Atdheu merr një mesazh kërcënues në lidhje me Sarën - Përputhen, 4 Mars 2021

Publicerades den 4 mar 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Cubat e mirdits

 • A

 • Shum idiot atdheu

 • Atdheu bash kali

 • Korea eshte shteti me i bukur. O sindi te lutem me thuaj nje shok ose shoqe qe ti ke nga Korea te lutem...

 • Sindi eshte army BTS??????

 • Atdheu, person i ulet, pleh, pa moral. Ka ardh ne perputhen qe te marri fam dhe te hap lokalin e tij per te fituar lek sa me shum, dhe cdo vajz e djal te keti emissionit jan te detyruar te kalojn ne lokalin e tij dhe aj te ndihet me i forti ndaj nje Femres duke abuzuar me puthje. Eshte ai vet qelbesira qe ska len vajz pa puthur me zor. Dhe ngreh ne shesh "kercine nga Dubai" 🤮🤮🤮🤮

 • O Arjan po ca thu o jeri putheje miqsore nbuz 😱😱😱

 • Kjo sindi si buqe rruge Ku do tboj dhe kjo si è zgjut si me tvra miza qr

 • Kjo sarà kushedi sa k@ ra ka thy

 • Ka shum te pa drejrta ne emisjon

 • Atdheu merr mesazh kercenues nga jupiteri dhe plutoni

 • Atedhe je shume lepires dhe nje bure I dhim 🐀🐀🐀🐀🐀

 • SARA ESHTE E LIDHME SEPSE E KAN HEDHUR DHE NE TIK TOK ESHTE ME ERIN

 • Te cakit kjo me buz 🤣

 • arjan .turp te kesh cfar flet

 • Ik o saravritveten

 • O Arjan nuk arrim dot me frances apo ku ta di un ehuuu Nuk mund te bejm dot si ata ne shqiptaret

 • qetu te mentaliteti Arian me gjithe respektin ja fute kot

 • Turp. Nuk kam si ti ja ve emrin ketij ballafaqimi skandaloz mes Atdheut dhe Sares. Si mundet qe produksioni ta lejoj nje komunukim kaq fatal nga Atdheu ndaj Sares. Si mundet qe nje djal ti flas ne nje menyre te tille te papranueshme ndaj nje vajze dhe produksioni nuk morri aspak masa per kte situate por u perqendrua tek nje mesazh "kercenimi" qesharak qe I eshte bere Atdheut.. Njerez cfare po beni. Cfare mesazhi po i jepni rinise shqiptare.. Sa here qe e shoh kte skene me ben te revoltohem kaq shume.. Si mundet te lejoni nje gje te tille o njerez te mire. Kjo eshte nje situate Fatale...

 • Atdheu fytyr shpifyr

 • Arjan je i paparë mirë ja bëre sindit idjote

 • Hahahahaja

 • Po and I are going to 😭😭😭😭😭😭😭😭

  • Edhe 100 vite te lumtur per ty 😘😘😭😭😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ec o atdhe se nae çave trapin paske njerzit etu ne dubai ti se mafioz imadh ti

 • oj Sarrushe qka pot doket vetja moi ty oj Rrëspi e flliqt Laraska niher

 • Po ik more arijan... Unë jamë rritur në Gjermani... por nuk japin puthëje vetëm hajt... kështu nuk kemi mentalitete puthëje të ndryshme... çfar flet ore ti???? Puthja ësht puthje

 • Sindi ben mire te dalesh si Ana se aty nuk eshte me vendi per goca e me shkolle dhe edukate si ju Ju jeni vajze e zgjuar me te ardhme dhe meritoni me Shume se ata cunat aty

 • Hahaaaaaa jul palloshi i coni nje tasqebap julit dhe jasiminit me loqe prifti

 • Kjo Sara mu si robote musi vampire...esht nje cop m

 • Ktu duhet rrespekt po'por Jo tjer

 • Por edhe ne jemi perindimor o opionist na Ka LAN injoranca ktu ska lidhje 🤣🤔🤔🤔🤔🙆❤️🇦🇱❤️po' ne kemi mentalitetet te mbyllur kyt mund te thuash por Jo puthja 🤣🤣🤣🙆🙆🙆🙆🙆

 • 🤣👏👏👏👏

 • 😳😳😳😳🙆

 • Sarà Ka drejte spese dojn me ba show

 • 🤔😳

 • Direkt rritje page Arian Konomit 😄😄😄😄 ja futi me spond produksionit

 • krejt Shqiptaria thot per ket Emision asht emision Leshi amo krejt e kqyrin.

