E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

Publicerades den 22 okt 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Po e keqe kjo shqipja, qfar mentaliteti hahaha

 • no coment

 • 😨

 • Shqipa is a fucking bitch. As a gay man I will never understand what goes through ur tiny mind

 • Zoti Arian, edhe krimi eshte nje fenomen qe ndodh. Dhe paguhet goxha mire. Dhe pranohet sepse edhe ai ndodh. Do ta pranoni ju dhe te komentoni per personat e ndrydhur qe nuk kuptojne kriminelin (shumica me probleme mentale)?

 • shqipja duket sikur e ka pushtuar djalli :p

 • Shqipja femra me reale qe ka pas perputhen nej her po vetem se disa njerez jo intelektuale realitetin e shqipes e marrin per keq. Shqipja duhet te kete perkrahjen e gjithe botes 🖤

 • Tea doli femra me e liga tek ky emisjon,shqipja doli burrnesh

 • Shqipja eshte me e drejta

 • KUR DEGJOJM TASH FJALET E TEAS KUPTOHET SE QENKA NJE FEMER E FLLIQUR DHE GENJESHTARE.. GENJESHTARE E PAPARE..

 • PO PO.. NXJERNJA SHQIPEN DHE LENI TEAN ME ANEN TE AKTROJN DHE TE GENJEJN..

 • BRAVO SHQIPE 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍JE SHUUUM E DREJTE DHE E SINQERTE.. JO SI KTA FLLIQESIRA TEA DHE ANA

 • VETEM TI TEA I KUPTON GJERAT QE TJERET SI KUPTOJN.. TI SA SHUUUM QE KE LEXUAR JA ARRITE TE GENJEJSH 1 MILION SHQIPTARE 👍👍👍👍QENKE MESUAR MIRE NGA POLITIKA E TIRANES.. MASHTRIME, GENJESHTRA DHE CDO FLLIQESIRE TJETER

 • KJO ANA ISHTE SHUUUM E ZGJUAR QE TI NXJER NJERZIT SA ME TE DOBET.. NE FUND ERDHI ARJONI DHE JA VENDOSI FUNDIN FUNDRINES ANA.. AQ HUMANE ISHTE ANA SA QE SHKON NEPER SHTRATET E MESHKUJVE QE SNDIHEN MIRE 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ANA E NXORI GRACIANON NGA PERPUTHEN, SHQIPEN POASHTU.. POR KA ZOT.. E SOLLI NJE MAJMUN NGA ITALIA DHE AJ E PERJASHTOJ ANEN!!! SHQIPJA PASKA PAS TE DREJTE NE CDO FJALE.. TE LUMTE SHQIPE 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Moni more se kjo shkrrakton rinin

 • Shqipe je ma mira bravo. Tea eshte nje femer tinzare pa dinjitet kopja e gracianos

 • Baba mo Arjan konomi tij epakepasur neperken aty qe eke mbrojtur deri ne fund derisa e nxorret edhe cift ete flliqesij se na e bane ate tean sikur cfar esht mos u merr me shqipen se po del me e drejt nga te gjith ju aty...mepak fjal prandaj e hoqet nga emisjoni dhe shqipen se ua zberthen trurin vetem me shikim se cfar dote thoni...kurse kjo tea doli femra me o...ee ne ate program

 • Se di po skam par femer me te poshter si shqipja 🤮

 • Shqipe ke pas te drejt na fal qe tkena shajt...puc

 • shqipja eshte sjellur keq por tea me andin kan len nam fare tani e jan me poshte se shqipja

 • Bravo Shqipja,cdo dit dhe me shum Po nxjerin koken kta byth q....

 • Qenka nje neperk kjo shqipja

 • Emision i gerditshem🤢 degjenerim total

 • Hahahhahhahahahaahha shqipe lock mire ja bere ksaj te mencures zemer je..tea a MSU me pedera 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Shqipja duhet te pij qetsusa se eshte jasht normales histerike femer

 • PROGRAM KORI

 • Shqipja va dite kuckave mir dhe u bente zbor

 • Rikthejeni shqipen

 • Shqipja eshte me e Mira

 • E banet mut me kit tem

 • Bravo shqipe.

 • Gjithmon ajo e urta e mirja ne fund te tradhton

 • qe kur ka ndodh kjo e kam dit qe shqipja ishte me e drejta e i hynin ne hak kot 😾

 • Cfar pa lidhje muhabete Une jam Bi dhe shum e lumtur Dhe fmia im ska aspak nevoj te shqetsohet me ktë pjes se kte në Londer fmia im e ka mesuar në shkoll qe ka fmi qe kan 2 mama ose 2 baba ose dhe 4 prind. Tjesh bi eshte e ardhshmja dhe te tjeter duhet te jen mendje hapur

 • Shqipe as ti sje aq e pafajshm por mbaje gojen se le Nam per ne femrat fol gjana qe sban. N. A. S ste pelqejn ato tipe Mos u shoqero. Sa per show n Q. S Don dil neper tiron tek semafori e jo ter familja tut pa e me ul koken se Mos ti shajne fisi. Turp tkesh e krejt ato vajza qe mbajn veten si trandafil e xhembin pastaj te gric.

 • shqipja t lumt goja je femer pernime

 • tea eshte e mire

 • Ana me pelqen shume si vajze sepse eshte e forte ne karakter dhe me vedbesim

 • Shqipja nuk i falenderon ata qe mundohen ta qetesojne por vetem vazhdon edhe qesh

 • Esteriike shqipja

 • Ll

 • Bro she is so DUMB🤦‍♂️😂😂 *shqipja*

 • Shqipe, qe ma ofendove shqipen e vertet qe Po i mban emrin ti moj injorante e pa skrubullt!!

