Fatjoni nuk reagon mirë, ndaj takimit të Anës dhe Beartit - 26 Tetor 2020

Publicerades den 26 okt 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • O fatjon ti je romantik i ben qefin vajzave me nga nje lule ca ka ktu..keq ti japesh keq jo .si tja bej ky shkret se din

 • Ky nuk di shqipe

 • Pp

 • Mir ja bane beart kti far fatjonit se fort ja rritke mnene vetes

 • Ana kam dhene fjalën që do ndryshoj ndërkohë që darkave flinte me arjonin

 • Gjithmone ne fun i rahato Arjoni kto 😂😂😂

 • Beart sa mire ja bere kesaj Ana shemtires

 • Ky djali si me qene djali I Milaim Zekes hahaha

 • Ana nje her tu fluturu per beartin dhe ne fund sdu ta takoi me asnihere arjoni a je dakord me dal me anen poo e pranoj 🥸🥸

 • Arjoni duke qesh te tjeret qeshni me von Arjoni Tu mendu perqafo Ktu luanin e ke te duash te shpi te pret tigri ty

 • Arjani : “ O Bora si je kaq e dobet ti” Bora : “Açai one ne 42 vende te botes”

 • BEART SUPER DJALE BESOJ SE KE SHUM TRU

 • Nje sjellje jo femre ana nuk e kup beart perfekt

 • Ska me prishtinali o bab

 • E ky bearti eshte trim kosove , grupi i mevlanit eshte shukatur ,ky nje nga nje ju mposht karkalecat e vlores

 • Nje bravo per Beartin qe di si flet dhe si vepron...kurse per Anen esht complet pa lidhje ne veprimet qe ben dhe ato qe flet...thjesht show asgje me teper...Fatjoni pa lidhje fare, si ai qeni qe leh kot

 • Bearti eshte Luan i vertet

 • Kuku hshshaha

 • Kjo ana shpesh her permend fjalen behuni burra!! Mos do te shikoj gjera burri kjo se ska mundesi..hund speci

 • Aman ky Bearti trupin po, por mendjen jo

 • Ev kunje katundar. Bearti dul me grun e vet ja qiv nonen. Far kastraveci bre kuku

 • Kishte brinje te dhier

 • sa zor i jep fatijoni 😂😂😂😂

 • Ana pershtatet me fatjonin

 • O respekt o fatjo Se ka je rras kti kush o ky be se shum bajat

 • o Beart o nona e shqiptimit 😂

 • Po gjdodhi me Beartin nuk e shofim ma ne Program

 • Andi ta gezosh xhupin 😂😂

 • Po kju ona delikate nzoo 5:38

 • Ana esht me kot nga te gjitha fallco esht

 • Si 70 vjeçare duket kjo Ana. Bën skandale të bjeri në sy

 • Fatjoni beri nje buqet me trendafila te gjith ishin te kuq njeri ishte ngjyr portokalli qe do thot mes gjitha vajzeave ana ty te dalloj kjo

 • 💌💌💌💌💌💌💌

 • Andi loooot me Eminin lot sa i modh 🤣🤣

 • Haha ia hoqi pinin Bearti Fatjonit. Fatjoni 1000here duke perseritur te njejten fraze si skizofren.Donte ti bente pressing kosovarit po nuk e mund balta malin o luanesho. 😂😂

  • si mendon kush do fitonte po te rriheshin ne ato momente 😂

 • Jeni tu ba reali shov po nejse dhe per ket e keni hjek Beartin

 • Ore ky bear sa budalla imadh 😂😂😂nga luani eka frigen

 • Berat kur del mi njoft vajzat nuk mun me than zemer

 • Bearti shum po gutet me doket si del duhet me njoft niher

 • Ana perfundimisht vendosi te mos dal me Beartin me kur e pa se e ka gjoksin me te madh se sa te sajin.

