Të papriturat e takimit mes Anës dhe Fationit - Përputhen

Publicerades den 14 okt 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Tani kthim nga 17 janar 2021 , ne kete episode😣

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • jehrhg htyt ❤️ju ry if jtu hty htyt htuty htyt hty hty htjg htjg hty htyt hty hty htyt hty htyt htyt hty hty htyt htyt htyt htyt htyt htyt htyt yry yty

 • Sa inorante eshte ana me fAtjonin

 • Jeni cift i peersosur. A e dini sa shkoni??? Ishalla zoti mos ju ndafte kurre nga njeri-tjetri

 • Ktu thonjt Ana blu, sic i kishte ne krevat. Dmth naten me Arjonin, diten me Fatjonin 🤣🤣🤣

 • Arjani do me zor te thote e dua ...sa buf .....dobet....

 • Veshtiresi ne te folur ,komunikim i varfer ,vetem Ana ka qartesi....💥

 • Ana shume bukur i spjegon ,eshte simpati ,ju qe drejtoni emisionin e quanti ndjenje....Ana e zgjuar ,flet qarte💥

 • Ta rrah kete Anen skam te ngopur sa i pa klipin iu vesh djalit biznesmen Aman ku linte takimin kjo mos ti ikte biznezmeni

 • 2:17 Hajd ti themi edhe postierit

 • Ana plaki do dike ta pranoj te ket shum shoke he he he

 • Bravo ana shum femer e fort je te puth ga gjermanija👍

 • Perputhje

 • Perputhen data 07,12,20

 • Takim interesant

 • I9vbhm

 • mos me pas qet fatjoni edhe ana 50% te shikusve se kishin kqyr😂😉👑

 • 😍😍😍

 • Sezoni i pare ; Roli kryesor #INA Sezoni i dyte ; Roli kryesor #ANA Omg ca spektakli, te lumte OLSA

 • Perse ishin ndare?

 • Mè e mir qenka Bora se gocat 😉

 • 😂

 • Ju Dua shum ANA. dhe FATJON❤️❤️❤️❤️❤️

 • 36 ekam edhe une ikam 13 vjet 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Sa super Ana dhe Fatjoni nuk dua qe kjo lidhje te ndahet dua qe te jen bashk dhe te lindin dhe një femij ❤🤭🥰

 • Kjo ana pavarsisht qe ka 5 kille makeup katastrof duket nje plak 60 vjeqe edhe pse nuk e dim sa vjeqe esht si femer ta shpif si ne fytyr si ne sjellje qe hap vetem gojen e vet te madhe si krokodil fol e nuk nalet blla blla kush pajtohet me mendimin tim jepi like

 • Injection HDTV Jim. Okay bikv

 • Mire ja ben fation anes ajo esht si mace

 • Episodi I funding perputheni

 • Ana dhe Fatjoni shkojn shum ato jan dy qershi mbi tort .Ju dua shum

 • Mua sinqerisht me acarojn floket e gjata te ksaj anes se di fare pse i ben ashtu o zot

 • Kane dale dy laviret ne takim😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Ana shemtira e 2020.

 • Hahahahhaha se qifi i bukur jan me ke burr e gru

 • Ketu bejne like ata qe e kane inat publicitetin

 • Sidomos kur qesh rrudhoset krejt

 • Ana e pare shume antipatike dhe joterheqese, se si ngjan dhe shume e madhe ne moshe.

 • Nese deshironi te permiresoni Anglishten tuaj 🇬🇧, do ju isha shume mirenjohes ti beni subscribe kanalit tim ne SEnewss. 📚 Thank you ! 😇

 • Nobody: Ashtu e ndejva ashtu e bera😂😂

 • Sa keq flet fatjoni

 • ky arjani kot ska vazhdu me dhon horeskopin...

 • e adhuroj anennnn💘

 • po lyp puthje

 • Ana e fut ne gjep fatjonin 2 fjal zdin ti thoj ky fatjoni

 • Sa e shemtuar kjo ana 🤦‍♀️si urith🤦‍♀️

 • ca llumi qe eshte kjo ana yyyyyyyy rq

 • Fatjoni dhe Ana shkojne si cift

 • Ohh zot Sa I ambel asht Fatjoni mjalt wowwww mja hanger gojen zemer loqki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Ana ti sje asgje vetem fjal ke largohu vet

 • Ky emisjon ishte shum i mire per mua, por kam ndryshuar mendim, lidhja e Ines me gerin na gezoj shum, po Ina ne nji emissione tha Jam me gerin po filtroj me djem te tjere ,ateher kur kishte kete program perse u lidh me gerin, emissioni i 2 nuk me pelqen, arjan eshte i pa afte, emissioni ka marr te tatepjeten ne shum aspekte ,ka nevoje per kontroll sejcili duhet te marr ate qe i takon,

 • Si shtrig

 • Kjo Ana ma femer kot kot pa shije.

