Fatjoni rikthehet dhe çudit: “Dua të bëhem baba” - Përputhen 11 Nëntor 2020

Publicerades den 11 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Kwje nejr keur hey jeu hey b eye brh beh jry hey hehe jrur he u r u hey hey nejt nejr key jey jry brh jry jry brh

 • Keur nrjt nrj kehf keh key keu key kehf nejt nejr kehf keh key neh neh nejr nej jrur në he hey nejt key në beh në beh beh kehf bfhf brh he hey nehf ntjt ngh if jry nfh bfhf ntjt nrjr jry

 • kwje kehf rig kehf is key NH rig nrjr ❤️❤️👌👌👌❤️❤️👌👌❤️❤️❤️❤️👌👌❤️❤️👌👌👌👌❤️❤️👌👌❤️❤️❤️❤️👌👌❤️❤️👌👌👌👌❤️❤️👌👌❤️❤️❤️❤️👌👌❤️❤️👌👌👌👌❤️❤️👌👌❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋

 • jryry htyt hryt htyt hey hey hryt hryt htyt hty hty hty hryt hey get hty hty hty hty 👉jy fyt hty

 • 😂😂😂😂😂😂

 • Bora: Le te shohim insertin Inserti: piip piip pip pip

 • Besoj anen e ka lajmru arjoni se so ne sken

 • nuk asht sdujo e mir pa Fatjonin nese e largoni Fatjonin bullne krejt

 • Kjo Ana 2 ka shume qef te paraqitet,ta shikosh se si ecen ose kur ulet nxjerr gjoksin shume para duket sikur eshte zen kaps 🤣🤣🤣

 • Fatjoni aty eshte cun me u vert8 👍

 • 1💎💎💙💙💚💚💞💞💘💕💖💝❣💟💜

 • Kti arianit duhet pot hitno ti cihet kejt familja

 • Fatjonin nxireni nga emisjoni nuk ja vlen esh karagjos

 • Fatjoni esh karagjos i pelqen vetha Ben mir ta perjashtoni Fatjonin

 • Ky është cuni shqiptar shoqerija jon sot as një respekt. Saj i askujt plus publiku

 • Κδιρ ❤️μεξρ ❤️μεξρ νφτ 💐μεξρ ❤️μεξρ ❤️μεξρ 💐μεξρ βδηδ νρ 💋ξςη ❤️μεξρ 💋με 💋μεη 💐μεξρ 💋

 • Ξεξτ ❤️μεη μεξρ ❤️ξευ νηε ❤️μεη ξευ ❤️💐💐💐💐💐💐💐💐

 • Kjo ana ka punuar ne Hamburg ne kaffe me lek u qike

 • Qfar komente palidhje boni do do komentues thjesht per te bjer ne sy me fore palidhje une jam ni djal prej kosoves me mosh pak me te madhe se fatjoni amo fatjoni osht🦁 reagon shpejt ne qdo sen shkaku qe osht gjak nxeht amo ma i drejt osht respect per Fatjonin se osht tip sja Len kerkujt fatjon luani 🦁🦁🦁👏🏻

 • Nca vendi eshte ky liqeni ?

 • O djema kur te delni ne takim me vajza per ta Thyer murin e zjell ose te zjell thuaj ti je gruja ime trc.ose te dua.para kamrave.respeekt per emiajonin

 • As ni fai ska Fationi veq ai debili tjeter

 • O ju doni hu para buke mas buke keni rreshkit

 • Fationi eshte shume i mire pavaresishte qe eshte pak.impulsiv

 • Açai One: mos ha sheqer, carbs, mos pi alkool, bëj palestër dhe po të pish këtë humb peshë. Po ti bësh ato gjëra humb peshë pa çajin. Duhet të jesh idiot të mendosh se ai çaj të bën të humbësh peshë.

 • Obobo sa llafazan dhe kalamá i mërzitzhën është ky Fatjoni. Shumë i neveritshëm dhe i pa kulturuar.

