A ishte takim inati ai mes Anës së parë dhe Blerimit? - Përputhen, 26 Nëntor 2020

Publicerades den 26 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Ky blerimi sosht per ktu

 • Jeni te Mrekullueshem Top Chanel me kto emisione Ju ndjeki xhdo dit Juve fansa nese ju interesojn recetat e Kuzhines SUBSCRIBE kanalin Tim KUZHINA SUELA ju Falemenderit Perzemersisht

 • Blerimi trap sdi car FLET DEBIL

 • Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ senewss.info/slow/Yta7hLuCrN66a5k/video

 • Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ senewss.info/slow/Yta7hLuCrN66a5k/video

 • Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ senewss.info/slow/Yta7hLuCrN66a5k/video

 • Me falni per shqetsim ju kisha lutur te gjithve qe te beni subscribe (abonohu)ne kanalin tim qe te arrij 1 mij ju faleminderit te gjithve per perkrahje zoti ju bekoft...

 • Helllo ku i kam bishat e komenteve ktuu beni like komentit nese jeni ktu 😍😍

 • Vetem nje gje se kuptoj pse eka mar ana ate per dopsim me ik truni masa s duhet te behesh m o ana do dukesh shum e bukur se mbushesh ne fytyr e te shkon❤

 • Nese je player #callofduty mobile, bej SUBSCRIBE ne kanalin tim te SEnewss: senewss.info 😁✌ ♤Subscribe ♡Like ◇Aktivizo zilen e njoftimit

 • Kujdes tha arjoni-se do te gjujn ty po lyve buzen-hahaaa-sa i madh

 • Pershendetje nese keni deshire mund të me beni subscribe ne kanalin tim ju dua shumë te gjithve 💋

 • Ca behet ktu vetem konkurentet e perputhen komente???!!!🔥

 • Pershendetje te gjitheve ! Shpresoj te jeni mire . Ky eshte kanali im I vetem zyrtar , Do ju lutesha qe te benit subscribe . Do gjeni te gjitha theniet me te Mira te mijat gjat gjith episodeve te deritanishme . Faleminderit ♥️🇦🇱

 • Pershendetje! Ky është kanali i'm personal Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Love you all 💋

 • Pershendetje! Ky është kanali i'm personal Ne deshironi mund të me beni subscribe 😊 Love you all 💋

 • Pershendetje❤️ Ky eshte accounti im i vetem personal❤️❤️❤️ Ju falenderoj pafund per suportin dhe dashurin qe me falni❤️❤️❤️😍😍😍😍😘😘😘😘SUBSCRIBE KANALIN TIM🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese keni deshire mund të me beni subscribe 🙏 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese keni deshire mund të me beni subscribe 🙏 Ju dua shumë te gjithve 💋

 • Pershendetje! Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per embelsin tuaj xhan xhan❤😙

 • Pershendetje ky eshte kanali im zyrtar SUBSCRIBE ❤❤❤