Një surprizë anonime, vjen në studio për Shqipen - Përputhen

Publicerades den 21 okt 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • O ta hangsha zemren Ana

 • shqipe andi njisha jeni të dy☝️

 • shumm të mir jeni dashk lini njerzit pa nefsit bojn kot pe nefsit boj jeni njisha

 • Po ketij Andit i duketmksha 28 vjec ndonje moshe e madhe ? Shqipja eshte shume ne rregull per sa i perket moshes .

 • 5:00😆

 • Ñ.

 • Pa e pare fare “the real fact” mes teas n Andit,,, gjithmone kam preferuar te shof Andi shqipe moments... ma ndiente zemra qe eshte waste of time, te shof, the rest!!!

 • O cme kish marr malli per kto veshjet e Shqipes 😂😂😂😂

 • Me duket shum e egersuar shqipja ne menuren si flet Reagon etj

 • un kur shikoj kutin e cajit : skip skip skipp

 • A

 • Ti se ber se kiah frik pe shipes

 • Un si kosovare qka vërej nga goja e secilit : Atëhere në momentin që....

 • Ne takime: Shqipja flet vetem per tjeret ne studio Ana luan e e argetohet Fjorela flet me mistere Tea ka takimet me te mirat

 • Ushttt moj shqipe debile kok boshe 👎👎👎👎👎👎po he me ngre 😏ik moj Tru thare

 • andi je legend

 • kjo far shqipja eshte nje hiq femer gjithqka mundet te jet femer jo krahasu me tea tea eshte mbretresha e ketij emisioni

 • Ty tea ska cte duhet me shipen e ka andò💖💖💖💖

 • andi genjen veten , mire e pate arjani se andi po fryhet , Pas shqipes arjani nuk shef aktrime.

 • edhe injorimet e anes e perjashtuan grupi i Teas

 • Shum pidha tzhyta

 • kta dy jan si shpirta,dhe tjerve ju vje inat pasi andin e kan pikasur si face

 • takimi me I bkr

 • bravo andi.ke ra ne mjalt....

 • ana ja ka jep

 • prrrrsshhjjkgdffvhjj

 • ky andi nuk e ka kuptu qe po plaket

 • Andi eshte shume i mirrrrrr😘😘😘

 • e ne qoftse e din ti egoja qeshte egon apo unin e kan te gjithe . a thua e din kta malsor qeshte klaustofobia

 • Ana dhe tea ejani te fshati im dhe puthnu bllanko

 • qudi si nuk e ka lexu bora , ndosha Emini

 • Ana eshte frajeric dhe mjaft intelegjente

 • ti tea ke para , por une si lushe te Urrej dhe tjeret .sjqipja po don ta bej msitin e Stubit teushi .edhe arbin e tradhtove ,kur vin trejat arbri nuk po tregon se jan bo grupe djemt

 • ana eshte e afte , e tere salla me zor dojne tja lajthitin

 • Andi she shqipja jane 100 % ,Tean dhe te gjitha femrat e tiranes

 • trus mos tea shizofrene fatjoni nuk foli

 • vajzat kur ankohen ju la kersit naj shpulle .

 • komunisti i gjujti aktrim fallco tani ksaj me tean andin aktor ska te drejte ne dy rastet

 • Andi ti qoj babin dhe ta fejoj me shqiponje

 • edhe ti simpatia ose andi ,dhe tea eshte nje turp shqiptar jo 2 takime

 • kto jan me skenar kunder shqipes bile edhe kriminelat i amnistojn

 • kurr mos e pafsha djalin tim ne ksi emisioni

 • Kjo gjelozi mes shqip dhe teas. arjani dhe kur behet pse nuk jav nderpret

 • ky format te ben per vete ,ndoshta krijon dhune .mqn spo kemi qka kqyrim

 • nuk kane rendesi fjalet , Tea kete video do ta krahasoj vehten

 • ti qenke lajthitur ore arjan nuk la aq aktrime , aktrimi eshte i zorshem per keta

 • andi nuk eshte ashtu po me beartin ,po me kta djemt si jasharajt e kosoves

 • shqipja edhe fatjonit do ja tregoj e shkreta are pjesen

 • ore ti Andi shehu nuk je naj di kaprio , fatjonin po e pelqejne te gjitha

 • fttggtecvg433565gcxghbb z

 • fakultetin e muzikes e ka krye sigurisht

 • virgjeria nuk eshte per tu frikesu ,mund ya bejne edhe nofke

 • vertet as bearti e as berati nuk ishin per ato vajza bile edhe me fakutete .perpos fjores mos e provokoni sindin se eshte e vertet

 • ana ishte per erjonin vetem nese se ka pasur te gjakut fatjoni sigurisht ka bo intrga me anen1 dhe nuk vlen asgje per martese erioni ishte i arikuluar si profesor i shkencave ,fatjoni mendon ne dhune por duhet te ruhet nga femrat si mjafton nje sprej policor eshte akull .me qudit mevlan shaba pse i pritke ata djem nga kosova ashtu. vajzat e shqiperis nuk jane ashtu ti bej ndonje analfabet nga ks sepse komunikimi eshte i madhe tani

 • kto vajza me vone do behen shoqe

 • luli dhe andi

 • tea , duhet ta mbrosh pak femra femren

 • Arjan ana e kishte mire ,zemra nuk komandohet . bukuroshat nuk te puthnin .

