Antonela shpërthen ndaj Sindit, çfarë e irritoi marrëdhënien e tyre kaq shumë?! - Përputhen

Publicerades den 12 apr 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Mendje madhe shum kjo antonela bre kjo dot dale nga perputhja vete me ata taket e veta tu ba tak tak edhe tushku rruges

 • Ok e kom mbrojte kete Antonelen , mo asniher! Me kto qka i tha Sindit tregoj qe smeriton respekt. E mvjen keq per Sindin qe gjithsecili i gjuhet. Kish qene e fort qe i duron! Bravo.

 • 🤮

 • Sindi ka mungese te theksuar shprehije dhe nje injorance te dukshme

 • Aman mi Antonela mos u predridh aq shume se do ngecesh shtremet ndonje dit

 • Anxhelo cum i mil

 • U bo kjo Kokepalara me fol per Kavajen dhe thot se kisha me te keq, si me qen njerzit budallenj dhe nuk kuptojn 🤦

 • ma jepni mua se jau kthej prap hahahaha lat nam

 • Haahahah po nuk ka faj Arijani se eshte qesharake kjo Sindi me Atdheun ahahahahahha qe atdheu as sa nje miz se llogarit Sindin po kjo aq naive eshte qe futet aty ku nuk pershtatet 😂😂😂😂

 • Moj Antonel je bo a padurushme beso!! Po ti a jep koment te mir dikujt aty qe e kundershton Einjanin? Kurse vet ajo goj ste pushon i tras hunden kudo ne gjdo takim dhe flet keq per te gjith moj e poshter

 • O kur flet sindi per ndjenja o zot I madh 😂😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • tash e kuptoj babain e antoneles pashi e pash edhe mamin e saj

 • Antonela o kecurrela e ke zemrën e madhe aq sa kush ta lypin ja u len hap nje shtepi private se ka fitim ajo pun

 • Atdhe tregohu ishkathet izgjuar qe te dalesh iperqafuar

 • Lum kush do ta ket ne kete jet

 • Antonela jep jet e gjalleri humor edashuri

 • 34:02 ske pse kerkon falje nese ai e merr negativisht a sdini hic 🤦‍♀️

 • Sindi thote ec te te perqafoj te te ndihmoj te ndjehesh me i qete, dhe vajzat e virgjera ndihmokan meshkujt ne takime te qetesohen lol keto fjale me kujtojn ca femra stazhinume te fshehta une e bera per ty se me erdhi keq , se une kto gjera si bej me asnje se nuk e Kom as kulture as edukate lol

 • Morali eshte aftesia per te dalluar te miren dhe te keqen, ska te bej fare me seksin apo te ruash virgjerin, as parimet as principet skan lidhje te ruash virgjerin, te ruash virgjerin eshte zgjedhje dhe e drejta cdo femre, ndryshe si i bie te themi per femrat e zhgenjyera apo the ndara nga nje lidhje dashurie apo martese , Jane te pamoralshme ? Kjo eshte injorance papjekuri e shoqerise shqiptare. Nese njerzit kryejn marredhenie seksuale midis tyre eshte drejta e tyre ju pelqejn sepse ndjejne dicka terheqese ndaj pales tjeter dhe kto ndjenja na bejn Njeri Jo te Pamoralshme.

 • Nuk e kuptoj perse jane djemt ne kete ambient te merzitshem, femrash grindavece, sherrtare, non sense. Haram ju djem qe nuk keni ikur ne shtepi deri tani

 • Arjan Konomi je i mrekullueshem, te uroj shendet!!

 • Lop ish ky blerimi

 • O sindi po car hidhke ropqire je kshu

 • Tgjitha femrat jan te terhekura nga atdheu sikur dalin te gjitha nga e njejta uzinë 😁. Mall kot

 • sindi je me e mira mos u merzit gjatesin ta ka fal zoti aq sa je jo antonela qe i ka floket si gjiraf😂😂😂😂😂

 • Nje emision qe përcjell vetëm gjëra qe nuk kanë vlerë aspak ne një shoqëri normale! 🤮🤮🤮🤮

 • Blerimi i vetmi karakter i vertet aty brenda . Te gjithe luajne teater

 • Si lat nam femra te ndyra sidomos antonela ne.fillim pata rrespekt po qenka si puna e bletes qe gjezdis lule me lule mevlani esht njesh bravo mevli

 • Ti nuk je e vendosur fare .Ti po humb shume pike me daljen me Atdheun.Te sugjeroj qe te largojesh nga gabeli .

