E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

Publicerades den 20 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Hahahahahahaha

 • O mevlan nuk jeni ne vdekje.fatjoni ben shum mir se i till emision esht.

 • Iv ti budall se kisha kap per floksh

 • Iv qet djal me syza se marr kurr

 • Iv nuk te marrty kurr shum te veshme palidhje qikat se jan te pafejume nuk veshen qeshtu ne poplik qysh ilejon

 • Melisa💓

 • Azldbftzvz

 • Oj Ana oj dhelper Mos ja ma vetit kaq shum se sje kerkushi Melisa osht shum ma e mir se ti ma drejt

 • Tea reagon perseri duke iu pergjigjur publikut 👇🏻 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 senewss.info/slow/r6ycp9KWj6jYl6Y/video

 • Bojn sikur dashurohen n maksimum pastaj zihen shahen si shkerdhata, ja, kto jan karakurvat e perputhen, edhe vet fallciteti habitet me ju

 • Ca produksion koti e kjo Boraaaa 😜👎🏽 Duhet me e lidh me e martuar fationin etj me zore me Anen Njeriu nuk ndryshon

 • Bine ca mănânci tort cu furculița și cuțitul 🤦🏻‍♀️dar in loc sa bagi in gura furculița ai băgat cuțitul 😂😂😂!! Fii fai fata naturală ca este mai bine 😉🤣... vrei sa dai bine la camera dar de fapt ai dat cu mici in ciorba 🤣😂😂🤷🏻‍♀️!

 • ,(!! Nkihiii

 • Sa genjeshtare kjo bobobo mjer kujt ti zeri deren

 • Olsa:bora boll i thuaj anaes se mbaroi koha Bora: ana skemi koh do te vazhdojme diten tjeter Ana:slap Olsa: o bora e dhjem kemi dhe 6 min😂

 • Sa me mungojnë keto takime te fatjonit dhe melises😢❤👄

 • Bravo fatjon tju afrohet meshkujv tjer e pastaj me ty ska bravooo

 • BRAVO ANA 1

 • Wmsnsn

 • Is there in Arabic?

 • Ana nga nje here duket si burr

 • Te lumt ana

 • obabooo

 • Nope

 • Ky komentatori ne shumicen e rasteve mua me duket si shume i pallogjikshem ku ekini gjetur shume anprofecional

 • ana 1 eshte dreqq

 • Ne njeren an me merziti takimi por edhe ne anen tjeter mir ishte ta shihte ana se si eshte ledhatimi

 • Bora ma e mira.

 • Ky i ben reklamë lokalit, atë e perdor..

 • Sidocoftë, drejtuesja e programit ua ha arrat të gjitha gocava..

 • Shum e vertet, njerzit qe prekun femren ne ftyr, jan njerz qe sdin te flirtojn me nji vajz, esht shum pa vend, ka vende ball qe te kriosh nje afirmitet, thjesht fillon nga perkedhelja e durve

 • Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet. Subscribe ju lutem ❤

 • Mos kaj bora nese zvje ana vje zvje pse akuzon fationin.a eshte program perputhen njofje

 • Mos i lodhni se Fatjoni e ka nje dhe se ka treguar

 • Ti je doktoresha 😂😂😂

 • Ana qihej me arjonin bente xhelozen per fationjn

 • O

 • Kush esht ktu mbas deletes dhe pasi bora mesoi permendesh reklamen e açai one 👇

 • fatjon melisa ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ana godet Fatjonin Fatjoni ne fillim :😃😆😂 Fatjoni pas pak : ☹😤😡

 • Per fine fatjoni Melissa perfudone

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Hehe u r ur hryt huey hty u r ur hryt jtut h er yt h er yt htyt h er u jry h er yt h er ur u r ur jtu u r ur h er yt htyt ht hty u r ur hryt jtut jtut jury it jtut h th yt htyt htyt jry jrur jtur k er ur jrur h r ur u r jtu h jtuty k er u je

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄💐💐💐💐💐💐💐💐

 • Hdhf jry jrur hryt h th yt htyt h er yt htyt htyt ❤️❤️

 • un si kisha vesh gje melises i kisha zhvesh dhe gjerat e tjera :P

 • Te le.pirg

 • Alla sa e ke doren mi navash ti me navash ua kjo te bjeri njehere ai

 • Ana e par MOS te rikthehet jo ne emision po fare ne ssnj kanal te televzorit eshte nje vajz PA voler

 • Melisa je e kopletuar kuse fatjoni shum i pa pjekur.

