Shqipja perjashtohet nga programi pas mesazheve te papershtatshme, qe percolli - Përputhen

Publicerades den 23 okt 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Tashi po duken te tera se kush ishte fallco SHQIPIA ishte e vetmja reale

 • Pse more flasin per te drejtat e njeriut edhe per rreguulat ne shtete tjera. O njerez ne boten e civilizuar mendimi dhe shprehja e lir nuk eshte e kufizuar dhe nuk mund ta kundershtoj asnje ligj perderisa nuk kercenon persona direct ne emer dhe ne menyra fetare apo seksuale. Leni more ju te drejtat e njeriut se ato skan te bejne asgje me argumentet budalleqe qe behen ne programin tuaj. Un kam te drejt ta shpreh mendimin tim personal edhe ndaj presidentit mbretreshes apo kuj do qe sme pelqen apo me pelqen. Edhe bullizmi ka nje kahje tjeter e jo si mendoni ju. Phaaa sa interesant kur nuk kuptohetn mes veti le me te kuptojn boten demokratike. Edhe per shprehje te lir nuk arrestohesh e as nul ndjekesh me ligj pa marr.parasysh a eshte nder seksuale apo mder fetare apo nder politike . Une them se sme pelqen nke homoseksual apo sme.pelqen mbretresha se eshte budalla apo spe pelqen kryeministri se eshte kokbosh. Thjesht eshte mendim i lir personal. Me nje fjal ligji botror thot me goj ha por me dor mos prek. Kjo eshte e verteta. Ishalla msoheni ndonjeher se larg jeni per ti kuptuar rregullat edhe ligjet internacionale civilizuese.

 • Pa shqipën nuk bën ajo e ringjall sallën e transmetimit të këtij programi ju përshëndes nga Italia

 • Normale i drejti kurrrrrr nuk Fiton por e duan Qe Gjith

 • Rrespekte Andi 🤔🙏🏻🙏🏻🙌🏼🙌🏼😎😎✌🏼✌🏼😪

 • Mir ja beri Shqipe mir i lumt Esht vet vetja nuk mundet tjet si ato pallat e lodhur nga jeta femijet e vegjel bejn sikur nuk kuptojn asgje

 • Zihen femijet e vegjel si kelysha si qent mir ja bere Qe gjithve o Shqipe normale se i djeg Teas sepse harrojn ato qe se njohin mir ? Nuk e dijn se tea dhe ai biseksuali Esht shoku dhe kusho i ngusht i teas kuptuat njerez ?ama shqipe bravo 👏 mir ja ke ber

 • Ky ibredhuri qenka budalla

 • SHQIPE. SADAM. HYSENI

 • Shqipe. Erdogyli

 • SHQIPE SADAM. HYSENI.

 • Moj bora qfar pergjithsie keni ju a shif antonelen jj beri rremoj

 • Hhahhahahahahhahaha bravo tea🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mir ja kein tash mier qe largut shqipen..

 • Edhe kommen shqipja so mukan ato qet eshipris dhe kosoves

 • O njerez jemi shqiptar sjemi as francez as italian as gjeram as anglez e te tjere. Nuk i kemi ne tradit ose ne histori kto gjera qe te behen publike dhe tu behet reklam.turp per kta qe e drejtojn kte emision se nuk ma hedhin dot qe se dinin per gracianon Se dukej sheshit ca ishte ai. 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮

 • Hik edhe ti mbas shipes

 • Po' ANDI Tea te hiku edhe ANDI me te

 • Po' ANDI Tea

 • Mir ja beren

 • Mut jeni ju po ik felliqsire

 • You are the one that is a great person who can help us to be more confident in our lives in our future lives than in 😘😘😘

 • Provoke kaku to a letter from the British government of the us government of 3America 8383rd of November and a member for the European commission and the foreign office 6th the us president of the European union of the state of Israel and a member state in the UK and a member state of Iraq and other European countries in the region of the same country as the government of Syria are the first to take the 😘😘😘😊😘😊😘😆😆😊😘😊😘😘😘😘

 • E perjashtuat shqipen per ni bi ose per ni gej qe degjeneron me veprat e tij 🤣🤣

 • Shqipja shum e ...

 • OOOO NJEREZ.. JEMI SHQIPTARE DHE SJEMI BI OSE PROSTITUTA.. MOS BEHENI ME SHUM EUROPIAN SE EUROPA..