 • Po ti Antonela cfare nuk tregon ne takime me Atdheun nuk dukesh fare serioze.

 • Antonela hiq dore nga budalleku qe vazhdon

 • Antonela nuk duhesh te dilje me ate palaco!

 • Antonela e ke humbur !

 • Antonela e tregoj dobsinë e vet Nese mendon qe ka bukuri Ne mbrendsi ka brishti e bobësi Ashtu bukuri artificiale Antonela

 • Me duket mua apo Sindi ka vene lente vetem ne njerin sy 🙄

 • Sindi Mevlan normal me kunja ta tha qe ti je nga kavaja ti besoj duet ta kuptosh

 • I’m done with this show!!! This is the last time I watch any of the perputhen It’s become vulgar, and chaotic. I’ve always known it’s fake but it’s gone to another level of deception of the viewers and I will not partake in this circus show

 • Aman moj Antonela se nuk te ngel gjo mangut nga gjatsia por nga mend e dashur Sic duket Si ke fare

 • Sindi nzehet shpejt po si vajz eshte me e mira i hidhen kot se nuk e arin dot kujtojn se po te nderosh djem je me e mir se ajo qe ska e kan ngateruar keq vajzat shqiptare sindi je me e mira

 • Antonela lojtare e keqe e nzori qe luan po me sindin cpati si kish faj sindi

 • na ke ca k... me kto rreklamat

 • Edhe sindi ti je qe ithojshe julit ik nga ktu etani pot vjen rond

 • Sindi ❤

 • Spo kam rrjet ne appstore me mar ket program a me ndihmon dikush 🤦🏻‍♂️😂

 • Sindi ska as moral as esht e penduar dhe esht nje flliqsire Femer

 • Murat ke per ti rren pishman👍👍👍

 • Antonela mos u fut si 7 n13 kur ske lidhje ne muhabet fare😂😂😂

 • Doli nje emision kot me koti Tani e shikojme te shtyjmë kohen

 • senewss.info/slow/aq2-b7Zigcm5ptA/video

 • ohhhhh zote i madhe c'fare nxjerin keta njerez me kan len pa fjal eshte nje program i pa vlere per asnje njeri humbje kohe🤢🤢

 • Sa fake jeni

 • Sa u behet qejfi atyre meshkujve atje kur vajzat kundershtojne njera -tjetren. Dhe ta dini o vajza qe ata kuptojne sh nga keto kundershtime. 😉Duhet te jeni me te rezervuara.

 • Sindi eshte ma e drejt ne kete emesion andersa juu tjert jeni krejt fallco.

 • Vetem prej sindit po shikoj perputhen actually

 • o arjan kurvlliku i ktyre ska justifikim

 • Sindi duhet te perjashtohet direkt !!!

 • turpi turpit ky emision nket ramazann

 • Sindi te presim me sapun ne dore ne kavaje..welcome

 • I vetmi person se asht ma I mire asht juli respekt e urime ramazani fetarve musliman 💞💞❤️❤️👏

 • Antonela I humbi shume pike vetes vet dhe eshte femer shume e ulet dhe mashtruese

 • Pse qesh arjani kur thot per xhelozi atdheu ofendon pse ...

 • Sinqerisht me Sindin krejt dun mu kap per fare asgje,sa ofendime te vogla kshu i bojn ato Sindit gati ne cdo puntat,ato si shohen te vetat

 • O Mevlan mos u merzit se nuk ka faj Sindi qe i ka dal nami Kavajes. Kam shoke te mi nga Kavaja e tallen vet me kete punen qe i ka dal nami kavajsve, po kjo nuk ka lidhje me realitetin pasi nami ka dal prej nje lajmi ne gazete, nuk do te thote qe kavajsit jane te gjithe gay, vec shaka ishte o shok mos u bo kaq hatermbetes.

