Prurjet e reja trazojnë Për’puthen - Përputhen, 25 Janar 2021

Publicerades den 25 jan 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeqeq

 • Po zihem per nje Trap

 • Shume bukure

 • .uk

 • Haha

 • Kjo asht vec nje loj se kush ika ment ne krye kjo sasht per ket pun se trupin eka ne studjo e menen eka jasht se si interreson as nje djal ktu

 • Qeqeq

 • Mevlan shum dinak mashkull je, bravo melisa hallall femer, antonela po e luan roli e legjentes, lediana shume sktore edhe dinake, bravo melisa, antonela kopilic femer

 • Kto vajzat shiten te dishme shume pasi qe te jen mbushur me dhurata nga shqiptaret kurse vin nga vendet tjera dhe nga brenda sikur nga gjungla ,por kto duhet te thon qe ne behemi dhe ndihemi princesha vetem nga shqiptaret dhe ne shqiperi

 • 1 mut do marrin te dyja

 • Mevlan thirri mendjes merr Ledjanen ajo eshte per ty 💞

 • Mevlani me Antonelen

 • Zoti mevlan

 • Mevlan zgjedhe nje e perqendrou vetem tek ajo me mos ndrro mendjen gne gjdo hyrje te re se po ngel pa asnje. Lere Melisen varja asaj se nuk eshte per ty

 • Melisa ti je shum vajz e poshter idijote ti nuk je as per mevlanin por as per baben e mevlanit nuk ben ti. Ti del me gjith meshkujt puthesh ben skena erotike dhe ne fund mundoesh ti prishesh pun Mevlanit me tjerat vajza aty. Turp te vije e pa ftyr

 • njerzit që mendojn se Ana po hesht per shkak të debatit me Arbrin 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡🤦🏻‍♀️

 • Atdheu Baba 😆😆

 • Where can i find english subtitle?!?!?!

 • Antonela show girl 😁😁 provokuse 💣💣💣

 • Sajmir Kasemi ja bonë 8 me 2 Ledjanës 🤣🤣🤣 Mir ja ka bo .

 • senewss.info/slow/d6-sas2ib9yjf6o/video

 • Ja persoaliteti i femres shqiptare, oreks mdhoja, intrigante, hipokrite, etj... cunat tkujdeshem dhe thjesht bojn detyren.

 • Shum e shpifur kjo sindi,epo keto nuk duan nje djal duan shum ,na i keni shpifur me keto muhabetet o sindi tamam si melisa dhe ti

 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💙💎💚💙💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚💓💔💖💝💗❤❣💟💕💘💞danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤perputhen 1💎💙💚💖💝💓💟💞💘💔💖💝💗❤top channel 1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤mevlani 1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤

 • Ledjanes i pelqen te bej sex jo te foli

 • Shko more gjuju dikun kqyre veten pas gjyre moj lop pa brina

 • Ledjana cope injorante vete don me dredhur bishtin po e don mevlanin ne rezerv jo moj Ledjana s behet keshtu ti ne cdo mashkull

 • Melisa po ja kalon atyre Te rrugeve mbaje veten goce futesh Si ijnorante kot per zhurme po vetem ul veten moj aman pa pike respekt she per veti ju vajza dilni takime dhe beni puthje e llapaqene e ketu dilni Si Te Urta Te botes

 • Fat andit dhe teas haha tea shkaperdhehet me bertin

 • Turp

 • Ledjana paska filluar te flas 😂

 • Pokari

 • Melvani eshte shume mendjemadh

 • Forse

 • Hê qkeni vajza po sikur tishi vajza të bukura dhe të sjelleshme nuk ishit aty por do ta kishit gjetur qunin e duhur me heret

 • Dotjini

 • O KUQKA

 • Bobo sa keq kjo melissa një goj hale palo femër

 • Mevlani super tip, karagjoz sic duhet nkt show. Ledjana mu duk si virgjerushe Sindi ne fillimet e veta qe vtm llap po sdi cthot. Perf: ju qr mu ne emision per shkak te andit teas, te pakten mos e quani reality show po vtm show.

 • keto te gjitha per mevlanin vijne dhe perfundojnr te asllani 😂😂,mevlan i shkrete i ha. keto perralla

 • Ledjana kur hyre the jam per Mevlanin edhe Atedheun,Dole me Mevlanin 2 takime ,kalove te Atdheun por ai nuk te pranoj pers Nuk ftove Mevlanin netakim???

 • Kush ulet ne ate karrige terbohet ndodhi me Melisen ✨Tani ndodhi edhe me Ledjanen✨

 • Cha mpelqen kjo melisa kur acaroet me me knaq kejd😁

 • Ledjana mos u acaro me mevlanin. Ky djal ka ba shum per ty. je shum e bukur dhe itelegjente. Asni vajz smun met ba konkurenc. Rri e qet mevlani ih yti asht.

 • Jepi me ta marsha se je e mbrekudhushme pse nuk shkove te Sajmiri Alketa mysiu do fitoje ghermanin

 • Sindi shikon ate flaken tek ajo tava me ushqim : wwwaaa da romantike 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • senewss.infoF2Ok3hZhDak Shikojeni tean dhe andin si puthen ne makin

 • Ky Erlindi ishte mire me ate lookun si e shemtuara Beti 😂😂😂😂cpati qe ndryshoi gallofi

 • O lediana , ik ne reshen ik

 • qenka nje buce kjo e reja qe spaska shok

 • Vushtrrija ja dha kartonin e kuq antonelel dhe nuke deshti per nuse dhe tash don mi mashtrue me kta qunat ka qen e martuar ne ghermoni per ni djal nga vushtrrija.

