Edicioni Informativ, 03 Mars 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 3 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

 • ALBINI KRYEMINISTER I SHQIPTAREVE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Keto qe bejne vaksinat qofshin mjeke apo infermiere pse nuk perdorin doreza operacioni? Ky jane masat anti covid? Sepse ne medja flitet gjith kohes rrespektoni masat e anti covid

 • Neqoftese ka ndonje media me te flliqur ne bote ju te top channellit jeni. Pse po e paraqesin Albin Kurtin sikur ka ardh ktu per te prish pun shkoni pysni disa viktima cmendim kan. Por ju e din shum mir se te gjith Shqiptaret do ta donim ni njeri te pakorruputuar si Albin Kurti te na udhehiqte. E jo kte drogaxhiun me hajdutat e tij ce na vjedhin perdit e ce i beni propagante dite e nate.

  • @metropolitani o Shoku un jam Shqiptar edhe fol si tme doj qejf mu nuk kam nevoj per autorizim partie me fol. Ti kush je tme gjykosh mu se si fol un?

  • @Autochthonous Illyrian Je gabim. Une te pyeta se kush te ka autorizuar qe te flasesh ne emer te shqiptareve?

  • @metropolitani ti do jesh ndonje bythleperis apo servil partie shoku se kisha fjalen per ty.

  • Une si shqiptar nuk e di qe te kam autorizuar qe te flasesh ne emrin tim, e as qe te kam shpehur mendim se cfare dua.

 • Mjeku eshte me I padituri ne kete virus!

 • donald tramp ka lindur ne kamez te tirones po lulzim basha ka lindur ne shba top channel

 • E duam Albinin kryeminister te kombit