Shpërthen Arjoni ndaj Anës, ajo e refuzon 3 herë në kërcim - Përputhen 3 Nëntor 2020

Publicerades den 3 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • 16:07 💀kamajeri

 • Ana baxhella e shijove edhe erionin mos ke merak

 • a qaq cc hu

 • 🥶

 • Emini ka fol mas mirti kallxoji kti ahmakut qe sesht i veqant qe tia fitoj zemren anes

 • Ana sa xheloze per Arjonin 😂

 • jam kthyer pas dhe po verej se Fatjoni shprehjen "ecen me program e perdor pothuajse ne cdo puntat" paska kap shirit i shkreti

 • Ne sken Tea,Ana e par dhe Ana e dyt. Andi ne anen tjeter Fatjoni ka te drejt te dal me 4 gocat 😂

 • Fatjon ka fryr syt 😂😂

 • Ahhh duket ne sy Ana qe Kan pat lidhje.. Paske pat drejt Arion ✋

 • Cdo gje kuptohet tani,Arjon je me te drejten.Ja nxorre fytyren e vertete kesaj baxhelles.

 • V

 • E pse nuk u transmetua pjesa e fundit qe tha Bora sdo ta transmetojme pjesen e fundit ...vetem kte pjesen e "prapaskenave"

 • Ana krejt aut dihet qe kan pas diqka jasht me arjonin

 • Shum femer E pistë dhe mashtrues doli kjo ana

 • 16:07 blero banakier

 • U ktheva ktu nga skandali dhe kuptova se bartender qe I beri cocktailet te minuti 16 esht tani blerimi konkurenti qe hyri 10 episode me pas dhe kishte dhe takim me Anen 😅😂

 • Frizura e Arjonit si frizura e kalit😀😀

 • O bore me fal a skishe ndonje bluze me femerore, O shpirt ti je dhe e mire

 • Bravo ana. no lascia stare, nuk eshte per ty , do me tepr ti me beso dhe mos gabo respekte yll bote.🥰 arjon ana do burre jo adolescenti je vogel

 • Oj borke nuk eshte vetem bukuria ne jete siguria ne vetvete pa mondifikime e truke , e bukura naturale shehet ne menges tek femra kur zgjohet se dhe 1 plake behet e bukur dhe ka siguri ne vetvetja per qfare i pelqen

 • FATJONI E LUJTI MENC ANEN SJA VARI

 • Te lumt o Fatjon te gjykuam kot per Anen kush ja hedh fatjonit

 • Tani kuptohet gjithçka...

 • Sa te kam dashur moj Ana ! Po tash po e shoh se qenke njeri fallco

 • duket qart qe kan pas lidhje

 • Ana eshte provokuse me meshkujt dhe shumeee llafazane. Boooo

 • Ana e pare flet shume mire ,eshte e sinqerte aty nuk jeni shoke ....Secili ka pozicionin e tij per te zgjedhur....✨

 • Sa e sinqert na qenka kjo ana perfundimisht baxhell femer

 • O Fatjon o luan ,ta mori ANEN SY ME SY ,SA BUKUR TA KA FUTUR ARJONI

 • ore min 16:05 a esht ai konkurrenti i perputhen qe ka hy tashi ma konfirmoni 🤣🤣 apo mbejn syt

 • Ooouu baristi ..

 • Dhelper dinake.

 • Te gjith ne studio qe kan mbrojt Anen ne ket takim, jam e bindur se jan pendu ahahha... Arjoni kur i thot: mbylle gojen ( shum bindshem) tregon se e njef shum mir Anen, edhe Arjon bravo, qe ke arrit ta demaskosh Anen, me dhimbset Atdheu, sepse ai eshte viktima radhes !!!

  • HahahahHh arjoni thot qepe gojen se ndark sillesh ndryshe dhe ktu ndyshe 😂

 • Te gjith ne studio qe kan mbrojt Anen ne ket takim, jam e bindur se jan pendu ahahha... Arjoni kur i thot: mbylle gojen ( shum bindshem) tregon se e njef shum mir Anen, edhe Arjon bravo, qe ke arrit ta demaskosh Anen, me dhimbset Atdheu, sepse ai eshte viktima radhes !!!

 • Arjan konomi te dua komentet qe ben !