 • Antonela , i love you 😂

 • Bora ti sjedrejt melisa asht psiopate e fliqt a jedijana ska ment zdi cka flet ajoasht njeri smunt

 • Bora sjemir me programin kto tjert si kshir. Askush

 • Ana shif boj naj test shtatzanie

 • o zot i madh si ka munsi mei pa kto

 • O kjo lediana teper bajate pi rras hundet qdokund, qa i duket vetja kasj. A a e ka iden kjo qe po tërheq urrejtje

 • Antonela jepi zemer lediana te nxehi karrigen

 • Kjo lediana ka ardh kot me ja fut kot

 • antonela shum e zjuar nga kto mace te tjera qe rrin vetem per camerat

  • t pakten kjo e ben hapur kur se ato tj bejn te vestiren

  • Po se ajo nuk ka ardhur per kamerat ahaha. Te gjithë ata jan per followersa ahah

 • Ka per te ngel that Mevlani kshu si e ka nis.. e shof qe ktu un 😜🤣

 • Bravoo shkodra

 • Mevlan je ma imiri gaboet shum nese Tele ledjana shum gabon

 • Antonella dhe mellisa aty me pelqejn shummmm😍

 • Atdheu,tipik fuckboy!Se di çfarë i duket vetja njëherë🤮i neveritshëm.

 • Nje kritik per stafin e perputhen edhe per arianin se pse ekeni kriju nje sken : vajzat dalin me dy e tre quna edhe nuk behet aq buj e pastaj kur dalin qunat vajzat e bejn buj pse ke dal me atjetren e me ke hudh posht kshtu qe arian kshilloj pak vajzat se pse mundet me ndodh dy pelqime si tek vajzat si tek qunat edhe kur ka dy e tre pelqime tek nje pelqim e gjen veten mashum . Te drejtat pom duken jo te barabarta ne ket aspekt

 • ELVISI E ka myt sonte 😂😂😂🚀

 • senewss.info/my/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA.html Këshilla bukurie ♥️

 • melis te adhurojjjj

 • 12 djem , 5 vajza eshte e qart qe eshte formati i tille. Nuk esht faji vajzave qe nuk mund te zgjedhin.

 • nuk kalojn 40 sec un degjoj ABSOLUTISH nga Bora

 • melisa ja kisha shti kryt ne shole teper femen e poshter pi vjen inati se eka refuzu mevlani tash kjo don me nderhy ndaj antonela

 • m.senewss.info/my/1kxVzcOjZagYQrBcvLjptw.html?noapp=1

 • moter fisa

 • A moj sindi ti do ustallar dhe jo melisa si thot arjani😄

 • 😂😂😂Hajde stadh delesh dajde.

 • O jeni si n xhungl edhr zoti sukupton

 • Ajde ajde Antonelaa.po cdo ti me Melisushen mojj??? Ckee

 • Mi nda kto bukuroshe mduket si mi vra une ikish pelqy qe te 3jat. Se femrat jan tmira te amla tbuta si loqka.

 • Hahahahahahahahaha ohhh si biiee rend mavlanit. Te fol nuk e len as te flas

 • Kjo Antonela ose antoneta si e ka emrin 😂😂 kjo ka. Ardh ktu mu acuru me. Vajzat edhe mu bo e famshme me albumin. E mevlanit se ne itali si ka hec puna

 • Kush me ndihmon me subscribe jua kthej zoti ju ruajt te gjith

 • O moj ledian por si te duket kur edhe ti hyre ne mes melise ja more Mevlanin eshef tash te erdhi edhe ty tash palo

 • U bo mevlani si sulltan sulejmani me hyrremin dhe atë tjetrën 🤣🤣🤣

  • Mahidevranin haha

 • senewss.info/my/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA.html Gjithcka mbi bukurine ♥️♥️

 • senewss.info/slow/pdm9jrqEqb3csqI/video Personazhet e perputhen kur te plaken 😅😅😅

 • Pershendetje Te gjithve Doja te thoja Thuji pak mevlanit a din te flasi gjermanisht ? Ta shofim iher 😂

 • 48:00 erlindi nuk eshte gay eshte bi

  • Pooo... Edhe ai i riu qe ka ardhur ,Rinjan ca e kishte

 • Ky mi shoqe te gjitha i do.

 • Me ka ngel melisa dhe Lediana ka thon Mevlani..🤣🤣🤣o Melisa..mo mir Mevlani ti bij me dore sesa te meret me Melisen

 • Kjo Antonela shkodronja sheqyr qe erdh ti qisi llapen Ledianes qe bojte si e urte qe ne fakt ishte fallco dhe ti thyj turijt ksaj gores Melises, Atdheu ka te drejte, Lediana tha qe ka ardh per Atdheun dhe per Mevlanin.Edi ka te drejte Lediana ka probleme me veten dhe eshte komplet Kare, sa injorante qeka.

 • Kjo Bora vishet pa lidhje..sikur po shko ne palester, Arjani si englishman, kjo eshte kot fare

 • Takimi Ledianes ësht zgjedhur nga Olsa. Olsa: Lediana, patjeter te zgjedhesh nje nga çunat e ri !

 • Antonela, je e bukur, je e shkathet.. por moj shoqe mos rri tu fol 1 ore per nji tem pa vlere moj burrnesh...fol- nigjo- fol prit rradhe

 • O Mevlan cte gheti kete lesh e ke te ghesh Shkodranja esh e mir

 • Duke uzon per mevlani

 • Erlindi shum djal i mir,dhe i kulturuar

 • 14:38😂😂😂😂😂Arjan je i madh

 • Perzotin ja ka arrit qellimit Mevlo. 3 goca po bejn debate per te. Kjo eshte jeta Mevlo rendesi ka se po debatoin per ty.

 • o Bora je shum e mir , po cdo sekond dy Golden Eagle jan 36M beb