 • Godet Ana ktu tu dasht me ba gjeloz arjonin pastaj ju mbush arjonit kupa 🤛🏽🤛🏽🤛🏽 Deri diten e hene dhe pastaj foli arjoni Bravo

 • cohu o enver se u prish rinia,imagjinoni cfare familje te shendoshe do kene keto tipa

 • Ana ana

 • 2020🤮🤢🤧😪

 • Shum sjellje e keqe ndaj fatjonit nuk lejohet ne asnje vend te boter te japesh shuplakë per lojra melisa vajze e cilter dhe e hapur respekt per Melisen

 • fatjoni qfar pepuethsmerie ka zor qe mundet ta gjej ndokush

 • Kjo Ana sa e shpifur o Man 🤮

 • emision me i bukur ne bote

 • Kush i nxjerr keta emisione plerash , ca leshin i duhen shqiptareve keto karica

 • Andi asht gjigandi aty bravo andi je i papam

 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • 🤩🤩😍😍♥️♥️😀😀👙👙🤩🤩♥️♥️💐💐

 • 😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩👰👰👰👰👰👰👰👰💍💍💍💍💍💍💍💍👙👙👙👙👙👙👙👙💐💐💐💐💐💐💐💐♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😀😀😀😀😀😀😀😀

 • 😍😍😍🤩🤩👨‍✈️🏆❤️🕌🌹🌹👍💍🕴️🩱👗👗👑👑💕🥼🥼🥼🥼👰💐💐♥️♥️♥️👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👍🌹🌹🕌🕌❤️🏆👨‍✈️🤩🤩😍😍😍🎂🎂🎂👗👗🩱😀😀💋🌹🌹👍👨‍👩‍👦👠❣️🌁🏅🏅💕🥼🥼🥼💐♥️💐

 • Ξςξς βδηδ ήδη Κέιτ δεν μεξρ βρητ βρητ μεξρ μεξρ βρητ νρξ ξρη νρη νρη ντητ μεξρ μεξρ με ξευ βρητ βεγ βεγ βρητ νρξ βρητ νρξ βρητ βρητ βρητ βρητ ξευυ ντητ μεξρ μεη μεη μεξρ μεξρ Ν ε ηρ βρητ μεξρ μεξρ Ν Ρ Η ντητ Ν ευ ηρ βρητ με βρητ βρητ μεξρ μεη μέρη μεξρ μεξρ μεξρ

 • Μανέ μεξρ μεξρ μεξρ βρητ μεξρ μεξρ βρητ μεξρ μεξρ βρητ βρητ μεξρ μεξρ βρητ μεξρ κδιρ νδηρυ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βεγ ήρθε ντητ 👰😀💐♥️🤩😍👙🎁🎂🕌🌹💋😀👨‍✈️🏆❤️👑👗🩱👨‍✈️🏆❤️👑👗🩱🕴️💍👍💕🏅🌁❣️👠👨‍👩‍👦

 • Shum gjera ka per te diskutuar me fationin ama tu u q* me arjon abetaren ne shtrat haha

 • Fation is man lmfaooo i love him Anna is corn ball. Lol

 • Hahahah o ana ty te duket vetja intelligente po ti je shume xheloze e do vete ti e naqe ke hunden e madhe flet budalliqe e se pranon faktin qe e pelqen e qe je xheloze uau shikoje veten po exploson

 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💐💐💐💐💐💐💐💐💋💋💋💋💋💋💋💋💐💐💐💐💐💐💐💐👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️😍😍😍😍😍😍😍😍👰👰👰👰👰👰👰👰👙👙👙👙👙👙👙👙💍💍💍💍💍💍💍💍💕💕💕💕💕💕💕💕🌁🌁🌁🌁🌁🌁🌁🌁💋💋💋💋💋💋💋💋🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️