 • Jav ka ndryshuu mendjen vallah teper mir tkerkoj falje kur acerohem kshtu

 • She is the bitch She played from the very begining

 • mevlani e nuhati i pari gjith ket loje e tallje nga ana putana

 • ne kete pike merr sens cdo gje qe erdhi ne fillim te dhjetorit

 • 33. 38 Kaq

 • O fatjon pse qeshhh.... Edhe ty tka sjell ilaqeeee😂 Dhe met vertet jam bindur qe Arjoni flet te verteten Ana genjen

 • Ketu Arjoni e vertetoj megjithmend qe kishin dicka se thot po dola i dashuruar me anen .pra ata kishin lidhje.dhe fytyra e ndyrë e anës kur tregoj që kishin prekur këmbët. Pse NGUL pikërisht ana kembe, na xhelozia kuptohet.Dava ku.ve

 • kush e pa baristin, me vone ka hyre ke konkurentet, dhe ka dal me Anen...hmm

 • a e sheh njeri sa frike e siklet ka ana kur arjoni behet gati per te folur?? absolutisht kan patur lidhje jashte kjo video eshte prova e gjalle dhe nese e fusni prap anen aty jeni te degjeneruar komplet si produksion

 • Kur do me bo moral edhe kjo qe te vjen ne krevat

 • Duke e Rishikuar pas fotos dhe deklaratave te Anes dhe Arjonit... Qe dicka nuk shkonte e kemi kuptu qe heren e pare ama ne ate koh gjith fajin ja kam ven djalit,,ama sot qe i dijm disa gjera me shum kuptojm qe esht nje e djallzuar perball nje te dashuruari kok e kemb qe ka humbur llogjiken...

 • 16:06😱 a eshte ky qe ka dal me anen edhe eshte pjese e perputhen tash ky qe i bene pijet ???

 • Cfar mashtruse kjo Ana i doli surrati i shpifur un mendoj qe Arjoni ka pas pelqim ndaj Anes dhe ai ka ber cfar e ka mesuar kjo shtriga kush mendon si un

 • 100% Ana ka luajtur me ndjenjat e Arjonit. Tani po e kuptojm shume qart qe eshte Arjoni ai qe ka te drejtë,edhe jo ajo qe ben si me "zemer gjera" (Ana)

 • Une mendoj qe Ana ka pasur edhe me Atedheun ndonje lidhje mbrapa EMISIONIT se po ta Vereni kur flitet per situate e krijuar ai rri si I menduar ndoshta do te thot se ka ra edhe ai ne te njejten gracke po ndoshta I vjen keq e sdo ta hapi.... Mendoj un

 • Ktu duket Ana shum e lodhur mbase ka Transporteur ilace gjith naten 😉

 • Tea love you ❤️ 🥺 shum e sinqert, ta morri kucka arijonin me zor me kurvellek, po ja cka fitoi Tani, qelbsira... Kemi diskutuar ne back stage ne back krevat... Idijote, injorante.

 • Ana 4.34 e ndjeva e bera iiiiohaaaaaaaaaa 🙄

 • Ana lleshi thot e pash se Tea ishte ne siklet hahahhahahahahah ne Fakt kjo ka qen ne siklet Mos ja nxjerr tpalamet Oooo 🤮🤮🤮🤮

 • Bora ste ngjan per opinioniste, mbaj rolin e udheheqjes tlutem, se del shinash.. Arijani opinonist me I mir qe kam pa deri Tani Bravo se gjith mendimet e Tua dalin ngadal 😊 PS Ana kauri Bukra e 🍊🤣

 • Kto asnjeri zduhente kthehen ne studijo

 • Arjoni esht gigant fare

 • Femer e shpifur si jasht dhe brenda

 • E te vihesh ne loje nga nje femer e tille..Disa meshkujve mire tu behet kur skane sy te shohin cfare malli kane perballe

 • Me sa kuptova Ana I do te gjith

 • Eh Mevlan e P9 😂🤣🤣🤣

 • CFAR FJALE TE ULET MUND GJEJ PER KETE FEMER TE VYSHKUR BUCE I NDJELL GJITHE MESHKUJT MBRAPA. BORA THA ANA FSHEN DICKA ANA PLERA THA JO KETU TE LUTEM TE LUTEM KJO ESHTE NJE SHTRIGE FEMER I JEP PERGJIGJE TEAS.TANI PO KUPTOHEN GJITHA DREDHIT E KESAJ KJO KETU KA VAJTUR ME ARJONIN SE MENYRA SI SILLET ARJONI SI E PUTHI DHE I THA PSE KE VEHN KETE TKUQIN.

 • Arjoni sa i mir ce do kte ftyr burri prej se nxorri foton ne insta arjoni kam qen nga ana e arjonit se ja nxorri ftyren ksaj buqes

 • Arjon je king... mos u merr me hithra ...! U be nami per kemben qe i afroi Teas. Kjo te rroje vete se ka rrjedhur........sillni edhe ca djem o Arjan. Edhe ti ndonjihere 😂E ndjen dhe e thua e BEN.

 • E NDJEVA..DHE BERA.... EPO E NDJEU DHE E BERIIII....KAQ.😂😂😂😂

 • Arjoni po thote te verteten duke pare kete video shpjegon gjithshka

 • Duket cart se kta dy kan pas lidhje ma hert arijani asht i sinqert👌

 • Arjoni flet ajo ha.😜😂😂😂 Femer pa karekter...nuk e shikon ne sy. Ai i ben pyetje ajo i pergjigjet me po te njejten pyetje. Nuk ka se cfare te thote!. Me mire te dali nga emisioni ! Ne fund kur del bllof thote e provokova! Hahahahahah....sillet si femije .megjithese femijet jane engjuj.

