punoj une o injo. E sqarojme......?!!! Uffffffffff fae o zot.

  • @VALENTINA PRiFTI o teveqele e kisha per trafikun e renduar ne ajer per gjith kto linja airore qe do bej rilindja po ti duhet te jesh aq derdimene sa qe ha sapunin per djath🤣

  • E thjeshte fare. Rri ngro veze. Mos udheto. Me cilin avion je i sigurte ti ?! Llaf per te thene. E the edhe ti se fundi.

 • SI perfundim, kush esht me shum mikpritese korca apo pogradeci? Se nuk na e tregoi emisioni.

  • @Ascension of the Eagle e kapa e kapa hahahaha. Lajme koti. Mbushin programin,marin rrogen. Shiko se cpo ndodh me nPa gjurme dhe Me zemer te hapur. Po te hapur fare. Nga 5 here i japin

  • @VALENTINA PRiFTI Korca esht kampion se andej kam familjen, por komenti ishte ironik o Valentina nuk e paske kapur:) shendet

  • Une them qe jane njesoj. Ne Korce edhe specat i skuqin me nji pike vaj. Per pastertore jane ,por jo te gjithe. Kampion eshte Permeti dhe Kolonja per te gatuar. Tani dine te gjithe ,por varet se si i katranosin.. ka gjelle dhe gjelle. Ka byrek dhe byrek. P.sh. mishi i kolonjes dhe djathi jane te vecanta. Per shkakun e kullotave.

 • rama duhet te kerkoj te njifen vitet e punes shipris ne itali

 • rama duhet te kerkoj te njifen vitet ep