Nuk pritej, incident në studio mes djemve ende pa mbaruar prezantimet “Përputhen’

Publicerades den 9 sep 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Mevlani me I miri.

 • 6 Months later.... Mevlani ka ngel akoma single😂

 • Blah blah blah

 • Ana 3 vllezer 🤣🤣

 • Tea eshte si teta ollga

 • Te ishte ujku shijakut aty ju kishte cu ne shpi te gjitheve :)

 • 25 vjec marisi kurse ne prime kte jav doli me tort 24 vjec 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 like kush e shef kte

 • 25 vjec dhe doli 24 cfare I them kesaj ?!🤔

 • Like per ato qe pas largimit te Marisit shikuan kete puntate qe te konfirmojne sa vjecare eshte :P

 • Hahaha

 • Emision ma palidhje asnier ska pas 🤮

 • djamanti😂😂😂

 • 17:26

 • Prezabtuesja shume diskriminuese kundrejt Nikolinit, Turp.

 • Tea osht ma e mejra ❤️❤️

 • Nuk me pëlqen seksizmi në këto komente. Ka me shume komente negative për anën sesa për djemtë dhe arrogancën e tyre. Sidomos për atë kosovarin I cili mendon se ka femra të "lehta". Sepse leje anash justifikimin e borës dhe atij tjetrit, të gjithë e dimë se kosovari e kishte atë në mënyrë seksiste!!!

 • Jtut jtu htyt hty hty ht 👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

 • Fatjoni po tregon kulturen arrogante te trasheguar nga familja e tij. A e kupton ky djalosh qe respekti ndaj njerzëve asht kultur, arroganca te qon ne humner.

 • O Fotjan o spordhjak o firak

 • Hi

 • andi shum real

 • ANA ESHT E LEHT

 • yty er hty hty htuty 😂😂

 • ana ehengri kaein

 • Nuk me pelqeu as pak ky emision eshte Hera e pare se e shikoj dhe e fundit do te jet vajzat jan zéro

 • Lum kush do I mar keto per Gra lum dhe komshiu

 • Vajzat sodit kjo ka ronsi pamja leku edhe tjesh i urt

 • Më mek ky "për momentin jemi pa punë"

 • Ana grua plak foli yyyyyyyy🥶👎

 • Ku i keni gjet kto pordhace, emisionin leshi

 • ANA DHE SHQIPJA SNA DOLEN TERITORIALE 😂😂😂PO NJERA VULLGARE E TJETRA AKOMA ME KEQ.. TJETRA SHKON NEPER SHTRATET E MESHKUJVE QE NUK NDIHEN MIRE 😂😂😂😂😂😂😂

 • game of thrones

 • Minute 14:58 .just everything

 • Kto vajzat shohin si duket qa ben veturat luxin.. kto pallavra leri qfar buznesi kan qfar vetura luksoze kan vajza kapitaliste 🤫

 • Andi😘💋

 • senewss.info/slow/l63Gaa5ogL2jm7Y/video

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😍😍😍😍😍😍😍😍😇😇😇😇😇😇😇😇🥋🥋🥋🥋🥋🥋🥋🥋👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧🦩🦩🦩🦩🦩🦩🦩🦩👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦😅😅😅😅😅😅😅😅🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂

 • Jtut jtut jrhu4 htuty yty htyt jury htytr hty htyt htyt htyt huey htyt hty htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt

 • Jrur jtutut htyt htyt jut htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt jtuty jtut htut htyt htyt

 • Po kushe kercen si plesht di nuk Ashte ne binar njeri modern e mer muhabet in e shtruar kur di nuk i dhemb kun, kur nuk e ka frike se po tjeri nuk Aashte n Ragull di ne cervello

 • Per il resto mua Djali di me i mire eshte treshja e pare che qe u futen te ri.

 • Kush flet shum nuk Ashte per te krijuar nje familje. Fjal paku Burre Mustaku. Fjale il shumi e morì Lumi. Femrat ne te vertet duan te shohin kush Ashte gjel. Por di kuptojn qe kush del gjel Ashte Xheloz kur te Dal ne martes te heqe mende prej kres.

 • per gjatsi mori ana i gjen mbi tirane edhe ne jeg te albanis

 • ana mos u kruj me sykaltrin se marisi eshte tip ushtaraku

 • Fatjoni kot fare i paska frik qunat qenka xheloz fatjoni haha🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ana femer bythe qime,Shqipja bire bythe,Tea e mirë,ajo tjetra nuk e njoh ate tip nuk me pelqen nuk kam koment

 • 41:23 kur kjo Ana k..va u mundoke me u shit dikushi Pas pak kohe e qon ne rrs Fationi edhe Arjonit i shkon ne shpi ne gjys te nates edhe e shkoq sex, plus ja shkaterron “karrieren” qe e fitoi me mashtrime hahahhaa Fjale e vjeter popullore “kush ja mban nalë, i vret poshtë” hahahaha

 • Qaj tashi lope

 • Sa e ke shalen ana tashi te ka tregu arjoni bravooo

 • Nuk ja vlen hiqq me hup kohh me kshir ket program at koh qe e humb me kshir ket program ma mir humbe me familjen ose shokt pamar parasysh se cka 😉👍🇩🇪🇩🇪

 • Mevlani : cun mami!?