 • Sa e diallzuar dhe shpirt keqe eshte ana plak sespse ka shfrytezuar te shumten e diemve me qellim te keq per te mar fam dhe vemendie nga publiku.Nje femer qe pa pik turpi thot qe kam qen vetem nje her te shpia e Arjonit per ti cuar ilace se sndihej mire .., fle ne shpin e tij dhe thot qe skemi pat lidhie dashurie ??? Nje femer e peshtirr dhe e djallzuar. Arjoni thiesht te ka publikuar foton ne publik per te te treguar shpirtligestin qe ti ke brenda vetes dhe ndofta per tju ber te ditur cunave te tier dhe per tu dhene nje mesim te gjith rinis qe mos te bihen preh ndaj te tierve me karaktere te tila si puna e Anes.

 • Tani qe po eshikoj kete pjese dhe mbas prononcimin qe beri Arjoni ne publik shohe we Ana ishte shume e friksuar nga ato qe mund te fliste Arjoni ne studio dmth ajo duket qe takohej me te. Femer pa karakter pa shtyll kurizore.

 • Uuu sa e paftyr kjo ana

 • O zot çfar loje ka luajtur Ana shum ne siklet e ka futur Arjonin turp ti vij😏

 • Halleluja sa me teper i shoh keto Goxa aq me teper pa fjale mbes. C’fare Goxash Psikopate.Njeta me Injorante prej tjetres. Sorry por juve dukeni se jeni viktima ne kuptimin e plot te Fjales.

 • Ndaj ja mbylli gojen kjo arjonit ne kete puntate , se mos fliste me teper

 • Duhet te jet me i sinqert pasi normal o Ana duhet te tregoje se esht takuar me ty 🤮🤮🤮🤮

 • Ana 2 ke shuuuum te drejte ai i ngjitet meshkujve

 • Kjo eshte ana qe kerkoi sinqeritet nga Arjoni ! !!!!!!!! Sa per te vjelle te vjen Kulmi i kulmit te mashtruese e pa pare

 • Ana femer e flliqt,kalakurve bythe qime

 • Do kercej po me nje kusht... Mos lini ndezur mikrofonat.

 • LIKE kush erdhi per ta ripare kete pjese per te vertetuar fjalet e Arjonit......Ana qenka big Bitch.

 • Cfare aktrimi. Te dy te perjashtohen.

 • Kjo Ana duhet te mos e vazhdoj me kete emision Kjo eshte nje selfish intrigante

 • Arjoni e ka cuar Anen ne krevat po keta leshkot Ana rri si pul

 • Min 38:26 e quan anën ëmbëlsirë ashtu siq i tregonte mesazhat...e vërteta është në anën e arjonit.Vajzë e pamoralshme!

 • Sa e shemtuar eshte kjo ana mo aman e ben dhe pordhe😄😄😄

 • Kush e vuri re shankisti qenka Blerimi qe sot eshte nje nga lojtaret e perputhen. Tash e verejta kur u ktheva ta shikoj Anen fallc.

 • Ca ka arjoni ne kok

 • Pas skandalit te Arijonit me Anen pe shoh qe Arijoni paska qen shum i drejt po kjo Ana qenka ti kuder e vertet idijote femer ni femer vetem Asht si i duket vetja ksaj qfar rrugaqe paske qen oj injorante e pa bese lujte me ndjenjat e Arijonit po tash jom dakord qe te ka perjshtu prej emisjonit sepse ti sja vlen per kurgjo je nje 0 femer zero

 • Ket kamarjerin qe ja pregadit pijet ju e prut ne emisjon

 • Zhapik 🙈🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂😂😂😂😂=ana

 • Ja dhe une ktu 😂 Dallohet frika e Anes ne studio se del zbuluar e humb djemt e tjer kjo

 • 42:21 DEGJOJENI DHE KTE

 • 39:38 DEGJOJENI

 • 25:23 shenj xhelozie nga ana e vjeter

 • Po ndihem keq per arjonin

 • Hyra dhe nje her ketu oj ana me ben te vjell uroj mos te te shof me ne ekran je nje shembull per mos te te ndjek askush e ke provoku kaq shum dhe e ke per per vete si ne takim ketu naten ne shtepi dhe ketu ben si e ndreshme tashi o zot je kaq e ulet sikur doje fationin emimin e bere te dilte nga studjo te te vertetonte qe esht vec per ty beartin e zhveshe arjonin e kape sa her deshe erdh atedheu dhe nise sikur asgje ska ndodhur je kaq e poshter saaaa ishalla jan ne zhdukje femrat si ti

 • 31:26 Eshte konfirmimi i versionit te Arjonit , Ana nje e pacipe je fiks ashtu qysh te ka thene Arjani !

 • Haha cna bet u rikthym tek kjo puntata

 • Degjojeni si i thot Ana Arjonit te lutemmmmm jo ketu te lutemmmm