 • DOT ISHTE DASHT TE PERJASHTOHET TEA DHE GRACIANO.. DHE FLLIQESIRA ANA.. JO SHQIPJA!!!! NE FUND FITOJ SHQIPJA 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍E SHIKUAT VET CFAR FLLIQESIRE ISHTE TEA DHE ANA.. BRAVO SHQIPE 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 TE NXOREN PADREJTSISHT NGA EMISIONI, POR DREJTSIA SI GJITHMON TRIUMPFON 👍👍👍

 • Sa fallco bora show sa vk emisjon pa lidhje

 • Ma mir ka qen mu largua ti me kohe se qe i genjeve te gjithe

 • Shqipja eshte e verteta, tea do vemendje. Shqipe mos e vrit mendje dhe pse te larguan nga emisioni, te larguan sepse e verteta eshte e hidhur Shqipe je ❤️....

 • L

 • Po une ketu😂😂

 • Vetem ketu ka qen i vertet Andi 🤝🤝

 • O zot ani Tea po hiqju ksaj trashalluqe o zot

 • Andi te gjitha gabimet ti fal kur shof kte puntate!!! Me dukesh real...te vetmet momente qe ti je original/real jane debatet mes teje the Shqipes... the rest it’s acting!!!

 • Idiote femër TEA , produksioni i dështuar , larguat një femër të denjtë siq ishte Shqipja , kurse mbajtet aty prositutka si Ana dhe Tea.. Hajde jav pafshi hajrin..

 • Sikur te ishte shqipja akoma do ja cirte masken te gjitheve ajo ka llafollogji dhe memorje te fjaleve

 • Ska than asi gjo...njishe ësht 👍👍👍

 • Shqipja ka pas te drejt dolen fjalet e saj. Edhe tea doli tradhetare ajo qe dukej me e sinqerta😏

 • ahaha me ne fund iku e ajo shtriga ahahaa

 • Shqipja e kishte Sakt. MOS i mbershtetni pedersmin

 • Kuides shqipen se doju haje pulat , eshte shum damqore per zotin me besoni 👌🐒💣👌

 • Para shqipes jeni te vegjel ju karafila

 • Mire qe iku kjo Shqipja nga emisioni se na e shpifi prz.

 • U sa mire ja paskan ba ajo spo ditka me u nal bla bla bla tuj thumbu

 • e keqe apo e mire Shqipeja ajo i ka dhene gjalleri emisionit i ka rritur shikushmerine tani me keta qe jane qe rrine si mumje shikushmeria e programit do bie

 • Hello from London...Andi is Right...About Shqipe.... Homofoby.. ..is not When people are Against Sex in Group...

 • Sju vjen Turp Dhe Drejtuesi I Emisionit flet me fjalet te Nje Niveli shume te ulet...Shikoni sejcili veten turp per ju SULMOJNE nje person.qoft rong.. me fjale te uleta...Nje grup i ter trybe.Ajo eshte kunder prostitutionit

 • Promovimi...I Sexit ne Grup. Me 3 a 4 persona Eshte Degjenerim Moral dhe Shoqeror Kjo eshte menyra me e keqe te Promovohet ne public dhe sidomos tek te rinjte. Promovimi I shkaterrimit te vlerave te familjes...eshte turpi I ketij emisioni.

  • ca thu m plak “seksi ngrup”??

 • Shqipe ta hangshaa vijen qe shkon per shkupe

 • Bravo Andi

 • Andi ti je ni dhelper dhe dukesh nga ftyra po sedi pse te don ajo tea se ti nuk meriton vajze te mir se he dhum fallax dukesh nga syt e

 • ky gracijana koka si tull ahaha

 • O bora o yll tu sei the best

 • Ky Graciano i ben publicitet prostitucionit dhe per kte Top chanel e pershendeti si zotni . Bravo Top Channel e prishet fare kete shoqeri. Po i edukoni te rrinjte si mos me keq. Po krijoni nje shoqeri kirvash dhe kurvaresh. Turp i madh! ☹️

 • 1 i bera dislike sepse e kan heq shqipen 2 nese do e hidhnin ne votim shqipja do ishte aty

 • Shyqyr

 • Une , per ate qe kam drejt ta ngreh studion n’aier 🤨💪🤞✊🤟👏🤔👍🙏🏻✅

 • Ha ha ha ha ha ha Shqipja eshte vip ....

 • Taman i mbush hundet shqipja dhe ja fut emisjonit

 • Per kete teme qe keni largua shqipen vetem kjofte largu ju mbeshtete 👎pik e perca u largua shqipja per ni teme qe se ka pase tradite ipare ase imram Shqiptare o Zot 🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nuk e gjykojm Po ai nuk duhej ne kete show perputhet

 • Kur Shqipja ishte ne emisjon Andi kishte ndjenja dhe emocjon ,pas largimit te Shqipes Andi u lidh me Tean per “ publikun “ .