 • SHUM i FORT u kan bearti

 • Kjo ana 100% stil pevaqice

 • ana kategori e dopt per beartin.ska femer aty per beartin

 • ana.me gjdo mashkull qe del pshuret mas tye.por ne fund bearti bur i vertet e la me goj hapur tha sdal ma me anen.ana pas thot zdal me beratin mase tha ai i pari

 • ana provokatore krejt mi prek kapak.per fatjoni pshuret mas ati.por fatjoni sja fut.kur fatjoni i fol ajo eshte me mir kur fatjoni sja fut i prishet ftura anes behet vjeq.po fatjoni ka me pas takime tjera me femra anen ska me dash

 • kopshti zologjik hhahahahah luani tigri luanesha

 • Oj kllosharic oj kur ti je hi atu nprogram mi shti meshkujt mu bon kerrsh mes veti

 • 4r

 • Si milaim zeka po folka berti

 • Shum emision i pist

 • kur ta lej fatjoni anen si kungull pa asnje te dashur ka me e pa ajo ‘pelqimin’ qe kishte ndaj tij

 • Ju lutem beni subscribe 🙏

 • U be muhabeti kopesht zologjik

 • Ani behuni burra hauahahahahha qfar burra mor ej hahahah

 • O beart bossi kallxoj ktyne qka jon kosovart 💙

 • O cu meka me kta hahahahaha bearti esht numri nji hahahahahahahahha

 • Fredi new york... ne te vertet Fredi rri nkamez

 • Bearti si 12 vjqeari hh shpirt hh zemer 🤣👶edhe ma nuk din qfar esht dashurii me tik tok meret ,ska as ni far stili per anen.per anen esht vetm fationi LUANI🦁

  • @kxlisi kxlisi amo ska qa me bo nuk i takon beartit dhe mbaron kjo pun

  • Pa ec mor, ani ket anen qka ma kini hip n hava kursemenja se qka asht kjo me 100 shkon, kne del me beartin kne shkon e qaf fationin. Si spitell asht me dy shpulla n gjyms e then po ec lej luanat e luanaeshat ktu mom ha

 • Bearti djal kosovar te na ne kosov ka vler morali kurse kjo Ana nuk u tregua moraliste ndaj Beartit bravooom Beart

 • he Beart he king

 • Bearti tipik mashkull shqiptar bravo

 • beart burri ❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • dit sodit jan ne pyetje dhuratat jo dashuria 🤮

 • Flet Bearti: Un: kur u be video n slow motion?

 • Beart bravo mor burr💪🏾👏🏾👏🏾

 • Nacuve i ka ardh te gryka normal po pane femren gjys zhveshur ashtu do reagojn 😂

 • pash zotin ndrroni prezantuesen se na e shpifi.......

 • po andit i duket vetja i bkr me ate xhupin??se mua mngjan si mogli😂😂😂

 • Pinoku flet per burnine Shqiptare/Kosovare...haha u just a game..a piece of it...blat

 • om lujtën hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • Moj ana po zgjidh o beartin o fatjonin plsss mjaft mee

 • A mund tme tregoj dikush se dua tfutem te ky emisjon më pëlqen kjo udhheqsja e emisjonit do kisha dasht me mtregu a osht single apo e martume???

 • O Beart cfare te pelqen te Ana ty nuk e marr vesh 🤷‍♀️🤷‍♀️ !! Perveç se ka ca shale te gjata e nje trup te mire le te themi, gje tjeter une nuk shoh te veçante tek ajo ! Nuk ka nje menyre te duhur komunikimi dhe sjelljeje, nga fytyra nuk eshte se ka ndonje tipar te bukur, se harrova floket e gjata 🤣🤣🤣, por kaq !! Se pse i duket vetja e pakapshme apo "perendeshe" nuk e di, i pelqen qe djemte t'a ndjekin nga pas, ta miklojne dhe kjo qe ben si kokete pas tyre 🤦‍♂️🤦‍♂️🙈🙈🙈 e pastaj thote nuk e di pse Bearti nuk do te me njohe me, po ca pret ti debile femer kur shkon e perqafon fatjon kalamanin para syve te Beartit ne studio 😝😝 ??!! Mungese respekti total ndaj nje djali qe komunikon dhe sillet shume mire me femrat, tregoi veten e saj te ulet, ashtu siç eshte ne te vertete 😡😡😡