 • Fationi ka shum shum te drejt se te gjith po i hidhen dhe po e „shajn“

 • Sido qjoft Ana prap foli mir kurse mevlani ialidhje ki arisni jep kometare vetm fatjoni arogand jo mor fatjoni shum mir fol drejtsin e fol

 • Kjo ana bahet arogande edhr po her të par epyt Ana dua tamsoj arogandit kurse ki mevlani hyn Në temat privamua fatjoni më plqjen se ethot të vrtetën dretsin ki mevlani më duket palidhje💪

 • Kerkon Fatjoni ndjese arritje madhe Mevlani telebingo 😂😂😂😂😂

 • Juve te gjithe thoni c’fare te doni por Ana e pare edge Fatjoni perkasin me njeri tjetrin.

 • Kjo ana e re krejt vl mbani shum pershtypje ne takim te par me 1 djal tpakten hiqi syzet asht respekt Por pash se i heke ne tavoline ndoshta ta thanen..

 • Andi❤Tea Fatjoni❤Ana 1°

 • Emision vk se di pse vazhdojn akoma

 • ishalla djal

 • Fatjon dile. Se te jane vene te gjithe

 • Jepi at anen e dyt

 • Shypja numër një

 • Shypja ❤❤

 • Fatjon je super të përgëzoj qe je kushtu I vetmi takim qe kam qesh

 • Fatjoni bravoo

 • Fatjoni esht me reali aty

 • Hiqi syzet hiqi haha

 • Bio e instagramit te Melises para nje jave: Ajo goca e re e perputhen

 • kot quhet emisioni perputhen ????.Keto femra jane vetem per tu perqithur.Vrk po kto ta mbyllin shtepin,jo te hapesh familje me keto ????.

 • Kjo Ana 2 te takimi mu duk shume e bkr ketu ne studio si Mary Shaw 🤷‍♀️😂😂😂

 • Do te behet baba Fatjoni.Po he o produksioni ca beni deri tani hani qofte oo:-"Martojeni Fatjonin".Hahhahahaha

  • @Anastasi Gjoka nuk me ze gjumi po prisja komentin e radhes 😂😂

  • mos i ha komentet kut nuk te pelqejn.. se nuk ishte ne skenar 😂😂😂

 • Eh lere fama e ketyre.Fama e ketyre.Sikur kush jane e ca do behen.Sikur kush jane e ca kane ber dhe then deri tani.Hahahahha

 • Nuk e kuptojn kto fatjonin se jan dredhak krejt ktu fatjoni eshte shum ndryshe nga kto krejt

 • Boterisht miq

 • Injoranc, teater kukullash, trashësi, polemik pa burim e destinacion, ulje e vlerave familjare, ata që punojn në prostitucion jan më të mirë se këta në këtë emision.

 • Ana 1 dil moj se sje ti per ktu se shum plak me rrudha je kta krejt djem te ri ti duhesh me njoftu dikon jasht qe esht i moshes 30 vite e nelt 🙄🤣

 • 😂😂😂😂 Ana po pse ledhaton goten 🤣🤣 me gishtin e mesem😂😂😜😜🤫🤫

 • nashta pak po dal pi teme viq ​strawpoll.com/cpr352jju shtine kosoven n face it UNE JU DUA JU E DINI

 • Pyetja e radhes tek provimi i letersise per maturen 2020: Cfare tha Fatjoni i "Perputhen" me 12 nentor 2020 ne 14:04 : a-Prespektuar b-Preceduar c-Perceptuar d-Asnjera nga keto

 • Ana pare nje ku.. m...plak drejqi mperzihet kur te te shikoj

 • KA FILLU MUNDJA KLASIKE MES PARTIVE POLITIKE NE PERPUTHEN KAN RA NGUSHT JAN BO GATI ME NIS GRUSHT

 • Fayjoni a te them diqka ,te bej nje pytje ,un boterisht, ky asht nje fmi i llastum qe bani gabim aj djali qe sja futi nja 2 shputa syve edhe shnet.

 • Dua te publikohet komenti im ok .....

 • Aman kjo Ana1 me kt buzeqeshjen vesh m vesh bobo

 • Si nuk ju vjen turb jeni ba si grat e kqija te gjith aty skeni edukad se pot te kishit nuk zihni si grat e kqija per nje fjal ter emisjon ik pa kuptu kush gje turb

 • eeeuuuu fatjon fatjon qna bere per te qeshur 😂😂😂😂😂😂😂👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼

 • Ndac shajeni ndac ca t doni po Arjoni doli ma pidhsome se Fatjoni n ket rast as sju trem syni asigjo 🤫

 • Ana Kauri:Dhe ato pulbardhat aty Tea:ishin pata 💀

 • Owowow

 • Anna 1 si plake

 • Sindi boll tentoj ta provokoj fationin por kot ....