 • Me ndiqni t gjithe ne SEnewss

 • Me ndiqni t gjithe ne SEnewss

 • Po normale moj .ca p.o. pret ti ...😂😂😂

 • kur te jepet takimi shqipes dhe andit, sulm dislik-ut te gjithe

 • Ti shqipe nuk e di qa thu kur te folish

 • Ai Ajo qe te do vertet te pranon me vese virtyte dhe te mira dhe te keqija qe mund te kesh dhe nuk mundohet te te ndryshoje sepse dhe ato kqija jane te bukura tek dikush qe na terheqin si njeri. Kshu qe keto debate justifikime pretekste i bie qe jane fut ne role te dy dhe po bejne show se ndjenja ska asnjeri as tjetri.

 • Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  • Ana esht shume vajze e mire esht delikate preket shume shpejt

 • Yyyy sa e urrej kte arjanin.

 • Pse nuk vdes ky arjani?

 • Tea qenka energjia e aktivizimit per shperthimet e Shqipes 😂 Miss u Tea ❤🌷

 • senewss.info/slow/n9GynsWhnLfTjdQ/video

 • Un nuk di pse po e largoni fjorelen vetem një vones e vogel qe dhe ju nuk keni pa vu rregulla

 • Ñnñn

  • Ana dhe Fatjoni jan te dy super 🔝💪🏻🇦🇱💋 Sportivat dhe Qesharaket Ton⚽️

 • Ore jan sjan t mirrrr jan pr njeri tjetrin dhe pikkk ,pika mbi i sikr thot fatjoni❤️❤️😂

 • Shqipja:un sndryshoj pr prindrit e mi jo m pr shokt 🤦🤦🤦

 • Ana dukett sikur e dashuron Fatjonin

 • Fatjoni shum i mir

 • 😀😀😀😀

 • Arjan Shiko 😂😂😂 Citt : Fatjoni 😂😂

 • Sa shume shkojne kta dyy 🤩🤩

 • Uuuaa kjo Ana sa Fallco poo me duket

 • Ana esht shume vajze e mire esht delikate preket shume shpejt

 • Anes ngeli fjala rrrr sepse fjalete e Fotjonit ishin reale

 • arian je njeri me i hapur ti vllacko ti se nje 1 min lekshin prej hekuri o boss ti flet vetem me flet te keqen kta te ftuarit e tu vijne nga nenpasuria

 • Dikush ti thote fatjonit qe 0 nuk eshte numer negativ dhe -0 nuk ekziston 😅 Ana je shume cute. 😊😍

 • Mirmbrema : komentus, ka fjetur rehat Mevlani mbrem 😅😅😅😅

 • Ana te ka si kukull te loze e qe te perkethele ha ha ha

 • Ana dhe Fatjoni jan te dy super 🔝💪🏻🇦🇱💋 Sportivat dhe Qesharaket Ton⚽️

 • Fationi super boy

 • Bora: neser kemi takimin e Andit dhe shqipes!! arjani: nuk e kemi pushim neser?!!! Hahaha 🤣 hahaha

  • arjani sedi pse me duket se i ka dal afati per keto emisjone. Ec more aman shko shpi dhw pi çaj cfat ben ketu.

 • Fatjoni=disi disi disi Ndërkohë truri im sdggjvcdryuhbcgghjklpoiuyrddsaaewqqweddxxxcvbnnkuyfcxxdg😅

 • Imagnino sikur te jen dhe ne jet kto lloj takimesh do kishte ngel bota beqar(e) msoni silluni pak me normal Se ta shpifni

 • ata dy kocevaret sikur jan Homo😂😂😂ashtu duken ne paraqitje edhe te folurit e kan katastrof🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 • Hahahahahahahahahahahaha pjesa 3 super fare bravo 👏

 • plz subscribe

 • Like per Anen vetem se nuk ka ber hunden operacion sikur shum goca ne ditet e sotme😊

 • Super fare ky emision

 • Neqoftese deshironi te shikoni te fejuaren e Andit klikoni tek kanali im dhe keni videon aty, tlutem mos harroni te beni subscribe❤️

 • Mua me plqen fjorela dhe fationi te dy jan shum te nir fjorela esht vajz e mir e sjellshme ka nje veshje shum te mir shkon me shum fationi dhe fjorela fatjon hapi syt fjoreln e ke suoer vajz e ke vajz per shpi degjo mua sepse edht vert shum e mir

 • Te dryshosh per dik kot fare shqipja te lutem me kte qe fole tni ke fol sakt ktu te lutm

 • Duket ashiqare qe Bores shqipes dhe te gjithve i pelqen fationi

 • arjani sedi pse me duket se i ka dal afati per keto emisjone. Ec more aman shko shpi dhw pi çaj cfat ben ketu.

 • Ana te lutem prej ata flok. Dhe ndrysho veshjen.

 • Po mendoj qe Ana ka tre dit pa lare koken?!😳

 • Na lat pa gjum shejtaner 🤣🤣

 • a mund ta di pse per nje fjale pa vler humbni 20 minuta kot te emisionit

 • Me te vertet te dy jeni sypatik shummm