 • Po ky Idiot Atdheu u lepi dhe u sterpi me anen dhe diskuton saren pse puthi .shum injorant me incizime

 • Kjo sara pz sa idiote pz uuu🤢🤮🤧

 • TE LUMTE ARIAN KONOMI 👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂😂😂😂👍👍 TE LUMTE, TE LUMTE 👍👍SINDI KA STUDIUAR NE RUMANI 😂😂😂😂😂😂TE JEVGET RUMUN..

 • Une jam me SAREN kushdo qe e shan gabon duhet te shaj para ATDHEUN

 • ARISTELA ESHT PER MUA VAJZA ME E SINQERTE NE EMISION.. 👍👍👍👍ARISTELA TE LUMTE, DHE TE PERSHENDES SHUM NGA GJERMANIA KU JU SHIKOJ CDO DIT..

 • O Arjan ti je shum i zgjuar,ama për këtë çeshtje që diskutoni me sa shoh në këtë emisjon,Dishoj se je i rekrutuar në organizatën iluminatit:prandaj kujdes me këtë.

 • SARA DHE JASMINA QENKAN FEMRA TE FLLIQTA.. PO KU I GJETE MOJ OLSA KTA DY FLLIQESIRA FEMRA??.DHE QESH SI MAJMUNE KJO SARA.. NJE FEMER PA FIJE KARAKTERI DHE MORALI.. SARA ESHT NJE FEMER KATASTROFIKE.. SHYQYR ZOTIT QE SESHT E RRITUR SHUM SE DOT BENTE CUDIRA KJO MINI FEMER.. 1.40 CM, POR 140 CM PLOT MAREZIRA DHE PA NDERSHMERI!!!!

 • Arjani nuk ka qa I ban komarit e I bjen samarit jeni ba te qit si qej me Shaka ma Mir hiqeni fare kyt program esht turp ta shohim

 • Nuk e kuptoj se çnjerëz janë këta,nuk e kuptoj se program është ky,nuk e kuptoj se çfamilje kanë këta të rinjë që janë në këtë emisjon,për pjesën dërmuese të njerzëve është vetëm digjenerim,program pa lidhje fare.

 • Arjan Mos rrej se as kund ne bot nuk ka puthje ne buz per shoqeri ne faqe po je ba shum I Keq arjan

 • Ketu ne California ke shqiptar qe punojn ne Silicon Valley ke studenta ne Harvard Dhe kur nuk e permendin de Ku kan studiuar Arjan te lumt je I pa par

 • Bravo Arjan te lumt de na plasi kjo sindi me rumanin Hahaha Arjan Sa I sakt Dhe Sa perfect pergjigjesh

 • A sa e keqe je moj sara

 • Me vje keq per kete paragjykim por kjo sarà bebkuptohet se qka eshte shikoja pik se pari tatuazhin ne dor

 • Muthje as miqsore as rasisht po ,Riniani tha e hajdi ni puthjen e par pra , jo rasisht po qellimisht 😊

 • Sindi thot kam shoqeri ne japan.heheh tregoj un per japan.. Ne japani para marteses i her japin gruan tje. Pastaj martohen.. kshtu sindi shko prap ne romani hahahahhaha vendi maxhupve

 • Kur i shef ato dorza te zeza tregon kjo eshte negative papap a Sara nuk duhet ta shoh

 • Saren dhe Hasminen duhet me i largue prej perputhen se ekanprishe emisionin si shtriga

 • Kjo sara a kare fare ban si kd n lidhje n skype se kur jan personat e debatit n sken gek mek ban

 • Qe 30 vite jetoj ne londer as nje her ska rastis ne shoqeri te puthemi ne buz🙈😂.

 • Atdheu esht rot gomari , tregon nivel lopcari kur akuzon Rinianin--Riniani nuk ka ndonje faj, pse vajti Sara dhe e puthi ne buze-- Riniani eshte shume cun i mire , dhe nuk e puthi Riniani Saren, por Sara e puthi Rinianin

 • Ketu vetem femerat e deshtuara,si dhe laviret qe nuk kane lane k......r pa e thye !!

 • Kete muzikne e hapjes ne Perputhje e ka te bukur , se te ve ne gjume --E degjoj cdo dark para se te fle lol

 • Kurveri ne nivelet me te lart ....te fakultetit oksford degjenerim 😝😝😝😝

 • Kjo sara esht i cop fmije

 • O Atdhe je nje malok gomar kosove O kosovar I ndyre plere Kosove

 • Po o njers qe ketj e tutje nuk duhet te putheni ne faqe direkt e ne buze se nuk ka gje fare edhe shoket i puthni ne buze

 • Si u ben kto puthje sikur nuk ka gje fare turp esht kur del nudo jo puthje puthje esh mode si kur ndrojn bluzat o turpppp mbylleni kte emisjon

 • Arjan ca ben keshtu o njeri ku ke par rinin ne europ qe puthen ne buz 🙄 Sara ne greqi esht rritur ne nje vend qe nuk i bejn keto qe po thua ri .

