Një vajzë e virgjër, vjen në Për’puthen - Përputhen 4 Nëntor 2020

Publicerades den 4 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • PO SHUM BUKUR SINDI E VIRJER... JO SI ATO VAJZA JO TE VIRGJER E SHKERDHYER

 • Erdhi si pule e lagur tani ben sikur cfare eshte plera pler ngel e pa formuara

 • Vjolina bukuria shkolla nuk tregon gje bukura e mendjes esht gjithcka

 • Haaaaaaaaaaaayyyyyyyyyy sdi

 • Hiqu mo pi atyhi

 • Ik moj shko te mami yt ruje ate virgjerin tende e ta gjen mami e babi nje burr se aty ty ste format askush doje ta merrje ne qaf ate turkun por mos e hamend edhe ate turkun se edhe aj te njef shum mir prandaj ska siguri ne ty se te ka par me sy te vet kur ke dal me gjdo njerin aty nuk mund te lozesh me ne ate realiti se ske me qfar tregon per vete veq nisja prej fillimi per virgjerin qe tjav tregosh

 • Aman kjo sindi ma shpifi sa e pash arjani i tha ca elegance ajo perulet si e mete

 • Le te flasi ana qe ika gomat e cpume se ajo plas per ....

 • Ana je shume.vajze.e mire

 • Qysh paska harru me ndreq frizuren.

 • TU KTHYE VIRGJËRIA NË GALLAT MOJ LUMADHE.... DOJË TË BËJË FIGUR TË MIRË E DOLI E KUNDËRTA.. TË TALLËN PAFUND SEPSE SHITE SITUATËN FISIKE.. PLUS UA SHPIFE TË TËR DJEMVE. DJEMT DUAN VAJZA ME PËRVOJË JEMI NË 2021 O KAREEEEE 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • FUTJA E SINDITDITA KUR PERPUTHEN U FELLIQ PERPUNDIMISHT.

 • Kjo ta shpif

 • ANA i paska te shfryra buzet ketu

 • Je vazja me mir sindi.

 • Hahaha e virgjer nga hahahaha

 • Sindi ne kete video cdo sekond. Un di shum gjuh Un di ti bie violines Un km shkuar ne shkoll te larte Un jam e artikuluar Un jam e zgjuar

 • DHJAMI NE LEKURE TE QENIT.

 • Po mire mo, po ku e dini ju qe eshte e virgjer, vetemse ka thene ajo. Eja e besoje perputhen pastaj.

 • Omg Lol 🙏🏻😄☺️😆🦋⭐️🤣😋💶🤑🥰😃🤚😗🤩💵🤚😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰😂😂😅😅🥶🤬🤬🤬🤬🥵🥵😷👾💩💪🏾🦵🏽🦶

 • Mevlani ne aksion 🤣🤣!

 • O njerz mas pari per ato fm qe thoj qe nuk o per te vlersu virgjerin a dini more se zoti e do at njeri me moral jo shkoj tboj imoralitet kur te doj mos harroni se zoti ju ka pru ne jet dhe aj ka me ju mar mvjen keq qe po jetojm ne let koh

 • Fatoni osht numer 1 hahahahahhaha me lote kam.qesh ky nuk.e kupton veten per arjonin hahahaah

 • Arjani psikologu! I mire eshte Por skishte Pse te ulte Mevlanin si muzikant.

 • Arjoni ka te drejte, veshja Ka rendesi Po aq sa korrektesia. Tea nje arrogante trashalluqe kurse Ana1 e pa pjekur.

 • Moj Ana1 moj baxhelle po ku je rrit ti ne usa qe flet kaq me eksperience

 • Bravo ana👏👏👏

 • Sa e gezuar jam qe ana edht jasht emisionit

 • 𝕙𝕒𝕙𝕙𝕙 𝕒𝕟𝕒 𝕞𝕖 𝕥𝕖𝕒𝕟 𝕟𝕖 𝕜𝕖𝕣𝕔𝕚𝕞

 • Edhe kusherira ime 8 vjece i bie me mir vjolines

 • Sindi ti nuk je me e bukur si Melisa eshte ylle llokum eshte Melisa eshte princesh👑👑👑👑👑👑👑👑

 • ma mire me bo takim megracianon se me mevlanine dhe tjeret

 • nuk osht faji veq tek ky djali edhe ana osht eh msheft Bich***

 • Ana e gjat ,je me e mira dhe me e bukura, love u

 • Bravo zemra, ata jan fff idiots qe nga injoranca ju ofenduan juve

 • Sc

 • Kjo eshte e virgjer dhe nga ment

 • Qa zeri sindi si sorre

 • Sdi me fol arjoni

 • Sa e kulturuar kjo vajza Sindi ❤️dhe rrespekt që eka rujtur moralin👏👏

 • ne byth

 • Bravo Sindi te lumte i the ate qe e meritonte ashtu e do ajo

 • Kush e mendoi qe Sindi beri skandal sot 😂

 • Kta komentet e ketij episodit qekan pikante fare🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ndoshta mund te jet vajza me e mire po ne ket pjese po shet mend 😂

 • Flasin me mir kinezet ne tirane se sa Arioni

 • Ca esht ky gagac kshu?