 • Ξςξς βδηδ βδηδ βρητ ήδη ήδη ξεξτ βρητ νρ ξευ βρητ βρητ βρητ τ ξευ βρητ βρητ ξρτ ξρη ξευ βρητ βρητ βρητ βρητ ξρτ βεγ βρητ νρ βρητ βρητ βρητ μεξρ μισή και μιας ξςη ξευ ξευ ξευ ξςη ξςξε ξευ ξςη ξςη ξςξε ξεξτ ξευ ξευ μεη μεη ξρη θείε ξευ ξεξτ ξρη ξευ ξςη ξευ μεξρ βρητ ξευ με

 • Μεξρ 🤩🤩

 • 🤩🤩

 • Κάθε μεξρ μισή ξευ ξευ ξςξε ξςη ξςη ξευ ξευ ξςη ξρη ξςη ξευ με ξευ ξευ ξςη ξςη ξευ ξευ ξςξε μεξρ μεη ξευ ξευ ξρη ξευ ξεξτ μεη ξευ ξεξτ ξεξτ ξρη ξευ ξευ μεη μεη μεη ξεξτ ξευ μεη ξευ ξεξτ μεη μεη μεη μεη ξευ ξευ ξεξτ ξευ ξεξτ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ κρίνε ξευ ξεξτ ξευ ξευ μεη μεη μεη ξευ ξςη ξευ τη με ξςη ξςη ξςη με 💋💋💋💋💋💋💋💋💍💍💍💍💍💍💍💍💕💕💕💕💕💕💕💕🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️💐💐💐💐💐💐💐💐♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👙👙👙👙👙👙👙👙👰👰👰👰👰👰👰👰🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😍😍😍😍😍😍😍😍😀😀😀😀😀😀😀😀🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • 😂😂😂😂😂 ajo prekje esht ne gjith boten 😂😂😂😂😂😂

 • Melisa ana

 • Tetua shummmmmm😘😘😘😘😘😘😘😘😆

 • Fationi me melisen jan ne ket takim pa fassd 100% real dhe te afert qeshje pozitivitet..ky esht mendimi im

 • Turp te kete Ana per kete qe i beri Fatjonit 😒😒😒😒😒😒😒😒

 • Sa e paedukate Ana, e pasjellshme, sjellje femijerore

 • bjeri erdhi koha te rrihen djemt nga vajzat

 • Ana: Bora a mund ta lexoj romanin? Olsa nkufje: jo tani Ana se I kapem 1M sonte, ta trastmetojm t henen qe tkapim 1M tjeter

 • Fation me duket se nuk je realist

 • 🎶🎵Jo nuk dua ta pranoojjj ta pranoooj Po po e pranoj: mua takimi sotem me pelqeu 🤷‍♀️🤭😅

  • përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

 • Ariani osht shum gabim ktu. Me prek ne kok , hund , ball etj. Femrat jasht e kishin mar si shaka. Jo me ik si tha ariani

  • Fatjoni e meritoi ja beri mire

 • 49:18 Nigga what, if the roles were reversed he'd be in jail, the double standard is so unintelligent.

 • Sa e shemtuar kjo Ana mor lal

  • Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

 • Bora duket sikur do me e pallu vet fatjonin

 • Fatjon hallall plako bish pate te drejt qe the ske konkurenc kur shikon kta tarak e tjer aty duhet me ardh vet aty me pat pak gar 😀😀

 • Hahahahah 🤣🤣

 • I kaloi ishi

 • Shumë të drejtë ka Fatjoni . Ana po t'a kishte pëlqyer aq shumë Fatjonin nuk i merte çunat me radh dhe u vinte ngjitur . Por do shikonte m tepër Fatjonin dhe do respektonte disi ato që Fatjoni nuk pranon . Kur e pëlqeje aq shumë mundohesh tja fitoje zemrën m shum.

 • Nese fajoni vazhdon me ket ritem me melisen do behet me femij jo pas 3 viteve por pas 9 muajve😂😂😂

 • 0

 • Ana 1 je yll

 • gjynah ana be🥺

 • Ana e pare ose ana plake kokre kudres

 • Fatjoni e meritoi ja beri mire

 • Po si ka mundesi që asnjeri ne atë studio nuk tha asgjë kur ajo ja fut ne shpullë dhe te gjithë e justifikojnë që është e lënduar...Po ta kishte bërë ne nje shtet tjetër do e kishin përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

 • As 😂😂😂😂😂😂