U akuzua se është në një lidhje jashtë, flet Ana e parë - Përputhen, 26 Nëntor 2020

Publicerades den 26 nov 2020
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEnewss Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 • Oooo bleriiim.o.ditezi ikk o iiikeee a I shkretee

 • Me falni po si duartrokiste kjo ana neper dyer me vllaa? Ça professioni është ky?

 • Ana ndrikulla gjate kercimit i thote Eminit ne vesh: Nuk te zgjedh dot ty ne takim kesaj jave, se do thone e zgjodhi per gjynah, prandaj te ftova ne kercim si fillim. E provoi me Fatjonin, shkoi me Arjonin aty ku deshi, e le Eminin ne stol dhe i hidhet me not zhyt Atdheut. Cfare skile, bahhhhhh

 • DJALI E KA MIRE MENDIMIN KAMARJER , ÇUNAT KANE ME PREZENCËN NE KJO PUNË. NJE DJALE SHQIPTAR, NUK E LE GRUA KAMARJERE , SEPSE AI E DI , ÇFAR DO TE THOTE , MBRAP BANAKUT , "I ZENE DASHNORE , I ZENE PER BYDHE , I SHKERDHENE ". DHE MBAJE GRUA ?? ANA ,I BEN TE GJITHA LLOJET E PUNES , VETEM PARAJA TI DALE.

 • Ana1: skam pas buke te haj Arjani : C'jane kto patetizma🤣😂 Arjan you're definitely the best!

 • arjoni: ta t-them diska t-tee luttem, ky sapo tha bdhsjjaiakakal qe jdjajakska

 • Pershendetje ! Do ju lutesha shume qe ti benit subscribe kanalit tim ne SEnewss sepse shume shpejt do te kem dhe nje surprize te kendshme per ju qe do ta zbuloj ne emision.Shume faleminderit.

 • O emin je i madh prz😂"mos te dukem gje arush" hahahah 😂

 • Sa e mire je moj🍇🍇

 • Ajo ftyra e Melises kur Fatjoni tha : E ndjeva , e bera per Anen !

 • Po o fatjon ti telorove trrehi tknaqii po Nashua Steka lendu se durt e but se na myt me baduta hahahaha

  • Pu pu deri ne 5 djem sa kam qesh o zot femer me pa vler ska pa jeta jeme Ik moj se jau ule femrave vleren💩🤮

 • Kush e shikoi , Andin, qe pa Tean kur mbaroi kercimin, me vone tea i tund koken, shikojeni😅

 • Mevlani me Sindin ishin nkercim si me qen bab e bije jo si cift 😂

  • Na beni subscribe! e hidhini nje sy kengeve remix qe kemi se besoj do ja vlejn me shum se kto😅. Rsp kush ben subs❤️🙌🏻

 • Anaaa

 • Ana:;;o Emin,une po po i provoj nje here keta te tjeret dhe po ngela shtatzene,po te zhjedh ty Emin.Emini;;;Ana une nuk nxitohem,jam ketu vetem per ty,se do vish dhe pak shtatzene,ska problem ??.🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

  • Blerimi duket djale i mire, po aty ka hijeana edhe injorante qe kapen me fjale koti..une ti shoh ne jete reale disa karaktere aty, i pershtyj ne fytyre

 • Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit senewss.info/slow/jpvegb2bd6u8aqo/video

 • Programi Femive të lazdruar.ketu Burra nuk shofë lolol

 • من جا من تيكتوك

 • min 40:00 mevlani

 • Kam degjuar 200lloje gjuhesh po si kjo e arjonit...

 • Me pas qwf me ta gacmu femren vlla paske sef me ta si dikush tjeter ... Ca thot jeta droges n angli o cllevio serbiano

 • Judua yje

 • Ju lutem do te doja te shkoja 100 like😞😞🙁🙁

 • Ana,e vdekur e pa mbuluar

 • Pu pu deri ne 5 djem sa kam qesh o zot femer me pa vler ska pa jeta jeme Ik moj se jau ule femrave vleren💩🤮

 • O zot si siku me kjo shpifsira

 • Na beni subscribe! e hidhini nje sy kengeve remix qe kemi se besoj do ja vlejn me shum se kto😅. Rsp kush ben subs❤️🙌🏻

  • Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit senewss.info/slow/jpvegb2bd6u8aqo/video

 • Oooo saa miree Andiii me Melisen!!! Kanee nje shpresee ☺️

 • Blerimi duket djale i mire, po aty ka hijeana edhe injorante qe kapen me fjale koti..une ti shoh ne jete reale disa karaktere aty, i pershtyj ne fytyre

 • Ana është shumë vajzë e mire

 • Foret e tua nuk kan skej kuku Mjerim kush të merr në shtëpi

 • Kur perfundoi vallzimi me Eminin Ana:Na maloi po pse na maloi🥺🥺 Uggh 😒

 • Ca e ngereni kte annen mor djem e shef me lart nga kamarjerja un zdo ja hithja syt asnjeher fytyr gropes po te shkoja atje do shkoja per anen e re dhe per wte qe tha qe ja ardh per fatjonin

 • Pa pikë elegance për të shprehur feminilitet... ( shalët woww dmth ) Delir e kap këtë Anën dhe jo vetëm. Rinia moderne pff Dhe Bora shumë mangësi në fjalor.

 • Ana lere melisen. Te. Lidhet .me. Fatjoni. Mos nderhy. mes. Tyre. Leri qe. Ta ndjekin dashurin e. Tyre ❤️👰🤵

 • Esht pershtatur shum an a me blerimin

 • Per gjithe Shqiptaret kjo po: senewss.info/slow/dpOrl7Kjfb6jrcw/video

 • Ka arrit ne maja Bardhi

 • Sepse i eshte rritur pordha kam vuajtur thot ti se di ca eshte vutja prej pune se dukesh ne fytyr.

 • Ky blerimi qenka nje dallosh do ti japi tolerime nje femre po zdi per çfarë

 • Emini nje djal shum i edukuar dhe me te vertet me shum vlera I lezecem shum njeri mir

 • Te dy shkijne si cift te dy turi thate ishalla plaken bashke ana e

 • Hanes i duket fytyra shume keq nuk di si ja bejne mekapin se e ka vetem kocke po

 • Pse nuk ja kini thene teas ket replacing e cait po hurt te garthit

 • Ju bofsha naften e mani veten si burra dhe veni savotim ne ftyr, ju dolen harlliqet, degjenerimi i ketij lloj modeli per ket brez

 • #joviktimizimit

 • Cdo 30 sekonda: Ana1: eshte takimi im duhet te flas une. Ne cdo puntate tjeter nderhyn Ana1.

 • Aijde moije vaijze pa edukate ske turpe dhe zbardhe dhemet injorante

 • Ana palidhje si fmi tamam si mbesa ime qe lazdrohet e po se kape qan kurse Ana bertet pa lidhje mduket epo Fatjon zdo duroj ty

 • Shof cift annen dhe fationin👫

 • Ana: do fokusohem ne 2-3...dmth me vone ne 3-4 persona...ne fund do zgjedh 5 🤮🤮🤮

 • Po kjo idiotja me buze te kuqe: "Do t'i ktheje "veton" -thote- meqe te ftoi ne takim..." As e ka idene cfare do te thote "veto" 🤢🤢🤢

 • shko mi injorante se sje e vetmja qe ke vujt per buk. ska naj mburrje tpunosh . pise

 • Kjo Ana mfiksoi tu prek floket or e minut na çau koken Boll mi gru i preke

 • Mevlani nam fare, jua kalon plakave te lagjes

 • Tufe budallenjsh! Hera e pare qe po shikoj ket emision bazuar ne skecin e portokallise, spaskan faj qe ju kan bere pjese te humorit! P.s goca me t shemtune skishte pa syri im ne jete me perpara

 • Duartrokisja nëpër dyer 😯 🤦🏻‍♀️

 • Andi vesh madhi

 • E keni shpif emisionin me keto sponsorst

 • 27:40 Bora Fatjonit:Ti ke dicka per te thene.Po po,ke dicka,e dalloj qe ketu tek neuronet e tua Fatjon.