 • A t lumt beart dhe t ver8 vetem dashuri s'ka mes anes e Fatjonit pasi Fatjoni duket qe se do pa c'ka se i vjen inat

 • Kte Beratin duhet t'a përkthesh😂😂🖕

 • Hahaha shum boss ky shum trroq po ja thua bravo

 • Kokan dhez gocat ne komente provonu pak edhe ju

 • Bearti-njeri me acarues flm sps klm💥

 • Fatjoni xheloz ndaj beartit.. fatjon kujdes kur flet se ti thyen kockat bearti gjith ai trup😅

 • kta djem shka jan mrenda vetem po rreziten qunat e jash po ju rremben zemren

 • Këput qafën mos bëj rolin e cubit me shqiptarët cubllikun tregoje ne kosovë cub bëju me serbët me cunat shqiptarë janë paqedashës por sa i përket të fortit të bëjnë atë qe se mendon

 • Sjom sen kunder beartit se edhe un vet jom e kosoves ama shumm keq po fol hiq spo din mamir meu msu maspari me fol tani e reklamon trupinn ani kur po thot oj zemer 😂😂😂🤦🏼‍♀️

 • Like kush mendon se tea edhe fatjoni duhen te ken nje takim 🥰🥰🥰🥰

 • Ana te pelqen bearti. Po thot me pelqen shume dua ta njoh edhe me shumeee. Hahahaa Bearti ja futi pastaj ca tha ajo un nuk do dilja kur hahahahaha. Edhe ne meremi me ket Anen hahahahahahahahah

 • Ana plasi nga inati kur tha bearti nuj dal me anen. Pallim total. Shum pallim i fort. Pallim mbi Pallim 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 • Nuk e di se kush e pelqen ket Anen. Kjo duhet perjashtuar se e ndjekin edhe mosha e vogel edhe e mosha e vjeter. Sillet shum keq un jam per perhashtimin e Anes. Bravo per Beartin qe nuk e la ta perdor Ana

 • Pershendetje! Faleminderit qe me dhuroni kaq shume dashuri dhe suport nga ju💗💗😍 Nese deshironi mund te me beni subscribe😊

 • mgjeni nji perkthyes per kte blekarin se se kuptoj hic

 • Qfar lloj emisioni esht ky mor tkeqen po a kalamaj jan keto qe sdin te dashurojn por mbetet ju tu tregoni si duhet qudi

 • Fatjon Bishaa🔥

 • Graciano i dhifon lule beratit

 • Bearti asht gay me i madhe qe ekziston ne shqipri kosove edhe e para ti atje ke dal vetem pak fam e jo me ba naj femer per veti 🤬🤬🤯🤯

 • Seriali me.i shikuar per momentin hahhahahha

 • edhe ky sdin ndryshe zemer nuk i thuhet

 • Berati u sjell tamam ashtu si duhet me Anen ajo ashtu lyp bravo kape perpunoje dhe leje at kueder

 • po pak e teproj ndoshta se di po nuk i afrohet ashtu 1 femra

 • Do doja qe Ana te perfundoj me fatjonin se shkojn shum❤❤❤❤❤❤❤

 • Këput qafen berat cub tregohu në kosovë dhe jo në shqipëri jemi një komb kurse për cub ke sarbinë tregoja atyre sa cob je

 • M

 • Fatjon mos e boj luanin kur je vec nje lepur lexoje mir ket leter... Cit: Varrosi😉