Edicioni Informativ, 06 Mars 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 5 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

 • Korca pogradeci njesoj jane por pogradecaret jane me mikprites

 • Ti Lulja e. Patates. Ti e nxjerr nga bataku. Shipnin Edhe. . Zogu. e kuq. Keni marue te Tan Edvin. Saleh Metahah.

 • Bravissimoooooooo 🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 • I uroj zonjes 80 vjecare canidates te re te PS te jet shendosh e gjalle deri sa te vijne votimet.

 • 0

 • Jo!

 • Korcaret duhet te jene njerezit me budallenje ne ruzullin toksore pa diskutim.

 • O damblla me boje je ne boten e cudirave Je I mbaruar dhe zgjedhjet ti fitosh ti je psikopat I lindur

  • @billis s E cfare rendesie ka nese kthehesh ti apo jo?Ai eshte vendimi yt bazuar ne te kuptuarit subjektiv te botes prej teje.Cdo mendim i njeriut eshte krejtesisht subjektiv sepse asnjeri nga ne nuk di plotesisht te verteten mbi asnje ceshtje.Keshtu qe kur ti mendon per Ramen qe eshte i keq duhet te bazohesh mbi fakte ose statistika qe te te ndihmojn te logjikosh.Faktet thone qe per 8 vjet ai ka bere me shume se te gjithe per 30.Stadiume,Spitali,Shkolla,Rruge,Aeroporte etj etj..Ti po jeton jashte atehere mendimi yt subjektiv eshte edhe me subjektiv sepse ne qe jetojm ketu ne Shqiperi e shikojm perdite ndryshimin.

  • @Rex Satanas kur te vdesi rama politikisht do kthehem me gjith qef deri atehere as si turist se me pune e me djerse I kam 3 shtepi ne qytete te medha te botes

  • Po sngele ti me kritiku njerez kaq te rendesishem.Ik vazhdo puno ne Greqi ne ndonje ferm luleshtrydhesh me pakistanezet dhe lere politiken Shqiptare dhe Ramen.