Edicioni Informativ, 28 Shkurt 2021, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 28 feb 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

  • Po kush goxon tja thoje drejt per drejt sidomos ata qe presin te behen Deputet. .. Ja po ja them un ato negativet Nr 1 Arrogant 2 Mashtrues 3 i pa aft te perballet me kritika mbron veç nje grup njerezish qe i ka perqark propagande me 2000 vaksina propagande me çdo banes e cilsise Zero, Cilesi Zero per ndonje punim ne rruge qe kan bere ekonomia ne Kollaps Tradhtar pa pike transparence as per marveshjen e Detit as per marveshjen me Turqin as me marveshjen me Serbin po çfar Don më te dish.... Gje te mire emmmmmmmmmmm Sorry ske asnje shpresoj te shporresh nje here e mire por pa pike shprese nese vje dikush tjeter qe do jene ndonje shprese

    • Ipa fytyre ska turp te dalin e te flasin se veten e ka rregullu aj kurse tjeret lr te vdesin po ska fytyre te dalen e te flasin

  • Rruga si mos me keq. Por dhe 16 vjecari nuk duhej te ishte ne timon faj i prindit... Ngushellime mos i jepni minoreneve mjete.

  • Edi. Edi. 👍👍👍🇦🇱🌺🌺🌺🌺🌺🌺👍🇺🇸🇺🇸👍🇺🇸👍🇺🇸

  • Per planin e kujt e kishte llafin kjo ?????