Përqafime dhe puthje mes Anës e Fatjonit, a po nis një histori dashurie? - Përputhen

Publicerades den 19 okt 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • O fatjon je shum i mir me tw gjith ..ti afrohesh me te gjith.mir ja ben o cun se kto bejn si tveshtirwn kot

 • Shqipja = Sali Berisha

 • 😘😘😘❤️❤️♥️❤️♥️😘😘😘

 • ⁰.

 • Nuk e percjell shum ket emisionnpor kjo Ana duket 70 vjet

 • Arabi

 • Sa i bukur eshte arjani kur buzeqesh

 • Omg qysh eshte frikesuar shqipja kur eshte nervozuar fatjoni

 • Bravoo Ana1 dhe Fatjoni shkojn si cift i mrekulleshem ju dua shumm te dyve amo nese hiqet melisa nga perputhen do behet ende me mire

 • 😠😠😠😠😠😠😠😡😡😡😡👽👽

 • Ana me fationin jan te dashuruar Dhe shqipet vazhdojne qe ta ngacmojne fationin Un e kuptoj qe shqipet duan ta ndajne fatjonin nga ana por fatjoni nuk dorzohet Un e kam inatin te shqipet pse vazhdojn uaaa

 • bora a mundem me ardh

 • Dua qe Fatjoni dhe Ana1 te perfundojne bashke I pelqej shume dhe jam fansja e te dyve uroj qe Ana1te kthehet sa me shpejt

 • mendimi im eshte se ana1 shkon shume me fatjonin shkojne shume si cift I dua

 • Keta te dy janë ber per njeri tjetrin🙂

 • Oiiiii ik zhduku moj dhi se ju nuk shkoni fare ju urrej

 • Kot jeni

 • hiqeni atdheun

 • Si thoni Fationi shkon me Anen apo Melisen

 • Arjoni gati ti sjell me grusht per ket puthje fatjonit nga pas 🤣🤣🤣

 • Edhe Fatjoni edhe Ana mire po' sillen origjinale Kane simpati per njeri tjetrin ,por dashuria nuk vjen me zor....ju nuk po' kuptoni.....

 • Edhe ketu kur eshte transmetu kjo pjese e Anes me Fationin shikoni daten 19 tetor ...kurse kishte pushuar kjo te shpia Arjonit 1 dite perpara ksaj date 😂😂

 • po nisi por melisa e prishi

 • Kjo vdes per karriken se leshon

 • Pas ksaj punatate iku ana tek arjoni me paracetamola

 • Mos e paragjykoni kot

 • Shqipja eshte me e mira

 • Ana&Fatjone i love youuuuu ❤😘😘😘

 • Ana je vajze inteligjente, por ta haje dreqi nuk je aspak terheqese, ke fytyre mashkullore me ze femeror, pastaj ben disa sjellje tere kritika dhe me teper flet vete se i le te tjeret te flasin. Prano dhe mendimin e te tjereve, nuk ke ti gjithnje te drejte. Fizikisht je shume larg femerores , nuk e di si mund te terhiqet nje mashkull drejt teje 😱

 • Sa bukur dukeni bashk Ana&Fatjon 😆😍💏

 • ❣️

 • Kjo Ana si Mukan trans si muka nje burr e kthyne ne Vajz 😂😂😂😂😂 njeri ma palidhje skam pa asnje her 🤦‍♀️

 • shum te mire❤❤

 • Kush ma ben Subcraib do te ja kthej Subcraibin

 • ana dhe fatjoni me te bukurit

 • u mutin ma honksh agrton

 • Me mungojn kto te dy si shpirtra por edhe melisa eshte si zemerr😘😘😘

 • Kam thene une se ju jeni bere per njerin tjetrin

 • + • - esht -

 • Jeni super Ana Fatjon

 • Fationi shkon me anen kurse Melisa eshte shum e shpifur

 • Ëndërr e kam të arrij 1k subs, jua kthej te gjith😀

 • @COPYRIGHT

 • 💑

 • Uauauau ana dhe fatjoni eshte cifti me i bukur qe kam par ajo e meriton qe ta marri fatjonin💑

 • Sa të papjekur janë. Ky Fatjoni është çilimi fare

 • Ju dua shum jen me te mir

 • Ki fatjoni nuk eshte burr hiq kush e kupton flet me shum se gocat dhe gjith te njejtat fjal pa kur far sqarimi si kalamaj duke u lazdruar per nje iphon 😂😂😂

 • O Fatjon si kalama bene

 • kto i bjen nmend veq meriton mjekiqi hahahaha

 • arjani is a real gentleman.

 • Jeni shume te mire

 • 39:32 doren si trung 😂😂😂 I madh je Arian

 • Bjeri oj shqipe bjeri fatjonit 🤣😂

 • Ana eshtekurve qe duhet ndjekur penalisht

 • Xhan do te thoje qe e dua shum

 • Fatjoni e do shume Anen ♥️♥️

 • Arjani është lot ...Perla nxjerr nga goja .."Zbritjet e sezonit që nuk gjen asnjëherë masën tënde"

 • Kta dy kan rene kok e kembe ne dashurii ska qfar te diskutohet😍😍💓

 • FATJONI DHE ANA JAN QIFTI PERFEKT PER MENDIMIN TIM SHQIPJA ESHT BOSSI ATY 👑😂ANDI KINGU TE GJITHE SIQ JAN TSH JAN MIRE MOS NA I LARGONI ANEN ME FATJONIN

 • Shqipe budallia

 • 💞💝❤ ana fation

 • Aahhh vetem me fatjonin smundesh me lujt se ta ka prer

 • Ana:Qanten e kam ngjyre te kuqe! No one:..... Absolutley fucking noone:...... Fatjoni:E kuqe,hmm ca do tthote ?