 • Shqipe bravooo këta tipa do djegur me benxin turp turp për vendin tonë marisi dhe mevlani folen shumm mir

 • Sa turp shipria

 • Ah ce hoqet shqipen kot , tani jeni ju qe bullizoni bashk me tean etj etj e prap si hoqet kto jeni shume te poshter por mjer publiku qe ju ndjekin cfare edukimi marrin....

 • Shqipja esht e Forte. Tea nje femer qe shikon lekun

 • Shqipja reflekton argaten e shtratit

 • Graciano sdo te dashurohet kurr se takohet dhe thot une jam biseksual

 • O shqipe po boll fole se na ke shume llafe se Tea nuk merzitet fare dhe doli e u fut prap por ajo shqipja ta mbyllë pak ate llapen se e ka zgjatur si shume

 • Sa me shume e shikoj kete puntate aq me shume i jap te drejte Shqipes. Thjesht ajo nuk e shprehte ne menyren e duhur dhe kjo e beri te dukej gabim. Eshte vertet e shpifur te flitet ne nje televizion qe ndjeket nga te gjitha moshat per prostitucionin. Mjaft dhate kso lloj shembuj, per te shitur trupin tende nuk eshte diqka morale etike dhe ska asnje lloj shpjegimi apo arsyetimi.

 • Njeri me kote eshte shqipeja

 • Kjo nuk qendron nuk eshte show per bioseksuale... Nuk eshte gjykim shqipja ka te drejte..pse erdhe ne kete perputhje...quhet prostituzione

 • Largo shipen ga imsonji

 • Shqipja ka qen Legjend 👌👌👌

 • A Sa per ket arianin paster idot kategori sorte kti tjetrit

 • Te lumt shqipe je 1 se keto tjert sja vlen me shiku turp turp

 • Bravo mshekuj dhe femra ashtu duhet pederit kryt nberllog

 • Oh zot kjo shqipja psychopateeeeee

 • Tea ke te drejt qe je larguar nga studio per faj te shqipes

 • SHQIPETE FLUTUROJNE VETEM 🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱laraskate shkoje bashke

 • Tea pse u largua nga studoja apo per shkak te shqipes se shqipja eshte idjote budallaqja krahsohet me tean tea eshte me e mira

 • I kjo shqipe me duket e paska lendu ndonjeri qe ka qen si puna gracianos te shkreten prandaj ka pesuar goditje ne tru ka ngel me pasoja pak psikopate

 • Vv

 • Tea eshte vajz me kultur se tjerat nuk pasken gojen me ndal sa zhurm po bojen tea eshte bukuroshe edhe ka shum sjelle

 • Shqipja nuk me pelqen

 • Fshatare suskja

 • Mir e ka shqipja ca ka ardh ai ne ket emision me u njoft burr me burr

 • Obobo se kisha pa asnjeher episodet e shqipes ,kjo qenka e semur mendore , ajo duhet te futet ne cmendin.

 • cf vjde×;0+ q lvw

 • O shqipe o injorante femer na e shpife o femer egoiste femer e ulet

 • Hipokrizia më e madhe është kur Tea thotë që do të vazhdonte lidhjen me një biseksual, edhe kur ta merrte vesh më vonë për biseksualitetin e tij. E kam të vështirë ta besoj Tean.

 • Ej ku esht eni cobani se plasi lufta

 • Sa femèr kare

 • Tek puntata e rradhes shqipja j nxorr nga emisioni sepse ishte homofobe dhe nuk ishte shembull i mir per te rinjet ishte diqka jo morale???? me falni qka duhet te percjellin te rinjet??? motivim per tu ber bisexual apo gay? ky esht moral? skandal skandal me fal po un qekam jomorale sepse nuk perkrah gayt Femra me mashkull dhe mashkulli me femer kte caktoi zoti kte duhet te shikojn te rinjet as kafsha se ben ket qe ju e quani civilizim ne thonjza te jesh straight sdote thot qe je i prapambetur o bythqirsa E perhkrah totalisht shqipen bravo e godite besoj se ja vlejti edhe peejashtimi❤️

 • Shqipja nuk bullizoj dhe Ajo duhet te jete e lire te kete opinionin e saj. Cenoni lirine e njerezve. Doni te tregoni emancipim në menyre te gabuar.

 • Uaaa Shqipja e akuzoi Arjanin uaaa

 • Uuwuuwuw

 • O shqipe ik bj cicin

 • Flliqtihone jeni

 • Shqiipja ngaterrim emri-laraske

 • Minuta 21:00 😂😂

 • Ahahahah sa qesha ku ju kthye arjanit, lot vdiqa😂😂😂😂😂

  • Pse ne Kundra meje arjann😂😂 arjanit i iku truri😂😂

 • Ketu me ka pelqyer shqipja si ka folur💪

 • Per mendimin tim shqipes nuk cti duhet

 • Tea esht me e mira respekt ♥️

 • Ju vetem i bini defit

 • Nga cili mal e keni gjetur kete Shqipen, u paska egërsuar shum.

 • I lumte Shqipes

 • Shqipaja nuk mund ta ofendoi Tea dhe anën sepse ato jan treguar shumë të mira me Shqipen

 • marsela hoti

 • marsrla hoti

 • marsela hoti

 • eushdjsjfcjvjvjvjvhvjvjvjvjgjgjggj

 • PERPUTHEN --> LIKE PERTHITHEN (Portokalli) --> KOMENT

 • Shqipja ka lujt mençe😖😖😖😖😖😦😖

 • Ki arjani fol panlidhje nga nje her

 • 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍🥰🥰😘😘

 • Perfundimisht Shqipja eshte rrugace.

 • TEA shpirt engjell 💫❤ SHQIPE zemer ftohte 👿