Melisa - Leje ( Official Video )

Publicerades den 29 apr 2021
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Kommentarer

 • Puthje pa romantike

 • O yll

 • O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮

 • senewss.info/slow/iqe2r9OijrKor6I/video

 • senewss.info/slow/iqe2r9OijrKor6I/video

 • oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit

 • senewss.info/slow/gbfXmMyTaLbMrLY/video

 • Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr

 • Melissa

 • Qofshi te lumtur per gjith jeten

 • Kenga esht shum e bukur😘🥰

 • Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare

 • Kjo eshte me mire se veni veni leni

 • Sa te dua omelisa❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💕💕💓💓

 • Melisa yll ⭐️⭐️⭐️ dhe ne perputhen je kan shum korekt. Bravo qe dole . Me heret ma mir.

 • Bravo melisaaa ❤❤❤🧊

 • Super kg , komplimente 😍

 • Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 • Shqipja Left The Chat

 • Doli fjala e fatjonit😂

 • na e terhoqi kjo melisa kte andin si oktapod.Ke ska provur koo.

 • keng shum e bukur

 • senewss.info/slow/aau-d9eXp5rce5k/video e kopjuar!

 • Shum i dham tre muj. Haaaa. Se kto lloj vajzash nuk krijon familje bre. Veq. Marrzina bajn

 • Yll je super këng🔥🔥🔥👌💪

 • Ajde per ne pithtsm do behemi te gjithe kengetare e gengetare pithsm

 • 🤩🤩

 • Caa eshte kjo more 🤦‍♂️ ,

 • Javen tjeter"lajmi tjeter eshte se cifti andi dhe melisa u ndane😂😥

 • Shum bukur

 • Super kenge🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Moj sorr keq Kishe Un Po Di Me Knu Bothe jote e vogel Me Knuu ifff gjynahi Zoti 🤣🤣🤣#Kokekuqe 🤣🤣🤣

 • Me ate puthjen ne fund mos ja tregoni pleqve 😂

 • ma shpif tu kercy o melis leshi 🦦

 • jasha jasha

 • 🤢🤢🤢🤢🤢🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ndjenja e fatjonit normal ❤

 • Kjo inteligjentja..qe ka studiuar ne itali,infermiere,mjekesi etj...kjo esht 0 ,asgje ska ber e sdi te bej ne jete.harixheshke.

 • Bravo melisa

 • Malisa bej me shume kenge

 • Ate qe ke dashni leje leje leje leje se je tu vdek pas meje ate qe ke dashni leje leje leje leje se je tu vdek pas meje meje meje meje un e du me te pas ty un e du me te pas ty😘😘😘

 • 👍👍👍lej lej super kenk

 • Trending in Greece

 • Melisa je nje yll i vertet.Mu be qefi qe je me Andin edhe per kengen qe ke bere

 • 😘😍😍💜💜💖💖💖💖♥️♥️😂😘

 • Sa lekë i ke blerë shikimet?

 • Oj sbon oer muzik leje fare se na ke flliq

 • Grande Meli

 • shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

 • Melisa lleshi

 • U bon 2 gabelt bashk 🤣🤣

 • Nderkoh andi ashtu e ndjeva ashtu e bera😉😂💥

 • nice ❤

 • Çift i shkelqyeshem ❤👄👌👌

 • Melisa yllle superrr keng

 • Love from România!!! 🇹🇩🇹🇩

 • 3milion veç pe puthjes i ka marr

 • Bravo melisa

 • Shum nice kenga urime

 • Sa bukur 💋💋💋💋

  • Shum kjrq isht kaga

 • Kalle Love youu

 • Melisa ti dhe Andi shum po shkoni shun je e bukur ❤️❤️❤️❤️

 • Bravo melis ♥♥♥♥♥

 • Keng leshi

 • 👈👍🙏

 • MOS BLEJ SHIKIME OJ KARE

 • Meje meje leje leje keng e quan 🤮

 • Ne spot te melises eshte edhe andi🙉🙊

 • SHQIPTARET:Ne jemi popull me tradita Prap SHQIPTARET:Cojn kengen e Melises 3milion

 • Muzik perfekt bravo melisa sukses shum ze te bukur paske

 • E bukur

 • 99.9.0.9% jane meme te llikeve te 0.0.1 %-shi eshte i atyre qe kan fiksim melsin ndersa disliket jane te atyre qe nuk i kan i dene ironis .kush eshte me mua?🖕😂😂

 • Smorra vesh nje gje te vetme nga kjo kenga

 • Shum kjrq isht kaga

 • Hajde mesazh hajde, e cfar presim pastaj nga kjo rini, njera thot ma jep sma jep tjetra thot leje ate qe ke .. bravo bravo

 • Noizy 20 vjet karrier si kengtar 4 M viws per 1 muj melisa lleshi qe ska bo asigjo njet pervec me nxjerr bytht kenga 2 as kong squhet po vk per 1 jav 3 M kush ma sqaro pak ket se sjam tu e kuptu

 • Can we make 1 million dislikes Maybe she will reconsider being a nurse instead of a musician

 • Keng e bkr

 • 2x Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon 2x Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty

 • Melisa te lumt goja bravo 💃🕺Opa jasha 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤟🤟🤟🤟👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Kokrra idjotes!

 • senewss.info/my/JGqPWdCpv2J91mOjhvnSgA.html

 • Ylll deti se qielli ka shumë♥️♥️♥️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️

 • Kut ba andi si ps 🤣 po vje fundi botes

 • yll je melisa jet te lumtur

 • senewss.info/slow/l7SZn9KZZ9Ssaao/video🤣

 • Costi Ioniță Jale😀

 • E bukur

 • Melisa pse nuk ben nje kenge me titull: Andi vin Fationi iken😅

 • Ofendoni per mire ose keq ne benefitin e Melises eshte anyway sa here klikoni 🤣🤣🤣

 • Kopjim melisa yll limani sa ke Ra melis

 • Ku jane komentet ju rujt zoti familjen, se na ke rrujt bolet 🤣🤣

 • Je shum e bukur o melisa♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺💖💖💖💖💖💝💝💝

 • Yll ke kndu 💛

 • Je yll melisa 🌟🌟🌟♥️♥️

 • E NALI KENGEN JA FUTEN ME TE PUTHME

 • Τιναφτορε τράβα στην κουζίνα σου μπας και κάνεις τίποτα καλό

 • ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Eshte kenge shume e bukur🔥

 • E dua ketë muzikë