 • Ca jan keto tituj si e prezantoni nje vajz ne kete menyre ajo ka familje mund te ket vella si i beni keto lloj gjerash

 • Do kisha shumë deshirë që Sindi do ta lexonte ket msn .! Mevlani ashtë shumë egoist dhe ashtë shumë i dyshimtë për mua ! Sepse ai nese do ta donet që Sindi do ishte e zhgjedhura e ti dhe do të ishte femra e zemres së ti ? Ai kurrsesi nuk do ta pyste për puthje në buzë .!!! Ky ashtë ni gabim shumë i madhë i Mavlanit .!!! Ai kurrsesi nuk do ta provokonte Sindin në att menyrë .!! Kjo i bie se ai nuk i beson Sindit se asht ashtu si ashtë.! ? Sepse ai i tha si lloj batute se edhe une jam i virgjerë .!!! Ky ishte ni mos rrespekt total .! Në vend që ta perkrahte ni vajzë të virgjerë dhe të ishte shumë i lumtur që ka përball ni femer shqiptare të virgjerë dhe shumë të kulturuar dhe ta rrespektonte në maksimum .!? Ai kerëkon ta puthë në buz në menyren ma cinike të mundshme .!!! Pra kujdesë Sindi sepse ai du har uket si shumë i luhatur . Të uroj fat oj engjullë i zotit . Që vetem ai ka fuqi ta ruajë ket shendet dhe kët gjë të shejet që ti e ke .! Të fala nga Suedia .

 • Uauuu cfar argumentesh🙈😂

 • Mua ma shpif ky arjoni si mund ta zgjidhni se kuptoj

 • kjo virgjeresha mos ka ngaterru gje kerthizen me pjeshken

 • Kjo ana e re nje pllembe krejt goja si ato derat bizon 🐷

 • 98₩7⁸₩0¥₩⁰(*¥0⁰

 • Çdo femer qe eshte virgjer tregon vleren dhe karakterin e fort qe ka. Bravo, kurse vajzat qe nuk jane virgjer dhe bejne mardhenie seksuale cdo dite dhe ne fund shesin mend thojn se edhe ne jemi me vlere, ju jeni femra te mjerueshme.

 • suportova fjal pa lidhje,po ka fjal ship sa te duash dreqi ta hah,

 • bo bo nuse ne kavaj tha njoni aty,direk ferexhen do i vej nuses,do iki nga tirona ne kavaj,

 • Interesant nje vajz e virgjer paragjikohet se esht e virgjer , Kjo esht nje lloj kur e blen nje makin me kilometrazh shum e madhe dhe kushton vetem pak lek, Por at makin qe e blen prej fabrike pa kilometrazh esht shum e shtrejnt, Por tash te shumica nuk duan makin te re por e duan nje makin qe ka shku dore ne dor dhe pastaj u ngelen ne dor😁

 • la lal la lalaaaaa,sa e degjova direkt shkova ne banjo dhe me liroj muzika ksaj,goca besoj duhet ti bi me mir gerrnetes

 • Bora: Sindi si ndihesh Sindi : E virgjer Cunat : ajo mbetet per tu pare

 • Bora: Sindi si ndihesh Sindi : E virgjer Cunat : ajo mbetet per tu pare

 • Emisjoni me i shpifur emisjon pa pik lidhjeeeee emisjoni me i shtirur !!

 • senewss.info/slow/d5udj6mmpp6ZhpE/video

 • Nipi Marisit:Mami ça do te thot " virgjeri"?? Mami vet:Biri mamit,jam un ktu ....esht babi aty.... Cuni:Po pastaj ???? Mami:Ngelet per t'u pare😂😂😂😂😂😂😂

 • Gabimi i saj i vetem si vajzë e arsimuar është pjesemarrja ne kete emision Pse ka marr pjese ne nje emision te till ku personi si puna e saj trajtohet e shikohet si jashtetoksor 🖓🖓per ndryshe është një vajzë e talentuar e arsimuar thjesht nuk është vendi i duhur per te.

  • virgjeris ika vdek nena atij muahebeti 🤣🤣😂😂

 • Gjith kjo goc hyn ktu qyqaaaaaa sa budallaqe Ik moj goc ruhu nga keta🤦‍♀️

 • Kta tjerat e kan ngrene edhe kan inat se ajo esht e paster ...diet qe ka vler me shum si per at vet...sepse prej kur e humb virgjerin nuk ka me te njejten vler/ket ekam verejtur te shoqet e mia ketu ne Europ

 • Sindi duket vajze shume e mire

 • Kjo vetem ne vesh eshte e virgjer 😂😂😂

 • Askush: Sindi, ç’mendim ke për Arjonin? Sindi: Violina ka katër tela dhe me një instrument me një tel, nuk bën dot muzikë!.