 • Hiqeni kete Arjanin se la nam me keto komente. Cfaj kishte Fatjoni ne ate sherr. Te gjithe do japin mendimin e tyre ne emision por te te kthehet tjetri do te te kap me shpulla dhe une qe jam femer nuk do e pranoja.

 • Ana do t lidhet me fatjonin duket qart

 • O na ka mak ai mevlani paka vjeter

 • senewss.info/slow/r9yVitWgoM7Rgao/video

 • senewss.info/slow/r9yVitWgoM7Rgao/video

 • Po iken ata se e pan qe nuk ja varin vajzat

 • Si intervist pune, si me dash me i njoh me zor 😂😂

 • Ky çuni pas pse ka veshur kto pantollonat me pika 🤦🏽‍♀️

 • Nga momenti ne moment mendoi se ana 2 do filloi nga renkimet😏

 • ma nxiu jeten ky acai one

 • 40:32 Ana po prekte goden siper po provokonte Fationin 😂😂😂😂😂😂😂

  • Ajo gjith kohen ka folur siku...

 • Takim jote esht Ana

 • Fation esht djal me Norma ojjjjj Ana

 • Sa shume mundohet Tea ti rregulloje bashke Anen1 dhe Fatjonin☺️

 • Pse me duket mua qe kjo melisa dhe loco njihen nga jasht dhe kan pas mosmarrveshjet e tyre nga jasht

 • me duket mu apo kjo ana e re kur flet ne takim e ben at zerin si e eksituar hahahah

  • Jo exituar po ne moment te fundit

 • Sa kot esht kja ana re ben si monika beluci ik moi mil lopen se nuk je per ktu ti

 • Shum i paedukat fatjoni😒

 • Per mendimin tim ma fallso mo femer e shpifur ma femer koti aty eshte ana e par

 • Më dhimbset ai komshiu i Fatjonit qëndron si publik i dashur aty

 • O anna e dyt, a e din se kur flet me dike duht ato syzet e diellit (qe skish diell aspak) ti hiekish per respekt Sepse njeriun duht me e pa ne sy Mos bon mode palidhje✌

 • hahahahahahahahah Interesant Fatjoni😂😂

 • O zot sa e neveritshme kjo ana 2

 • Tea gjat gjith jetes paska zgjeruar rrethin shoqeror Tani pyetja ime kur nje vajz esht rritur NGA prinder te ndare cfare eshte e afte tea te japi per nje lidhje nese do duhet te mesoj te kunderten e asaj qe ka kaluar deri me sot? ama anen tjeter te teas spo arrijne cunat te zberthejne

  • Pikerisht kte duam te shofim sepse tek te tjeret e shpreh me fjal ndersa tek vetja ka harruar te veproj

  • Pse ti mendon qe nje vajz qe esht nga prinder te ndarë nuk esht e afte te krijoj nje mardhenie dashurore te shendosh?

 • Oooo my God 800k per 24 h Ni videoklip ly 2 deri ne3 muaj per me perfundu kto me thashetheme palidhje arrin kaq shum shikime

 • Oj ana nale mo qat qaj

 • Kam mbet pa fjal me ket takim 😂😂🤦‍♀️por desha te bej nje koment 😂

 • Mosssssssss Melisa ka mundesi te jete motra e Valit nga aventurieret

 • Arjani: fatjonin nuk e pash fare😂😂😂 Fatjoni: shyqyr se nuk komenton më 😂

 • Qysh me mor pjes bre

 • Pershendetje te gjitheve ! Shpresoj te jeni mire . Ky eshte kanali im I vetem zyrtar , Do ju lutesha qe te benit subscribe . Do gjeni te gjitha theniet me te Mira te mijat gjat gjith episodeve te deritanishme . Faleminderit ♥️🇦🇱

 • Me tha te kap me dacka 😂😂😂😂

  • Dacka i thojn nga jugu😅