Edicioni Informativ, 05 Mars 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 5 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

 • Natën e mirë monika

 • Bravo televizori top channel je me te mire si grup që organizoni top channel ju përshëndes nga SICILI ITALI

 • Ska hikur akoma kjo parti Hoti. Duhet të fillojë ALBIN KURTI PUNËN SA ME SHPEJT DETYRËN KRYEMINISTËR I POPULLIT TË KOSOVES

 • Të pa harruar Dëshmorët e popullit tek Kosovës të pa harruar qofshin Gjithmon

 • Po te kem dhe unë aq tokë përse të ik ne EVROPE KUR KKE TOKË PA mbarim dhe të hapi punë shumë të mirë.

 • Çfarë shtet është Maqedonia me popullsi shqipetaret po te ndahen shqiptarët të bashkojemi si shqiptare Maqedonia shkrihet si shtet. Por Maqedonia do të hyjë në NATO QË TË EKZISTOJË SI SHTET.

 • Hajde shtet hajde psikopatet ne rrug po o shtet horraah

  • Feriz nuk ka të bëjë shteti në këtyre rrastste që akuzon shtetin. Sepse po pive do përplasjes me makinë. Dhe shtepi ska cfate bëjë.

 • Spe dhe në Vlorë dhe në Sarandë aerodrom nuk ja vlen o vëlla... Be atë të Vlorës dhe jemi mirë

 • Jam sh e gezuar qe u zgjodh Z ,bozo.. per deputete.. i uroj te kete shendet ,dhe me jep emocione zgjedhja esaj.. ecila eshte aktive.

 • 0:35 vom.lol