Melisa në takim me Andin, flirton me Atdheun, bën takim 4 min me Rinianin - Përputhen, 26 Janar 2021

Publicerades den 26 jan 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Kot

 • Te dyja magjit un i di dhe jan super te leta

 • Melisa ben cfar ben gjen menyren se si te perqafoet vetem se vetem te preket mengjdo mashkull ka mar ato rrotat extra qe te kapet per Andin te prekt hahahahahahahahaaha kudra kuder mbetet me gjith meshkujt pfff 🤮🤮🤮🤮

 • oo melisa shum e mir o locken shum e mir je

 • Takimi ma i mir

 • 20:30

 • 20:30 di me i bo ato truke

 • izy

 • 22:56 e dallovo se qysh e ki ba ket trik edhe shum i mir ke

 • Kete pun ka melisa aman

 • 20:30

 • Une e kuptova se si i boni ato triket

 • Fatjoni shum i zgjut aj e ka dit qe andi dhe melisa jon bashk dhe tea me beartin. Andi prandaj 1 vjav nuk erdh perputhem se ka pas frik se fatjoni ju tregon te gjithve qe melisa dhe andi ka fjetur bashk hotel. plot persona i kan pa tu puthur. perputhem is fake falco njerz. njerz shum te keq

 • Agon magic na ka shpjegu si bëhet

 • Sesht kualitet i mir vec 360p

 • OKEJ, OKEJ, OKEJ OKEJ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂RINIAN EKSPERIENCA ME 30 VJET 😂😂😂😂OKEJ.. TAK TIKA OKEJ.. PA FILTRA UN JAM OKEJ.. OKEJ, OKEJ, OKEJ 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

 • PSIKOLOGET QE DIJN SYT TI LEXOJN SI KY DJALI I RI, NE GJERMANI DOT QUHESHIN.. TOTALER DUMMKOPF!!!

 • OOO VLLA ANDI.. KTA FEMRAT SHQIPTARE SDUAN MASHKULL TE EDUKUAR ME SJELLJE SHEMBULLORE.. KTA DUAN MESHKUJ TE PA EDUKUAR DHE TE DUNDSHEM.. ASHTU JAN MESUAR.. KY ESHT EDHE SHKAKU QE UN JAM ME GJERMANE I MARTUAR.. KY DJALI I RI QENKA 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️MA MIRE MOS E SHKRUAJ!!! PEDER SI GRACIANO 😂😂😂😂 DOT SHKONIN SUPER SBASHKU..

 • DJAL I SINQERTE DHE SHUM DJAL I MIRE 👍👍👍SHIHET SE ESHT RRITUR NE PERENDIM 👍👍👍, JO SI COBANJA NGA ITALIA "ANTONELLA" SJELLJA TOP 👍👍 EDUKATA TOP 👍👍POEZIA TOP 👍👍.. DJALI ME I MIRE NE GJITH PERPUTHEN.. PO VAJZAT ATY, SKAN SHIJE DHE DUKET SE JAN TOTAL HAJVANE.. TE LUMTE ANDI 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • 20:30

 • Andi e paska mendu melisen deri ne 2😛 A thu se vajti mhb mendimit deri tek fmit😂

 • agon gashi vjen me palim te njepasnjeshem

 • Paulo shkarpa

 • Pse kualiteti i vogel shum

 • Melisa o dashuri❤❤ like komentit tim kush plq melisen😘

 • 20:30

 • E Sigurt qe askush se di qe andi ben MMA 😉

 • Andi ben MMA 😉

 • Shum te bukur jeni

 • 20:30

 • Sa bukur e ke ba

 • 20:30

 • fatjoni😭😭😭😭

 • Melissa do dalin me dy Djem 🤣🤣🤣 legjend je Arjan Konomi

 • Cila esht kenga;

 • Atdheu be like "sleep in the moon"

 • Sa me acaron kjo e reja per zotin.. fut turite kot me kot

 • PSE ne kete puntat esht kualiteti kaq I dobet

 • 39:25 copyright claim nigga tree butter dwag dog with the butter

 • Looooxxxxxxx deka te min 20:30 E Ka Kthy, se E di edhe un ket trrik

 • Murati aw qenkam dhe une ketu

 • kualitetiiiiiii

 • O Andi o haker i zenrave😂😂🤪 Kot ben magji e poezi me Melisen qe t'ia c' arkordosh sistemin. Password i Melises eshte:" 1 KAFE".☕😂

 • Ma ne fund ni djal prej Kosoves fol si i Kosoves e jo si i Shqipris 🎉🎉🥂🥂

 • Cfar te tha melisa? Cfar te tha Melisa? Cfar te tha melisa? Ë?

 • ...dhe 🖕me gjithe Milotin e gjysmen e Tiranes. Sa vemendje mediatike i japin kesaj putanelles me mishrat e zinj te dhembeve. 🤮🤮

 • Melisa esht numer 1 nje i ben djemt si te doj Keshtu duhet te jen vajzat mos e cajn koken fare

 • Ana si ato goret e lagjes qe si myllet goja. Te gjithe e njofin nga pellet shum po asnje smerret me te.