 • Sa here e ka thene Sindi fjalen konotacion sot une nuk e kam thene gjithe jeten time 🤣🤣🤣

 • 54:24 bravo Arjan 👏 👏 🤣🤣

 • Ore Sara ku o?

 • 42:47 sa budallack o zot, pse ne kaq budallack aman o Sindi... 43:29 Na e cpife, po na ben sikur kishe rene dashuri me Muratin... Sindi eshte ezauruar.. Duhet te Dali ska cte bej me aty, te marri dhe Antonelen se na e cpifi

 • Pershendetje kush din me tregu per mevlanin qka po prêt mevlani e lediana mos po presin trupat e natatos per mi terheq nga emisioni se as njeri nuk jan te vendost por si si vje marre mevlanit qe 7 muj edhe akoma zero kuku à gjermanija eka prish nuk osht isigurt per martes hehe

 • Boll e cenuat Sindin. Po e teproni!!!!!

 • e paska mesuar sindi nje fjal konotacion phaaaa na qmeni

  • 🤣 🤣 🤣 Ate mendova dhe une 😂 😂 spo pushonte

 • Blerimi I menuc dukat

 • Bora shum llafazane .

 • 🤩🤩👏👏 Antonela

 • Blerimi me Sindin çifti me i mir ,duhet nje takim ta bejn .

 • Skenar komplet si qaunmjo pler antonela turp

 • Merni masa per kete antonelen

 • Sindi eshte me e mira aty , ishalla del cift me Atdheun shkojn shum

 • Na e nxit jeten me kto reklama publicitete

 • E keni bo si emision televisiv lajmesh

 • 👏👏👏👏

 • Sa bukur kur ajo byth derrasa antonela,nuk flet 😇 ka lezet ta ndjekesh emisionin

 • Kjo Antopela e pa moral flet per moralin 🤮

 • Atdheuu o zot 🤢🤢🤢🤮🤮🤮 si ka mundesi te ket burra me kaq pak burreri tmerr po na hap barkun . Antonela =0

 • Antonela je shume bullizuese, ironike Dhe e lige sic eshte nena jote Donika!

 • Alesandro po sindi duhet te dal nga emisioni po ti qka po kerkon aty more djal spo ta var askush

 • Ktu perdoret ramazani per like ajde edhe kuptoje shqiptarin hahahaha rrofte sebepi i thone kesaj ...

 • Hahah atdheu...ketu i jap noten 10 me kete qe i tha sinsit, me ka ikur pelqimi..hera e dyte qe e injoron nje mashkull

 • 33:33 sa here thot sindi konotacion i duket sikur vetja gjasme cpo thot

  • Siduket eshte fjala e re qe ka mesuar Sindi

 • Edhe ky ANDI gjdoher ka qka flet SI BIBERI

 • Kjo fjala e antoneles JAM BINJAKE NA LODHIII ME HOROSKOPIN EDHE NE FJALEN OKAAAAAAYYYYYY .FEMER QE TA SHPIF FEMREN KJO ANTONELA SHYQYR QE SJAN TE GJITHA NJEJSOJ

 • Sindi me e mira..mu knaq zemra qe u kthy atdheu..vetem per faktin qe do jet nje mbeshtetje e fort per Sindin ..Ariani shum negativ ndaj Sindit

 • Antonel ti je nje kafsh e rre ne ket bote kafsha e rre ( KONGOLLA )

 • konotacion negativ

 • ca ke o mevlan plot bythqira esht kavaja pse te djeg

 • Sa ma shpif kjo antonela 🤮🤮🤮🤮🤢

 • Takimi 4 min me atdheun sa vazhdoj e hoqa direkt shum te neverit te dy

 • Anxhelo me pelqen, duket djale serioz dhe i sakte dhe ne pyetjet e bera ne takim. Sindi te shikoj me Anxhelon..

 • Acarim kjo antonela 🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

 • Bravo Sindi qe nuk I hap kembet gjithkuj si kto qe e kan mizen mas veshi

 • ANTONELA 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