 • A paskan ene ni karatist 🤣🤣

 • Fationi 0 me bisht injorant qe kushedi ci duket vetja.

 • Un nuk di qka shohin te shqipja djemt me qudit kaq shum

 • Ana ne fillim ke qon shumm me bukur ndrisho si ne film dhe duhej te shnosh esh pak

 • Mysafir palidhje 95%

 • kamarier leshi

 • o irgent na hongre mutin

 • O fatjon je komplet rr. e di vet ti,qesh si k...at vetem mashkull nuk je me kte karakter qe ke je komplet vl.

 • Tre Djemte e pare lulja ne Balle femra te gjith te tjeret per Ec Kosovari te tjeret i mbajn koqet kot

 • Fatjon i nje kafshe shpijake e Dhastuar behet viktim prej pa shkolles.

 • Mir thote shqypja se kush flet shum ka frigen e tjetrit konkkurent

 • Kush flet pak e me vend Ashte i pari qe fiton alltoritetin tek nje femer

 • Kush flet pak e me vend Ashte me mend, deri tani Djemt e treshes pare jan fantastik dhe belli

 • Treshja Djemt e pare fantastik Edukati belli shum te bukur

 • Konkorencen ncncncn ...kukurec kukurec ..

 • DISS CAPITAL T 2PO2 senewss.info/slow/frvHesuhnKm5n7o/video

 • Bravo po ksi femre se kisha lan ne emision shum arigante po sa kerkushi bre

 • Si gjith tjeret edhe ki emision humbje kohe 😑😑

 • Hajde milots hajde 😂😂😂😂😂

 • Fatjoni ma mbreti i mbretave qe kan qen aty 😊😘

 • Fatjoni King haha

 • Komenti I Arjanit epik 😂😂😂😂 me mire kameramanet 😂😂😂 lot lot lot

 • Krejt fallco jeni perveq shqipes

 • Kjo Ana i duken vetja shume e bukur por thjesht bukurin ke se nga mendja je 0

 • 04:12 Klipin e Kasandres😂😂😂😂😂😂😂

 • Ooooo prz te jem une more fatjon aty si kur toka qelli te bohen bashk shpulla te kapi shpulla veq nuk je trim as budalla por je nje provukus kaq

 • Fatjoni derr derr si byth e ftohur.

 • Puuu cfare nveli si meshkuj si femrat..,neveri.,llum... Vec ati Andit qe duket me me kembe ne toke i matur dhe simpatik dhe deri diku ajo Tea...te tjeret turp she gjynah te harxhosh kohen te me keta,pa fjale... Ky fshatunari e 5 ⭐ Fatjoni dmth nuk e di si mund ta ken futur ne studio,mos e mbani aty se ka len lopen pa kullot gjynah... Vec te tjerave..,16 "cuna" aty po si nuk doli njeri ti mbyllte gojen ati fshatunar zhulit,dava ordineri injorant,po te gjithe si mut as u ni asnjoni...te ofendoi nje njeri si ai dhe per me teper ti fusi te gjithe ne nje thes dhe ata rrine si pedera..,o jane edhe ata njesoj si ai dhe sic thot ai 0 ose ordinera nga i pari te i fundit... Neveri,dmth ky eshte niveli rinise Shqiptare...turp...😡😡😡😡😡😡

 • Bora 🥺🥺🥺🥺

 • Sa pergjigje te bukur i tha ai djali Marisi, anes mendjemadhes...

 • Ky qe sndjen konkurenc esht ber zgjepsi i programit se do asnje goc mbas nje muaji

 • O Djem dhe Vajza a sunë po gjani Teraka a qka keni po shkoni aty a poju pelqenë Fupja Fup është Fup edhe Fertig

 • Çeshte ky emision mor vlla ? 🤮

 • Po ai tullaci borbardhes i paska ik

 • Na rrofshi bythe.bagjella

 • Cuni qe beri gjoksin grop tha nuk kam konkurenc tha shof vec para qe do me than konkurence paska gocat kshtu qe ai esht ul ne vendin e gabuar vendoseni ne krah te gocave

 • as andi shehi nuk mundi tja nal mendjemadhsin e shqipes ,uroj te bashkohen dhe tmartohen pas emisionit .

 • ana hasani kjo tea trifonis si ana kembegjata me bore jan si mottat e edi rames ,mduket kjo shqipja eshte si graciano bile graciano nuk duhej te genjente se ska mundsi

 • ana me mariusin nuk mundesh , jo mori shqipe frikacake dashuria vjen me butsi

 • pse more i perjashtut oj bora i perjashtut

 • Shum arrogant ky fatjoni ,I paska prere floket tamom si chav 🙈

 • Emini shum mir thaa hahahaha

 • Kjo me floke te gjata me duket se eshte kinda e istagramit a po motra e kices

 • senewss.info/slow/hZKbjs6Cg6uYpJk/video degjoni freestyle talente te ri 💥💥🔥🔥 ju lutem beni Like SUBSCRIBE 🛎🛎 💥💥🔥🔥

 • Bravo nuk te ben shala femer njeriu duket qe nga pataqitja e jashtme kush eshte

 • ANDI dhe TEA jan cift ideal perputhen mos shikoni pamjen e jashme te gocave por shikoni cfar kapaciteti kane

 • Per monerin pa pun hahaha

 • Nuk te ben as shala as veshja femer, i lumt goja djalit qe e tha