 • Ja dhe me ne fund foli arsimi 😂

 • Ja boni atdheu . Jam e sigurt 😅

 • Bravo Atdhe kjo Sara esht debile femer rrugaqe .. i shtin djemt ne telashe kto k*** kto skan faj ju djemt qe lidhi dhe delni me ksi lloj femrash🤮🤮 Sara ky ska nevoj per show Per show je ti oj debile.Sindi je kot o goc kot je tmerr mvyen me vjell aman kur te ndegjoj .

 • Arjan turullak

 • 🤣🤣🤣

 • Pse moj sarà ti nuk je per shoou sa kot je mi goce 🤮🤮🤮🤮

 • Neqoftese Atdheu eshte ndar me Saren ça po i duet se është puthur Sara me Renianin

 • Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

 • Kam shume respect njeri kam shume respect tjetri per Arjanin, ky 50 vjeç per vehte dhe beqar, do ti japi mend tyre per puthje dhe per femra , mireboll si ke do njerez qe te perkrahin, se te ishte per mua as deri tek banjoja, nuk do shkoja me mendimet e tuaja, tip ofendues ku gjen njerez te dobet, ky e kalon jeten me libra dhe raki,

 • Po ta them o Atdhe se ato nr jan fake seose ekzuston ne celularnhe app qe mubd te zgjedhesh cfardo numri ngacte gjith shtetet dhe me nje kod ty perdoren ket numer vet kam provuar un hetoj be gjermani dhe nunri qe thirsha te tjerve ju dilte nr amerike eshte shum app i lehte dhe zgjedh cfardo lloj prefiksi dhe numer shtetesh

 • Ky Atdheu flet si robot

 • Katastrof Program krejt Lamsh jeni tu u Boh qa jeni ore Njerz Qepo Hajeni ne mes Vete Naj keni gerdit programin Zdini As vet Kupo jeni Turp tu vi

 • Po ky papioni po vdes qe ti jape nje puthje te tille Sara k... e klasit te pare? Hajde komente idiote hadje. Ca dreqin e lini kete papionin histerik ketu aman. Kishe qejf te degjoje Olti Currin. Papioni kur nuk di te argumentoje, fillon dhe kapet me gjera personale.

 • Arjan Nese je burr sonte kerkoj falje lokos , Edhe sindit Si opionist ke bullizuar dhe ki ofenduar shum Se une jetoj ne franc dhe kam shetitur krejt evropen Puthja nuk ipét si the ti Gabim je

 • O mor atdhe I ks je kosovart Jon ndryshe hiqju ksaj kudre

 • Oj Saritaaaaaa o orndinere

 • O sara o kuqka vogel si st vje turp mi

 • Puthje djadhzore

 • Kjo sara do i fisi ne sher

 • Nese Sara eshte kaq e rendesishme ska pse t rri aty ti merr te tjeret ne qafe.

 • Keto vajza jan problematike

 • Otr

 • Otr 💯

 • o loco po ne fillim rrije si skuth ,arjani te nxorri ne pah me ane te komenteve dhe teas ,tani do te dalesh mbi mjeshtrin apo te ka fryr meridian bigu dhe fatma dallaverja? nuk pol e marr vesh nxirreni sa me shpejt te shes noj byrek se ne tv nuk ze vend ai,masa ato totuazhet si shkarravina qe ben.Ti mor djale vetem zgjuarsi qe nuk ke,para se te flas goja ler te flase mendja.

 • E pa besushme se qfar thot Arian konomi mundesh me puthe ne buz dhe nje shok ? mos vall po tregohesh egoist po loko ta beri mir te tha troq nuk je askushi

 • Shum ofendime ben ai Ariani

 • Ariani vetem nuk duhet te flasi se ai te tregoj orientimin seksual Ku di Ariani cfar do me thene femer

 • Aman se gjith plerat femrat jane aty Cfar mesazhi i jepni rinse ju me jesemin, Sara, Atdheu dhe Riniani

 • Miqt puthën në buzë🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ hajde Arian opinionisti hajdee🙈🙈🙈🙈🙈

 • O arjan puthja ne buz esht puthje ne buz nuk mund ti puthsh djemet me radh jasht jetojm

 • Djem te dashur ju kisha lutur si vllezerit e mi,kujdes se ato vajzat secila qe vjen atu kane sherrin e dreqit dhe asnje nuk eshte per nuse siq mendoni ju,behuni te zgjuar se nuk ja vlen te beni sherre per ato sorra se nuk ka vlen per asnje.

 • Pa Atdheun nuk po kqyret duhet mu kan atyyy😘

 • Arjani autor i- friends of benefitts 😂