 • te qaf ty ,mevlanin anen gracin etj.

 • arjani ,dhe ye gjithe tea ti edhe shqipja jan mashkullore

 • ua puthja e teaas fallce ?

 • ku ya marrish ti te ngrite andi djali kulle , perdrushe po i largon pak mashkujt edhe sa u qetesua perser qet shkelma , jo i ka ardh gjynaf se shqipe ke komentet me te kqija nder femra . ti elizabet tejlor nuk je moj vajze . nkosove ye genjejne se une i martuar jam po me vjen keq qe arjani patjeter don te largoj .edhe andi e pelqen po .Jo andi eshte komplete

 • Shqiperi mbaje per vete historine tende dhe mos e ndaj me kedo qe ne njohjet e para

 • Ore kjo ana me ngjan me gjyshen time nga surati shum e plakur eshte

 • Μεξρ ξεξτ ξεξτ η ευ ξευ μεη μεη μεξρ μεη μεη μεη μεξρ ξρη ξεξτ

 • Ξεξτ μεη μεξρ μεη μεη η ξδ μεη μεη ξυ ε βρητ ξευ ξεξτ ξε ήδη ξευ ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξευ ξδ ξεξτ βρητ ξρη ξρη ξευ ξευ ξεξτ ήδη ξευ ήδη ξεξγ ξεξτ ξρη ξεξτ ξεξτ ήδη ήδη ξευ ξευ ξευ ξευ ξεξτ βρητ ξρη ξευ ήδη ξδ ξδ ξδ μεη μεξρ βρητ ξευ ξδ ξευ βρητ ξρη βρητ νρ

 • Μη συ ρξρ ξευ βρητ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξδ ήδη ξδ βρητ η ευ ξευ ξευ

 • Ξεξτ ξεξτ ξεξτ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ μεη η ευ ξδ ήδη ξευ ξευ ξευ βδηδ ξευ ξευ νηε ξευ ξευ ξευ βδηδ ηετ ξευ ξευ ξευ ξςη

 • Tea eshte me e keqja dhe me e rrezikshmja nga te gjithe!! kujdes thjesht eshte e fshehte por seshte e mire

 • Ai tipi mbrapa andit qe un se njof se i kam klauar disa episode pa i pare me duket shm vk

 • Ore ktu a jan 3 a 4 goca jqj

  • Kane ndryshu gocat ,keto jane episode te kaluara

 • s

 • ktheni gracianon per Tean

 • ana dhe shqipja po digjen per 6 ky eshte ,po kto nderrojn frajerat dhe thone se jemi viktima tea do GRACIANON

 • shqipja si njohes qe jam ka probleme me menagjimin e zemerimit

 • bora po sillesh keq si me dj vinin ,kshtu ja ke nxi jeten ati burri po arborin e ke me olsen !

 • lul jashari

 • Shani sa te doni Shqipen ama sa kimi kane patur keta te dy ne takimet e tyre ska patur asnje cift aty

 • Po ta ngrejë Tean ai këput mish prandaj nuk ia ofroi

 • kur kukatin lapericat .haaa po tea thot muk ta kam inat .qohu tea meqe keni diqka puthnu me guhe

 • melisa lleshi u zgerdhike vadhimisht

  • ose shko puthu me shefin e irmes ku punon

  • tea eshte trullosur,pa provo emin naftashin

 • don tja besh si melisa e qanit e smure dhe futesh ne toalet me be 6

 • shqipe ti karagjoze the ,dhe nuk ki interes per asnje per djemt dhe po mashtron .kshtu ti ski martese as jasht

 • edhe arbrin eshte i mire por shume i padjallezuar dhe pak katundar

 • ky ka qene yakimi i dy njerezve qe duhen ,tk me i mire .me romance batuta dhe kjo eshte bravoroze

 • ku para hargjuan djemt me qarosjen e beratit,arjonin

 • shqipja ka gabu qe nuk filloi me beartin ,ase me beratin

 • tv syri po yregon idiotsin e k.kavajes ndaj andi liles .kjo kjo eshte nje v.penale

 • po ,edhe bra ka nje mal me sekrete no perfekt

 • i plgosja tere krimineley socialist

 • vajza harron keq por do i plagosur kr socialiste ai kazangjiu

 • une lushi ,po mendoj se nje vajze pergjynahe ju nuk keni gjynaf

 • po kta vampire as e mendojne se pelqimet mund te behet tani ,fiton p demokratike e do ju fshi ju furumi i freshit

 • shnqipja nuk eshte e interesuar ,fillon shtiga tea trifonis ktu ky mevlani idiot hakmerret , vazhdon vllaun vampiri arjani

 • ana e vertet,

 • une qe 50 here i kqyra

 • o andi te do more vajza aman martoje o ti bukurosh.ky eshte takimi i vitit mes dy te rinjeve

 • tea a mund ti dhurosh nja 100000000 puthje ne kosove

 • ja e pshtira .gjeste tulta kti andit i ke ore andi hiqu teas a te tha

 • jo andi i dhimset shqipja ,tropajanjen e keni keqkuptuar .edhe arjola demiri osht nga tropoja .ne ne kosove po degjojme masakra ne jug