 • Qikjo ana e re shume. E keqe spom pelqen emrin ja Ka vjell anes se vjeter perjashtojeni

 • Na e shpifet nje "vajze e virgjer"! Per cfare duhet ta vini ne titull apo per te marre klikime

 • Nje Tea eshte aty,te hy kush te hy nuk krahasohet me te.Tea eshte yll ne te gjitha anet,ne pamje sjelle komunikim ne gjithcka⭐⭐

  • Aman moj aman ku do dalesh me kete qe thua se na e shpife ti vajza me shkolle ne Rumani,mendohu mire sepse po flet percart mund te dish shume gjuhe dhe te kesh

 • Ncnc cfare titulli videoja!! Tmerr!

 • Sindi thote nje fjale. Djemt e tjere:👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  • O arjan ta ha zemren se kto jan komplet gomere nga lushnja tgjith po kur flet ky merisi ma shpif srz andi dashuri vetem dhe mevlani.

 • Me sa po shoh ktu Elvisi eshte i vetmi djale me vlera te larta aty. Te lumte, djale i pjekur dhe i mencur. Bravo per ate qe je.

  • @sehhi vooty ke komentuar ne vendin e gabuar me duket o goc 😂😜

  • O arjan ta ha zemren se kto jan komplet gomere nga lushnja tgjith po kur flet ky merisi ma shpif srz andi dashuri vetem dhe mevlani.

 • Mu kujtu ajo zhurma e shkumsit ne derras te zez kur po i bie violines, 3 vjet ma mir i kishe ra ndonje gjeje tjeter se ske lidhje me violinen

  • arjoni e meriton anën por arjoni nuk duhet te tregohet aq egoist me anën dhe të tjerët

 • E virgjer ne vesh

 • Cfare do te thote virgjeria ne vitin 2020 prapambetje azgje tjeter cfare do te tregoj vajza me kete qe ta lusin cunat jo moj jo se cuant i duan me eksperic ka ikur ajo tema e virgjeris ika vdek nena atij muahebeti 🤣🤣😂😂

 • Vajzat u ben xheloze per Sindin

 • Ana po te vishesh me pizhama do tregosh idjotesin tende

 • Nje mrekulli vajza e re violinistja

 • Ma mire i bi une violines qr

 • 35:00 oj Ana2 nese don me fol diqka per to thirre ntakim ttregon 🤦‍♀️

 • senewss.info/slow/fK7eiNKkq8_agdg/video 🥶🥶

 • senewss.info/slow/ibzFoathgcTKpbY/video TI QE E SHEH KETE KOMENT EDHE BEN SUBSCRIBE CHANALIT TIM ZOTI TE RUJT ME GJITH FAMILJE AMIN

 • Cohu enver

 • Aman moj aman ku do dalesh me kete qe thua se na e shpife ti vajza me shkolle ne Rumani,mendohu mire sepse po flet percart mund te dish shume gjuhe dhe te kesh shume degree por e folura jote jep pak Edhe kjo doktoresha ishallaha nuk vazhdon te praktikoj kete profesion se na merr ne qafe Ti Arjon ate x plusin mbaje per vete jo per Shqipen se je shume injorant dhe i trashe te duket vetja shume i bukur dhe i paprekshem smendohesh fare cflet Hiqeni shprehjen e ndjeva e bera se nuk jeni adoleshente

 • arjoni e meriton anën por arjoni nuk duhet te tregohet aq egoist me anën dhe të tjerët

 • O arjan ta ha zemren se kto jan komplet gomere nga lushnja tgjith po kur flet ky merisi ma shpif srz andi dashuri vetem dhe mevlani.

 • Arjani : prap te iku treni mor mevlan Arjoni :gjfjjshshsuueheud cuf cuf

 • Mu duk interesante sindi

 • Bora: Sindi si ndihesh Sindi : E virgjer Cunat : ajo mbetet per tu pare

 • Se di kur ka filuar ky emisjon por ja qj per humor jan njesha 😂

 • Ca titul eshte ky wtf kta kan ik per lesh

 • Kjo ana e re shum inatcie duket imagjino t ishte n nj sken me shqipen si do perfundonin me njera tjt me gjakra (po q dihet shqipe legjenda do fitonte)😂😂

 • Kam dashuru dhe kam përjetu esht shum emir të kesh një vajz besnike

 • Oh nene o nene si te lodhur te gjith.Ana e dyte ambicje per vemendje.

 • Mir se vini në kanalin tim personal në SEnewss SUBSCRIBED zoti ju ruajt💋❤

 • sa keq paska ngel top chanelli per shikime ju qr ju ene ksajt ''tvirgjeres''