 • Sa mire qe u largua nga perputhen se ajo nuk e meriton perputhen te rrij se eshte kot fare

 • Po me mire nje gangster model, sesa nje prostitut mashkull na hoqe trurin me llogjiken je dhe opjinonist

 • Nuk ka shanc qe shqipja te jet muslimane nje her ajo nuk pranohet qe te jet muslimane

 • 🤮🤮🤮 njerez 2 standarte.

 • Ju te tjerët keni të drejtë të ofendoni.? Kurse Shqipjia nuk ban.? Pse nuk përjashtoheni edhe ju tjerët.?

 • Semundjet mendore nuk jane shume te hapur ne edukimin e popullit . Po kjo vajze me emrin Shqipe eshte gjynah me te vertete. Ajo duhet me te vertete te shikohet nga nje expert ne fushen e semundjeve mendore. Nga sa po shikoj nga veprimet e saj ajo mund te diagnostikohet per HPD (histrionic personality disorder) . Eksistojne terapi dhe ilace nqs kjo vajze pranon te vizitohet. Dhe nuk e them per ta ulur vajzen perkundrazi te shikoje veten se shendeti mendor eshte po aq i vlefshem sa shendeti trupor.

 • Menefund u largua 😂😂

 • O bie shi andej

 • Andi po me ben per te vjell

 • 20:22 palim total hahahhah😎🤣🤣🤣

 • Ariani e kthei situaten per te drejtat e lgbti. E ka per qef kete teme. Andi je yll.

 • More Andiii ,pse po e mbron shqipen

 • PA shipen nuk shtyet ky enisjon😞😞😢😢😔😔😔😔😔

 • Emisjon kurvashe. Care shikojne femite tan

 • Shyqyr qe e kini largu shqipen se nerva mka shku lezbikja

 • Mire tha “jane te degjeneruar” ....flasin keta per Moral

 • Ppo po shqipja me dal ama ma negativi je ti ariani fatjoni edhe aj Bio mbare ju krejt ini provoku me shqipen andi ka te drejt shkonu kit bonu biooooooooo haj me detttt shqipri shqipe bravvvvvo

 • Zonja konomi eshte nejeri ma i pa vler pse po them se ky ka fiziken per gracianon kta te 2 te kishin paru shum bukur

 • Bravo andi 1 je veq per para ma i mir je ti

 • Riktheni shqipen se eshte vajz e zgjuar dhe e bukur popullore

 • Balloni grastik te ben me te vjella per 1 muaj rresht dhe e besoj Shqipen qe e ka par tean me te vjella jasht dhe tea e pafytyra mos ta mohoj

 • Io penso che emisione Vostro ha ragione per togliere da questo programa perche lei e maleducato , non sa comportare giustamente gli manca educazione e fuori .

 • Andi me pelqen , shume i zgjuar , me pelqen menyra se si sillet me vajzat,,shume i bukur i shoh me Tean shume mire ju uroj atyre ti skjarojne gjerat e te kene nje histori te bukur bashke.

 • Un mbeshtes gracianon 💪🏽

 • Ju jini prostitute meshkuj e femra. Duhet te denoheni me burg per Kte lloj emisioni degjenerues.

 • Ju jeni emisjon culatonash

 • Emision ma i degjenerum ska edhe ky top qenefi qe cdo dite me keto lloj emisione po degradon rinin shqiptare , po normale se kan gjet nje popull ne gjum edhe nje vend ne injoranc qe udheheqet nga mafia +politik

 • Shife qfare bejne sikur jan rritur ne shpella

 • Oj deBora ca eshte censura??? Jo vetem ky televizion dhe ky program po te gjithe mediat e botes pa perjashtim dhe shumica e edukimit masiv si edhe kodi civil dhe “te (shtrremtat) e njeriut”, jane pjese e 👋🏻 krehjes se censures sioniste pa dal nga aty asnje lloj germe

 • Tea eshte vajza me mire aty

 • Andi ngeli tu e mbrojt shqipen

 • Fjorela eshte vajze koti

 • Shqipe syt iki narkumane eposhtrr

 • Keni ba zhurme te madhe me ne fund e pame edhe ne skandal i vertete flitet per ugly prostitution edhe kjo vajza tropojane perjashtohet turp turp turp

 • Peder hesapi hahahha

 • Shqipja duhet ty you regullon mir te terve brovo shqipe 👍like you 😂😂😂

 • Po ju e b..... e jepni per evrope o cirkuz o Arijan o picimul...... kahyrja suratin ej