Shenja e parë, që Ana dhe Fatjoni kanë ndjenja për njëri-tjetrin! - Përputhen 17 Nëntor 2020

Publicerades den 17 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Booo sa mi ngrejt ervat kjo pz .po tu u kap rri me fatjonin.nuk ta var ty ai mi jo .do melisen

 • Ikmi ledhe tmlloja kjo .pordha te gjith smpelqe fare.nuk shko e fatjonin fare

 • Bravo fatjon❤

 • Dilni bashk fatjon ana

 • Ana te dua❤️❤️❤️🥺🥺🌏🌏

 • ksjd nejr ❤️kdjt key ❤️

 • keur nrjt dhe rug nrjr ry neh neh nejr neh neg neh sir ntjt jry nfh nfh jry dit nrjg nrjg nrjr kehf nfh nfh ntjt neh key bfhf kehf key jey

 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ترجمة 🙄

 • ju rury jryry NH rht hty htyt hthgh jury llllll 😆😆😆😆😆😆😆😆👌👌👌👌👌👌👌👌😎😎😎😎😎😎😎😎❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Someone who understands the language of willingness to translate them

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎💝💝💝💝💝💝💝💝🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Kehf bfhf bfhf nfj në tut ktu nrj ntjt ntjt keh key jry jry nfh jfjf nfh nfh jry ktu kehf ngkg kg if jtu jry nth ntjt nrj nrj nfh jfh jfh ngkg ngkg nth jfh jry jry ngkg ktit ktu jry jry Jr jry nth jrjt jry jry kri nrj biri ktit dit nrj ktu key jfh hfjg jfjf nrj key ktu key jrjt nfj key jrj key ngkg nth nrj key njeh kehf jrjt kehf key

 • Pse Ana luan psikologen

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Shyqyr qe ekeni jehk kit Anen 1 shum monotone kurse Ana 2 esht super femer.

 • Bora mja na bere per te qare

 • ginjen shum ti ana

 • Bora ti je goca më e mir

 • Addheu shumë simpatik delekat

 • Sindi Tea Ana 1 më pëlçejn shumë

 • Kjo Melisa mendje madhe

 • Po po po po fatjoni ka ndjenja per Anen edhe ana ka ndjena per fationin ato shikoje shume me njerin tjetrin Fation edhe Ana shkojne shhmmmmm fation mos e ler Anen se shkoni shummmm🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤💞💞💞💞💋💋💋💋

 • Akak

 • 😡😡

 • Ok

 • Po mos te ishte Fatjoni edhe Ana nuk do ishte interisant as emisjoni rrespekt per kingun e emisjonit Fatjon 👑✌️

 • Jam fanse e Anes dhe e Fatjonit

 • Fatjon te do o Ana mos bej si femij

 • like kush mendon se ana e pare dhe fatjoni duhet te kene nje takim ♡♡

 • Bravo ana

 • Kjo Ana e re si dhembet si vampir, rri neper grupe , te gjith e shajij, e njohin ca k... E eshtee 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

 • Si filluan tqajn tgjith tf

 • Vetem fatjoni duartrokiti kur erdhi te ulej djali I pare

 • Të dashur njerëz që më ndiqni ,ju kerkoj ndjesë për largimin tim,por siç e dini jam rikthyer sërish më e fortë se kurrë. Ju falenderoj përzemërsisht që më ndiqni. Do të doja të abonoheshit edhe ketu në SEnewss ,pasi shumë shpejt do të bëj video për ju! Faleminderit😙

 • Lidhuni bashke ana dhe Fatjoni mos zhgjasni ma se duheni

 • Ky emision eshte per prostitute femra

 • Fatjoni e tregoj veten si buralec abababababaha

 • Ana edhe tea do mbesin deri sa baroe emisioni sepse keto jan qato laperica femrash kjo si Ana njer me shtrige se kjo femrr ndyrsire 🥳🥳🥳🥳

 • tea duket si zane sot 😍😍😍

 • Ana zemra ime te dua shum lere melisen ate shtrembesen se vetem ka emrin per balerine se esjte si kermill ku ben ajo idjote .Ana po ike ti nga perputhen dhe une do iki nga perputhen ,pra sdo e shoh me une jam fansa jote me e madhe te duaaaa shume fjalet per ty jane te pakta

 • Emission disi kot po me duket 🤔

 • Nuk e kuptoj ca i pelqejn kësaj Annes, aspak nuk ka bukuri femërore. Na bën dhe si e përkëdhelur 🤮🙄😂 ngeli duke u qarravitur, që ti vije keq tjerve.

