Edicioni Informativ, 05 Mars 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

Publicerades den 4 mar 2021
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Kommentarer

  • Na rrufsh hajdarin o ed mafjozi o drogaxhi i ndyr sei more ne qaf shqiptaret o mos pash drit djelli jarebim i lutem zotit qe te shofi mekatet qe i keni bo kti populli dhe ishalla e mreni denimin samat ashper prej zotit

  • Lereni emigrantet te kalojne se ne shqiptaret e dime mir se qfar kemi perjetuar rrugve botes.

  • do me thoj dikush se kush eshte mjeku i familjes

  • Reart (( harts ))). Of. Sulltan. Muratit

  • Bravo!

  • Grk mo mut sko post pics populist pas zamren Ele fejen Ortodoksi mut Pedera krejt Grk.Tikanis Makaka Pustaka Pustakija Malakija .Krejt ost Peder.GRIK.🇺🇸🇲🇪🇦🇱⚒️✌️

  • 0:10 vom.lol

  • O piktor ne e dim qe bere regullime te mira per shqiperin dhe e ke ber shume bukur..por bej akoma diçka me shume vertet nuke e thjesht po mundou