Edicioni Informativ, 05 Mars 2021, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 5 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

 • ubhmeu

 • Turp,,,turp,plehrat mal

 • Brravo : kështu duhet njerëz të përkushtuar ndaj punës dhe ndaj shoqërisë ,njerëz të nderuar shembullore në qudo lloje pikpamje

  • Dhe une me ju jam mor zoteri po puna eshte se jan kujtuar shum von per kete pune perse nuk e moren qe sa ishte e re apo tani i duhen qe nuk ka takat te veshi mender breket ik more se keto jan marzira une jam 64 vjet dhe mezi qendroj ne kembe me ze gjumi ne buthe sa ulem qe jetoj mes te mirash dhe kur vjen fundi mosha ben te veten

 • Shko neper azile se ka si kjo sa te duash

 • Top chanel patarica e edvin kristaqit hajdutit.

 • ANCIENT CITY discovered,, Zbulim te Shqiperise senewss.info/slow/hsq8qrahY8TMa7I/video

 • Ik moj zonje ri ne shtepi Kalo pleqerine rehat se populli po Vuan moj zonja Luljeta po je rehat pervete populli Ska buke te haje

 • Po more ramse meri gjith pencionistèt boni depotet po te jap nje adres mere eshte nona ime me 20 mbush 90 vjec eshte e mbajtur shume se me te bo nje pilaf ta hani ne mengjes me ato pencionistet qe ke mar po ka nje gje nona ime e bon pilafin te gateshem ja hongshi te gjith

  • @Kristina Rudi 🤣😂byth lepirs une, me fal per shprehjne per mua jan te gjitha partit nje 💩💩💩 I mall ce da dish dhe ti! Ai ce I ndjek keto qelbanik te ju dale fare se po e bejne popullin shqiptar te vuajn per buken e gojes ne shekullin XXI, si me cen ne mesjet! Se mos je me Monen e Lulin ty e po te ulet autoriteti!

  • @bert ndoj une nuk e shava zonjen Luljeta ajo eshte nje zonj per ta pasur model dhe une e njoh me mir se ju zorr dalet qe i dilni ne krah po ajo ka mar fund per deputete nuk eshte per ate qe kerkojne te bejne kete mender pushtetar perse se beren deri die deputete po e lan aty te flinte gjume Po ata e duan per KAREM emrin e saj Luljetes te gjith ju i vini anash po jeni bythlepirsa se doni te perfitoni me emrin e saj

  • @Kristina Rudi ik moj larask plak🤮edhe je 64 vjece nga mendja ceke si 15

  • Haaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣tamam dhe une ja dhash vjeren time se e kam si shpirt per zotin se do ti kisha dhen nonen time po me ka vdek haaaa🤪🤪🤪

 • Luljeta mbajti iso edit per termetin njerzit jane ne cadera.Kurse najada i qethi te vdekurit bashke me tiren

  • Ja ariti qellimit Najado i mbushi xhepat u dend tani doli ne teren po normale 🥲🥲🥲🥲🥲mjer ai vend

 • Gazetaret a duhet te mbajne maska?!

  • Per cfar masken ? Nuk ka njeri afer SOCIAL DISTANCE NUK KA ASKUSH PER VEC KAMRAMAN

 • Ca behet gjendje lufte me aksidentet ne Shqipëri shumëfish po vdesin nga rruga sesa nga krimi organizuar.Booooooooo masaker cdo dite ju lutem kontrolloni veten o njerez dhe vlersoheni jeten tuaj dhe te tjerëve.

 • Une mendoj se gjithe keto figura qe edi po i fut ne politik nese nuk fiton te gjith keta do humbin mundin e gjith jetes se tyre prandaj me mir me pa ndejt ne pozicjonet e tyre

 • Keni haru pa mare deputete dhe vjeren time 90 vjec e keni si shpirt