 • jo vlla kjo bora zemani nuk po e bon mire gazetarin dhe disa devijime brenda po i bon bora , perndryshe ka kufizime te mdha

 • Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢💔💔 senewss.info/slow/ptStlbaUY968q9Q/video

 • E ka bere vete Ana ket surprise qe te afroj Fatjonin I cili kurre se ka pat mendjen tek ajo. Melisa mu duk antipatike ne fillim por bravo me nje takim tregoi qe... Ja vajza si behet per vehte nje djale. Bravo dhe sh origjinal.

 • QIFI ME I BUKUR NE PERPUTHJA ESHT ANA EDHE FATJONI EDI QE TE DYT KAN DASHNI PER DYT SE E DOJN NJONIN TJER 🌎💙💜💝👼💚💛💋💘❤💕

 • zeri shqipes mungon ai zeri saj pushtues . Per mendimin tim edhe shqipja duhet ti bashkohet perputhen.☺

 • Ana fizikisht nuk perputhet me Fatjoni edhe nese vazhdoin sdo te zgjas shume kjo me Anen e Fatjonin 🙁

 • Ana je me e mra ne bote😍😍👑👑👑😘😘😍😍😘😘👑😘👑😘👑😘🤩🤩🤩😘😍😘😍👑🤤🤤😍

 • Nuk eshte skenar se ne momentin qe aty vjen dicka nga jashte produksioni e sheh cfare ka brenda se mbase ka predh berthamore aty brenda😂😂😂😂

 • Pik etike nuk ka ky emisionin nuk miret vesh qe flitet si qent ham ham njeri ham ham tjetëri dhe ajo pjesa e reklamave ne mbrendesi te emisionit eshte perle fare

 • Cryptocurrency është mënyra për të siguruar lirinë tuaj financiare Të gjithë po dyshonin kur bitcoin ishte 600 dollarë, pra është 18000 dollarë sot Të interesuar për të mësuar se si të tregtojnë, të marrin sinjale tregtare ose të investojnë në tregti me bitcoin, dërgoni mesazh z. Sheffield në +447466727029 ose dërgoni email sheffield_james@aol.com

 • FAKE EMISION , FATIONI NUK E SHEF LETREN PERBALL NDERSA BORA E SHEH , OLSA 🖕

 • iku acai one erdhi future home

 • Egi eja sa me shpejt jepu nje shtys atyre te dyve te kuptojn qe duhen.

 • Jam kurioze te degjoj historin e Anes.

 • Djemt e rinj duken mir. Por mbetet per tu par.

 • A thoni se perputhen 1 ishte me realer se ky perputhen 2

 • Sa fake emission 😑

 • Emisjon moterqimash

 • Qifti qe ka shum deshir te behet eshte Ana e par edhe Fationi❤️❤️

 • Totalisht Fake

 • Sa jeni kundra ikjes së Beartit 🤜🤜ja kan fut kot pa arsye e kan largu

 • nga e pa bora ate letren lind pytja

 • rastesi komplet

 • Ky program o fake kjo dihet boterisht 😂

 • Takim koti Ana sa per te kaluar kohen

 • Subscribe ne kanalin tim personal dhe shume faleminderit per mbeshtetjen tuaj

 • ci kan qef kto meshkuj kshu si xhihadista si kuptoj hic kto femrat nc nc nc nc

 • Sindi nje ze acarues

 • thoni cfare te doni po ana dhe fatjoni fuhen 🥰🥰🍬🍬

 • o oooooooo

 • Bunar o thi nuk eshte pus 🇽🇰🇽🇰🇺🇸🇩🇪🇺🇸🇽🇰🇩🇪

  • Na hoksh MUTIN ajo qe ta ka shkrue po cka ka ky mut kurr ma mire as ma burr se ANDI nuk eshte te gjith ma te mire jon ANDI BEART BERATI EMINI VETEM KETA KAN QEN NUMER 1 ONE TJERT JASHT AUT RAUS SORTIR

 • Ervin sa fmi qeke pz

 • Skenar i bukur hhahahahahah

 • U be telenovel turke shum skenar i pergatitur mir .....!!!!