Kërcënohet Atdheu, ish-konkurrentja: E bën për show- Shqipëria Live 5 Mars 2021

Publicerades den 5 mar 2021
Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.
Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShqiperiaLive#TopChannel

Kommentarer

 • A mortja me gjith emision

 • Na vjen keq per atdheun qe ben ciktimen se do qe te nxjer keq saren se esht i furur na andi jan kosovar qe e kan tradit hak maarres pra daj jan mafjoz te dy kan arth per tuber te fmshem jo per byse plerat ofenojn vajzat e shqiperis plerat senuk jan nga atabureat qe ja kosova me dy rr

 • per show ...po te shohesh videon e lokalit qe sulmohet ...kamera leviz ..pra po e bejne vete rekord.....shife cfare legeni ...puthet dhe ben story ...

 • Puthja duhet te jet e detyrushme ne kete program mendoni edhe ju te tjeret,Dacord.🤭🤭🤭💋💋💋😘😘😘

 • Pergjegjesit duhet te jen te lidhura edhe bile shum te jen ne perputhje me te drejten e sankcjonimit me ligjet ne fuqi...

 • Shohu more shohu do vemendje bisht kali nga kosova

 • Ppo ti moj goc mos e krasome veten tende se ai esht rrugac atdneu dhe e bejnper ak marrje se e ka fut añdi se u zu me jasmu en dge jan dy kosovar me te felliqurit jan plera nuk jan kosovar jan plera

 • Ñuk e ķan kercunar po ai esht mafjos

 • Mos i ekzagjeroni sepse jane brockulla brenda tyre👎 Apo ska halle tjera ky popull???

 • O atdhe o rope shtrak mose beje karderin me vajzen o legen

 • Mevlan te dyja e bejn per sho se nuk te duan se ledjana e ka jasht lidhjen si e kishte ana d2 fatjonin brsvo irjan qe uk re ne kurthin e anesqe te kishe dal dhe te ngelshje si mut u tregove shum i zgjuar

 • Xhaxhi Mevlanit nuk i interesojne gocat por loja e perbashket per ta çu lojen deri ne fund Atehere nga Xhaxhi Mevlani do mund te marrim ndonje keshille per lojen qe me kokfortesi dhe trekendor behet dhe dilet fitimtar

 • Puthja mund te behet edhe ne shenje respekti ose momenti

 • Shko mor legen kosove se duhet me te ndjek me shkelma sa te vish ne Tiran...si thua nje vajze pusho ca ftyre le mor palacio ftyr legen se erdhe ne shqipri me mar fam si lulzimi...ju zduhet as me ju lan me kalu ne dogan

 • Eshte Atdheu ne rrezik , qojuni behuni gati per Lufte 😂

  • @Power Dinami Perderisa ti e kuptove Shqip eshte 😘

  • Jo qojuni ,shkruaje Shqip çohuni.

 • Kam par nje film djali po' vraponte me nxitim dhe vajzat kishte librat ne kesh ai epengoj librat Iran ne tok vajza unervozua dhe ekritkonte pa ndaluar dhe ai eputhi ne buz lle vajza itha pse ebere per te mbyll gojen ty

 • Bravo edhe une keshtu mendova..don VEMENDJEN

 • Pseudogazetari...

 • Antoneta smart word ,experte e fushes 😂that’s tru

 • ska perputhje eshte thjeshte per'fame dhe per'llorsa , mundet cifte kaffe dhe foto per rjetet sociale bla bla vemendje. foret populli nuk i han!!

 • Super analiz nga ky Geri

 • Antoneta ti qaje kur te kan shajt pasi dole 😂😂😂😂

 • Un jam ne itali dhe ndjek emisionin umi e domi po si sara nuk puthen mos ha fut kot moj goc.se jam pensionist dhe e shikoj emisionin ok ok. Sara se paska probkem fare puthjen.ok

 • Sara puthet ne te gjith puc atje puc ketu

 • Ca esht kjo gje kshu puthu e zharanuku me te gjith po nxhirreni jasht ate Saren sa per Atdheun pse se kecenuan me per para po pikerisht tani sa yri kjo Sara

 • Po kur merr pjes ne programin per'pshurren ..normale se ndollin kto gjera 🤣😂🤣😂

 • Krejt lojra jan kto addheu thot i kam cunat ne dubaj po cafar cuna ka aj ne dubaj krejt pralla program k.

 • Atdheu vdes per vemendje dhe zgjedh menyra me te uleta per te ren ne sy, kercenime dhe sms cojn edhe psikopatet 🤮🤮 njeri me i ulet se ai ska, bashke me at jasminen qe nuk la mashkull pa fut ne sherr femer histerike n’a e shpifi

 • Sabina je yll❣

 • ANCIENT CITY discovered,, Zbulim te Shqiperise senewss.info/slow/hsq8qrahY8TMa7I/video

 • Atdheu ne rrezik,cohuni burrua ta mbrojme se armiku po afrohet. harova te them fshati digjet dhe pseudogazetari krihet.