 • Ngeli Atdheu tani qe erdhi Reniani 😂 Reniani eshte shum shum me perfect style

 • Nuk kishte ndonje gje per te degjuar nga Melisa 😂 Çdo ai me Melisen 😂😂 dmth

 • Kujt ja bere poezin o lumemadh 😂

 • shum be selakic palidhje mendim vajz e re shum katastrof pytjet je tu i bo andit andi e din më mir barvo i koft andit👍👍suksese andit dhe melises ishte një takim shum i mir secili pesrson e ka karkterin e vet secila mashkull ka at ekspierencen e vet secili per veti kshtu qe spo din as me fol mësohu me fol tane hyn përs dyti në përputhen

 • Andi esht shumm i mire I sjellshem

 • Ky andi qenka fiks per bashkpunim me Noizy me kto poezit

 • Cfare e keni kte kualitet video si ne vitin 2000. Kualitet 360, vereni te pakten 720

 • Jo me.muratin as qe shkon bile fare hic

 • Hehehe te lumt melisa krejt gjemt I perputhe hehehehe

 • Kjo shkodranja aq e vrame nga zoti sa ska ku shko mo, shum e lodhme ktej sy shtrem e ftyr petull ktej do me ra nsy me komente tkota

 • Pse sa her qe leshohet muzika per kercim ndalohet zeri

 • Edhe pse jane te rralle.Djemte qe krijojne poezi mua me pelqejne shume,shume,shume,shume.

 • Melisa e ka zemren e madhe deshiron ti rrespektoj me rradh cunat,te gjithe e din kush e ka zemren e madhe 😅😂😂

 • Melisa shume e bukur si natyrale pa makeup si me makeup 💄 ajo sindi del pa makeup i duket bukur asaj po na tremb ne dhe i tremb cunat

 • Takim shum special mes takimit mes Andit dhe Melises

 • Melisa shkonte me shum me fatjonin jo me kto po fatjoni kishte si shum tangerllik plus dhe fjalet banale qe permendi aty n skene

 • Minuta 13 : 36 degjojeni renkimin e anes nderkohe qe flet atdheu 😂😂😂😂

 • Ky Andi sqenka normal. I pacip. Si i thuhet femres „ ti je 33 vjeqare „ sikur je plak tashme. Ska kush e mbeshtet per muri ket. Femije i pacip.

 • kualiteti kompir haha

 • Hello all !!! Do ju isha shume mirenjohese nese me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne kanalin tim ne youtube !!! Ju falenderoj nga zemra !!!

 • Hej ky Andi ska lidhje 😂😂😂 Mir ja boni Melisa. Se di pse spe pranon ky Andi qe i pelqejn edhe djemt 🤣

 • Pse 360p

 • Riniani: une kam nje taktik Arjani: aaa paske nje taktik cfare taktike?🤨🤔 Riani: te jem vetvetja Arjani: feeling 💩

 • Ah moj melisa Po Ku... qe do na dalesh 🤦🏽‍♂️😂

 • senewss.info/my/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA.html Këshilla bukurie ♥️

 • 😑😑pse kualiteti aq i dobet re 😡😡😡😡

 • Andi Bravo djale Origjinal me shume surpriza dhe buzeqeshje per kete takim Bora sidomos u kenaq krejt e shijoi ne maximum

 • ku ësht fationi

 • Tqr

 • Pse kto gabelet kan gjakun omel se per pamje si melci e zeze eshte Per Melisen ky koment....

 • Andi ti je best best best bravos je numer 1 prej Shqiptarve

 • Aty duhet diamanti blu per takime te flasi per mafien kineze

 • Njerez fallco jan te gjith

 • Ky Andi shum kalamo qe kerkon attention me zor .

 • Jeni shum par i mir perfekt bravos nuk e pritnja ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Shum shkojn melisa dhe andi in shaa Allah behen bashk do doja shum takime nga ta

 • Nuk i del llogaria arjanin per melisses 🤣🤣🤣🤣do muratin kjooo idjotja

 • 32:51 Kush është ky te kamera e Melisës aty poshtë?

 • Shum po shkon andi me melisen me ne fund e ka gjet tipin e vet melisa

 • Quality shum dobt🤦‍♂️😨

 • Me duket sikur Melissa ka marr porosi te tallet me Atdheun se mendova qe ishte ne medyshje midis tij dhe Andit.

 • kualiteti 360p

 • Prejse ka shku Fationi Kjo Ana ka mbet si Vejush. 😂😂💩

 • Melisa dhe Andi shkojn shume bashk😍🤗

 • Hahahhahahahahahahha si tha murati arian shum problem gjuha per zotin hahhaahhahahahahhaha

 • Un nuk e di dmth kujt tia jap cmimin 'Komenti i Vitit' 😂😂😂

 • Lek plepi ka apliku te perputhen qekur mevlani I kushtoi kang ledianes. Lek plepi:do ta kushtoj un 1 keng ty o melisa 😅

 • Ky Atdheu njeri do ngelet thate meduket.Sepse mu duk si kalama nga sjellja,as xheloz as....

 • Fatmagyl a je ti 😂

 • Melisa ✨

 • Takimi i pare i Melises qe me pelqeu. Andi djale i zgjuar

 • Kjo Ana shum xheloze :A🤬