 • 1pyetje kam per kte emisjoni tashi a eshte emisjon perputhje. Apo per te trguar historit e konkurentv Dhe te kaluaren e hidher jo jam i vujtum jo jam kshu jo jam ashu

 • plasi kercimi dhe ktej,po me mir merni ca gabel andej nga bregu lumit me aheng dhe shtrojeni me berxolla meze dhe raki do kishte lezet me origjinale,

 • po ky bleri a flet pa menduar apo esht trap dhe ja fut pordhes kot,kam qef kur ma gjujn femren,serjozisht e ka,po e pash ne rrug me ndonje femer do jem i pari qe do e ndaloj do i them prit nja 5 minuta se kom icik muhabet me ket rrushin qe ke per krahu

 • Hahahaahahaha arjoni memzzi ni fjal e nxjori hahahaahi

 • Program per te qeshur

 • Nje kercim budalleq

 • Londer kamajer😂😂😂😂

 • Ana me eminin shkojn si cift .👌

 • Melisa pret Fationin ta ftoj ne kercim po nderkoh Fationi duke u shkri se qeshuri aty n karrigen e vet... it's like shkatrrim total dmth.

 • Jeni te gjithe ipokrite

 • Ky Blerimi si me pa vu dhembet 5 minuta para emisionit🤮🤮🤮

 • Kjo ana🤨🙄vetem karaktet te fort nuk ka shm mendje leht duket zdi cfar rroli te bej me tani e tregovi veten ne emisjon dhe me fatjonin pa pik lillje 00000000

 • Ca te qeshure ka fatjoni me mek😂😂😂😂🤣

 • PROJEKTET E ANES🤑🤑🤑🤑🤑🤑.

 • Jeni te Mrekullueshem Top Chanel me kto emisione Ju ndjeki xhdo dit Juve fansa nese ju interesojn recetat e Kuzhines SUBSCRIBE kanalin Tim KUZHINA SUELA ju Falemenderit Perzemersisht

 • Pse moj Ana 1 te genjen mendja se je perzonazh publik ee, je ndofta por je nje imazh i keq per rinin shqipetare,

 • Ooooooo quna ana nuk vlen per 1 cent skeni qka flisni me ta turp per kot muhabet beni 000vlera e saj.....s ja vlen quna

 • ore ate acai one pse i ben reklam ana qe esht e dobt 😅 duket sa cilsor esht 🙄😜

 • Na vështirove me këtë lëpirjen e flokëve qindra herë gjatë emisionit moj Ana nr 1

 • Ana 1 zgrifshe vetem femer nuk eshte

 • Ana 1 nje mendjemadhe pa fund..Per mendimin tim qdo gje humane qe ben dhe preket eben veq per show ...se nuk e besoj se interesohet shum per tjer veq per vedi

 • Hajt moj Ana mos egzagjero, ke hyr me kercime provokative ne emision tu versulen komentet prej me te keqijave e tash kinse po e luan rolin e te Hirushes me lot krokodili... Naj shpife tash do me dal e dhimbshme. 🤢😂

 • Me thoni miq Edisoni me ke perputhet sipas jush 😂🤣😂🤣 👇 senewss.info/slow/pqamp8ecetWUoaY/video

 • Bora edhe ariani do kercej ..olsa

 • Emini cuni me i rregullt

 • Qr ksaj anes sa vk esht m phyyy

 • Spo flas fare fol fatjon patjeter😂

 • Sa carrok eshte ber ky emision

 • Like kush mendon per kthimin e Shqipes ne emisjon

 • Hajt like per qejf ta shofim sa do ta cojm

 • Menaxherit te djalit e du shum

 • Hahah fatjoni po ha thonjt

 • Sa eshte dobesuar Ana

 • Wee nuk e dija se neve kamarierave na duan kaq shum 🤣🤣🤣

 • Aman iqeni ate arjon se nuk e shikojm dot

 • O ana je shum e bukur të dua❤🤩💏 dhe fationi💙

 • Shoqërohet me rreper ana O ana aaaa ku shoqërohesh ti me Bardhin moj po punoni për projekt 🙄🙄🙄 ça gënjeshtrash

 • fatjoni dhe ana po beni si femi kopshti

 • Mir tha Mevlani : Mjafton se tgjith i kena ba punt e krahut tgjith kena punu ! Sikurse asht e vetmja qe ka punu na u ban bajat me kte viktimizem !

 • Ana bol se spo mujm ma met pa kac shum ult po bjen