 • Kjo shqipja perfaqson injorancen aty

 • Si ana edhe fatjoni e meritojne njeri-tjetrin

 • Mua me duket se Fatjoni me shume perputhet me Shqipen se sa me Anen por do ja lèm kohes

 • pervec cunave te ulur ne 4 karriget e para pjesa tjeter e cunave esht publiku qe duartroket

 • Faktikisht fatjoni ka t drejt ai esht sjell sh korrekt dhe ska pas ngacmim me asnj goc pervec anes ndersa kjo tu ja dredh me disa

 • Ana fatjon 🥰🥰🥰

 • E rraca e m.... sa te shpifun qe jeni,po ju skeni marre, ky sasht emisjon esht skandal,

 • Shqipja nukvofendon asnje ne te vertet flet shume ne regull po nuk e di qe deri edhe prezantusja e lufton ka ate qe se ka asnjera aty as prezantusja e cilter e bukur dhe ka nje fytyre femirore

 • Femer ignorante . Provocuse. Te acaron nervat me atteggiamentin nga cafona.. Mjer burri dhe vjerra me kte oggetto pa vler pa pik respekti per asnio ,ma ska as per vete si femer.do te bei si intelligente ma esht ignorante dhe pik. Me acaron zeri dhe mimikat pfff jam shum ok me perjashtimin e sai

 • Tea me pelqen jasht mase vajz me klas vajz e kulturuar e permbajtur simpatike👍👍👍👍

 • Ana jasht emisionit asht shum me tjeter me e dashur me e thjesht kurse ne emision esht me eger, shpresoj te jen bashk deri ne pleqeri

 • Shqipja nk po tregon fr qe eshte fmr sepse femra nuk pellet si gomari. Di vtm te bertase kot dhe nk pranon kritika fare.

 • Nuk shkojn fare as si paraqitje as ne mendim ajo e ka zhan ai shtremberohet fare

 • senewss.info/my/mqReNGJUQyRPMSLXbbboPA.html Abonné vous sur cette chaîne

 • Emisjon K@ri eshte kan mbledhur nji tuf kurvash qe ti japin buk edhe cunat te shkojn nga pas asgje ma pak si big brotheri asnje lidhie me perputhie qe ka si emer ky emsjoni gjasma interesant nji tuf me llafe edhe sherre edhe asgje tjeter...

 • Kush ma gjen ket kengen anglisht ju lutem

 • Kjo Ana duket sikur ben reklame ne fatkeqsi

 • Oh Ana gabove por prap se prap zoti do te Bashkon me Fationin besom sepse dy persona te njeit nuk perputhen Fationi esht temperament I dashur eti je e urt dhe me nje sjellje apo puthje te Ben Fationi te lumtur ejo qdo djal vetem Fationi ok Ana jam fans e jotja dhe e Fation it dhe shum e shum shqipetare dhe shqiptar te uroi martesen behesh Nuse e Fationit Ana se KY djali qe ugjodhe esht pederac gay so Arjani kurren e kurres Mos dil Ana me asnje vetem me Fationin ok Ana good lucky 🤲🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️💞💞💞🥂🥂🥂🍾🍾🍾🍾

 • Ohh zot I madh shikone Arjan gay so I nderhy ne bised me gjith Fation ndalu seti po I ngatrron fjaled phiii arajan pederac gay me vie vreri Kur shikoni Arjan pederaci 😳😳😳😳😳😠😠😠😠😠😠😠😠😱😱😱😱😱😱😱😱😱🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ta esh si shpirt un po te isha ne shqipri do via vetm per Tean

 • Ana fatjon🥰

 • Po, po. Te. Jgith a. Rrena. Jan. Ana. Eshte. Si. Vampire

 • O andi po pse gjith e ngre at fanellen? Qe te te duket tatuja? Hahhahahah

 • Të lumtë Shqipe,hallall emri që ke🌟💣

 • Mua mduket sikur Fatjoni e ka kuptu qe Ana ka filluar te kete ndjenja rreth tij dhe po tall trapin me te

 • Kush flet per shqipen keq aman seriozisht. Shikojini te gjith aty kush esht interesant???? Kujdes se kan qen jasht shtetit narët.

 • A sikur të ishin te gjitha femrat si ty, do kishte ndryshu jeta e cdo mashkulli sdo kishte kurr merzitje ne jet hahaha ♥ je shum aktive simpatike dhe je shum drejt per drejt. Te uroj të gjesh njeriun qe te pershtatet tyyy esht shum e rendesishme dhe mos prano njeri po sje 100% qe esht per ty. Good luck with all my heart you are one of the kind I swear to . God bless. Shqipe per ty e kisha je BOR ME SHEQER

 • Shqipe o Shqipe je si shpirt po mos të ishe ti në atë emisjon do ishte kot me e pa. Më pëlqeu mënyra qe the që ska burra më. Të them te drejten ti sduhet të ishe aty fare po te them te drejtën vetëm njëri te përshtatet ty te ky emision dhe shpresoj ta kesh kuptu, kape prej dore ate qe te pelqen dil nga ai emision se do behesh me tencion te ulet e te lart

 • Ana sa e mir e sa e embel♥️♥️♥️♥️🥰♥️🥰♥️♥️🥰♥️🥰♥️🥰♥️

 • U prek shqipja mraft pika mu😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Beni subscribe per njoftimet me te fundit te showbizit shqiptar

 • Follow all my fans here

 • Follow all my new adres

 • O shqipe na hengsh kaken

 • sa e mir esht naten shqipja?😂